[quote name='Nutusia']Ja to wszystko wiem, ale jedno serce nie da rady, po prostu nie da :([/QUOTE]
Ja doskonale wiem, że nie da. Myślałam, że na dogo wszyscy sobie na wzajem pomagają, ale niestety tak nie jest:( Psy zabezpieczone i wszyscy sobie poszli z wątków. Pomogę jak mogę, kasy wiele nie mam,ale zawsze coś wyskrobię. Będę rozsyłać ten wątek zbiorczy może uda się psiaki zabezpieczyć :(