[quote name='esperanza']Załatwiłam sterylkę z przetrzymaniem dla suczek. Martwię się, ile to będzie kosztowało, ale nie ma wyjścia. Nie chcę, by one znowu rodziły.[/QUOTE]
To fajnie :) a gmina nie pokryje takiej sterylki w końcu sunie są bezdomne. Czy ta druga sunia co przychodzi na karmienie co kilka dni na pewno nie ma nst małych??? Czy potem zostaną odstawione w to samo miejsce do tej karmicielki??