Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='sylwiaso']Już się robi Nutusiu jak tylko przestanie padać to biorę się za filmiki!A dziewczynki pokopały dołki na metr w dół musieliśmy włożyć tam pustaka i to o czym mi mówiłaś;)podziałało,ale na krótko w następnym miejscu kopią:evil_lol::evil_lol:!![/QUOTE] wow ale podkopy. Proszę o wygłaskanie ich o de mnie i mojego TZ.
  2. [quote name='Szarotka']Czy wiadomo ile trzeba uzbierac ??????????????Juz wiem, ze zdjec nie ma, ale dobrze jest wiedziec jaka ma byc kwota, bo latwiej uzbierac.[/QUOTE] Witam :) potrzebujemy miesięcznie 300zł:-(
  3. Zapraszamy i grosikiem się dorzucamy :razz:
  4. [quote name='Nutusia']Kajka ma dziś zapowiedzianą wizytację! Trzymajcie kciuki, żeby nie przeraziła swym "szczenięcym optymizmem", a zachęciła tym, że od dawna nie poznałam równie urokliwego i charakternego psiego berbecia :) Damy znać jak nam poszło...[/QUOTE] Wow trzymam kciukasy :)
  5. [quote name='koosiek']Wrzuciłam... Nie mam o nie żadnych zapytań :([/QUOTE] Wszędzie bryndza :( a one są takie ładne i fajne :) domki zapraszamy :)
  6. [quote name='monia&nero']dziękuję za zaproszenie. Obecnie nie mam pracy więc finansowo nie pomogę, ale może chociaż będę podnosic wątek...[/QUOTE] Witam każda pomoc mile widziana :)
  7. [B]deklaracje stałe:[/B] asiaf1 – 50zł paulinken - 10zł [B][COLOR="#000000"][COLOR="#8b0000"]Brakuje 240zł :([/COLOR][/COLOR][/B] [B]deklaracje czasowe:[/B] ihabe – 10zł ( 3 m-ce) waldi481 – 10zł ( 3 m-ce) Rudzia-Biance – koło 20zł ( 6 mc-y kwota zależna od bazarku) [B]deklaracje jednorazowe:[/B] jezzbel – 10zł ????? ania shirley – 30zł Amazonka71 - 30zł[COLOR="#ff0000"][COLOR="#000000"][/COLOR][/COLOR] Olena84 - koło 200zł
  8. [quote name='asiaf1']podtrzymuję swoją deklarację[/QUOTE] dziękuję bardzo:)
  9. [quote name='Rudzia-Bianca']No maja deklaracja to bazarkowa jest ... powinno być 20 zł i będę się bardzo starała żeby tak było ale jednak to bazarek :([/QUOTE] ok zmienię to
  10. [quote name='paulinken']Mnie na stałe po 10 zł proszę wpisać.[/QUOTE] Przejrzałam cały wątek i znalazłam takie deklaracje: [B]deklaracje stałe:[/B] asiaf1 – 50zł paulinken - 10zł [B]deklaracje czasowe:[/B] ihabe – 10zł ( 3 m-ce) waldi481 – 10zł ( 3 m-ce) Rudzia-Biance – 20zł ( 6 mc-y ) [B] deklaracje jednorazowe:[/B] jezzbel – 10zł ????? ania shirley – 30zł Amazonka71 - 30zł
  11. [B]jezzbel[/B] czy ta deklaracja jest jednorazowa czy stała ????
  12. Przejrzałam cały wątek i znalazłam takie deklaracje: [B] deklaracje stałe:[/B] asiaf1 – 50zł [B]deklaracje czasowe:[/B] ihabe – 10zł ( 3 m-ce) waldi481 – 10zł ( 3 m-ce) Rudzia-Biance – 20zł ( 6 mc-y ) [B]deklaracje jednorazowe:[/B] jezzbel – 10zł ????? ania shirley – 30zł Amazonka71 - 30zł
  13. [quote name='Rudzia-Bianca']Zdjęcia koniecznie by się przydały nie ma co ukrywać ze bez zdjęć to raczej mało zdziałamy ...[/QUOTE] hycel nikogo nie wpuszcza do siebie nie ma jak zrobić zdjęć :(
  14. Witaj [B]chita[/B] dziękuje za odwiedziny. Z tego co sie orientuję to zdjęć nie uda się zrobić, hycel nikogo nie wpuszcza do siebie :(
  15. kochani doszły nst wpłaty dziękuję bardzo :) na sterylizacje mam obecnie 250zł, brakuje 50zł zbliżamy się małymi kroczkami do celu.
  16. Czy są jakieś telefony w sprawie chłopaka ???, zasiedzi Nam się jeszcze. Kochani chciałabym Was jeszcze zaprosić na wątek koleżanki Irvina z hotelu. Zbieramy pieniążki na sterylizację. Każda złotówka mile widziana. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193050-BITA-i-GŁODZONA-SUNIA-ZBIERA-na-HOTELIK-[/url]!!!!!!!!
  17. anulo masz może jakieś nowinki o Homerku ????? Kochani chciałabym Was jeszcze zaprosić na wątek Irmy, koleżanki Homera z hoteliku. Zbieramy na sterylizację. Każda złotówka mile widziana. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193050-BITA-i-GŁODZONA-SUNIA-ZBIERA-na-HOTELIK-[/url]!!!!!!!!
  18. Nutusia napisz do moda Maupa4 to przypisze Ci 1 post
  19. Tego się bałam. Jestem załamana tą bezsilnością:placz:. Ocelot jak znajdziesz czas i podejmiesz się poprowadzenia adopcji Ciapka to zapłacę za pakiet ogłoszeniowy, może jeszcze coś wyskubię dla Lisa
  20. [quote name='ocelot']Tak dokładnie jest.[/QUOTE] Istnieje jakaś szansa na zamianę psów i rozdzielenie Remika, zarówno Czarka jak i Lisa szkoda biedaki :(
  21. [quote name='ocelot']Remik odżył, w 23 boksie był zaszczuty i siedział w budzie. teraz ustawia psy w 8 boksie. Lisu nie wychodzi z budy, a Czaruś siedzi w kąciku.[/QUOTE] Czy mam rozumieć, że Remik ustawia Lisa i Naszego Czarusia ????
  22. danavas, maczekxp dziękuję :) jak dostanę info to od razu uzupełnię 2 post.
  23. [quote name='_Aga_']Robię bazarek, może uda mi się go szybko skończyć.. i coś się uzbiera na sterylkę..[/QUOTE] Super Dziękuję _Aga_, życzę owocnej licytacji :)
  24. To trzymam kciuki za rozsądek właścicieli. Mam nadzieję, że sie przestraszyli i zrobią tą kastrację.
  25. Kurczę nie dobrze małpa mała. Pewnie psie Ciotki za dużo jej pozwalały na początku i dlatego tak jest . Mam ten sam problem z kotami najmłodsze i najmniejsze bije starsze, chociaż widzę, że Ciotki zaczęły ustawiać ją do pionu. Mam nadzieję, że dziewuszka szynko znajdzie ten jedyny domek :)
×
×
  • Create New...