Jump to content
Dogomania

kaszanka

Members
  • Posts

    2867
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaszanka

  1. wyciać kołtuny - wyczesać i wprost Miss'ka się z niej zrobi:)
  2. Fazka - trzymaj się - dziewczyny zrobią wszystko żebyś znów nie wylądowała w schronie :(
  3. ta suczka przebywa u tej Pani w mieszkaniu? Z sześcioma kotami?
  4. Jak tylko będzie po operacji - dajcie znać.
  5. [quote name='joanna83'] Pchełka najlepiej czułaby się w domu z psim towarzystwem. Najlepiej, gdyby był to młody, niekonfliktowy pies, bo ona jest bardzo uległa i dominowała ja nawet szczeniorka Maja.[/QUOTE] o prosze a niby taka agresywna była nawet do ludzi ? - aj słów szkoda ale dla Pchełeczki - wszystkiego dobrego
  6. Yupi :D - to się im gromadka powiększy - super, ze dla Tofika miejsce równeiż się znalazło.
  7. ja też usłyszałam o dwoim wytatuowanym znalezisku - " a ja już mam nowego psa " - a zdawało się- że to tylko kwestia przetrzymania psa do czasu dotarcia do właściciela i łzy szczęścia z powodu odnalzezienia zguby :(. A na tym wątku historia się powtarza :( Jak baba mieszka 200 m. od miejsca przetrzymywania psa - i nie widać ulotek ogłoszeń ani informacji w necie - to od razu myśli czarne sie nasuwają ....
  8. Adam - jeżeli nie przezwycieżysz swoich obaw - pozostanie ci jedyna opcja - Czarny musi być tylko twój :D
  9. suczka nie jest amstaffem i nie jest w stanie skrajengo wycieńczenia - wal z ogłoszeniami i będzie dobrze. Trzymam kciuki
  10. Dziewczyny - jak sie zaprasza na wydarzenie na fb ?? Bo Mrówki 2 zdjecia dodałam info zamieściłam ale nikt nic nie dopisuje :/
  11. [quote name='koelka']Pani ma zakaz brania jakiegokolwiek psa, ale sprawa pójdzie chyba do prokuratury.[/QUOTE] to nakaz sądowy? i kto go dopilnuje - zaraz na wiosce jakaś kolejna suka się iszczeni i znów se pani weźmie na łańcuch bo coż to za podwórko bez psa :(
  12. całe szczęście że chociaż jej sie udało :(::
  13. ja się nie zgodzę - jakbym chciała adoptować psiaka - to chciałabym wiedziec jak najwięciej nawet nieistotne sprawy - jak codzienne zwyczajen zachowanie psa. Myślę że wiećej linijek nie zaszkodzi a może pomóc w wiekszym zainteresowaniu sie potencjalnych osób. Istotne info możan wytłuścić lub drukowanymi napisać.
  14. jak dla mnie jego oczka są wprost bursztynowe :) a poza tym Czarny wygląda szpanersko w tej skarpetce ADIDASA :D
  15. czasem te odczytywanie jest problematyczne ale mam nadzieję że jakoś się uda odszyfrować "chińskie znaczki " :)
  16. [quote name='dreag'] . Może się nie odzywać:cool1:.[/QUOTE] Czy mu to powiedziałaś? Czasem ludziska dziwne so ;) myślą, że oby tylko ktoś zechciał psa od nas -to od razu po rękach będziemy całować :/ A drugiej strony Aga - czy zapytałaś "pana" po co mu pies który będzie tylko w kojcu siedział? Zawsze mnie to zastanawia? PO CO?
  17. inni też sa ciekawi - czy to wszystko to piękne słówka czy piękna prawda?
  18. [quote name='auraa']ona już ma wydarzenie. link jest na pierwszej lub drugiej stronie. Chyba wielkiego ruchu tam nie ma. Ja nie umiem sie tam poruszać. Myślę, ze z allegro też nie będzie problemu. Jutro się dowiem. [/QUOTE] z tego co wiem - na allegro nie mozan juz wstawiać psów bez rodowodu.
  19. nawet jeżlei pies jest u kogo innego - wyprowadzaać ją możesz na własnej smyczy - bo rozumiem, że obrożę ma tak? Czy może ci właściciele nawet obróźki dla psiaka nie założyli?
  20. w zwiazku tym, ze tak późno dotarłam na białostocki wątek, i u mnie zawsze surowa ocena sytuacji ;) góeuje pragnę odpowiedzieć na wytłuszczone pytania : [quote name='Rewelacja'] CO ZROBICIE ZA KILKA LAT GDY SUNIA BĘDZIE MUSIAŁA OPUŚCIĆ TEREN JEDNOSTKI?[/QUOTE] wtedy będziemy sie martwić losem tej suni i innych z jednostki [quote name='Rewelacja'] CO BĘDZIE GDY SUNIA ZŁAPIE KLESZCZA (i inne)?[/QUOTE] nic milion dziko żyjących zwierząt łapie kleszcze i kłują się w łapki kolcami i jakoś dalej żyją [quote name='Rewelacja'] CO BĘDZIE GDY STARSZA 77 LETNIA PANI NIE BĘDZIE W STANIE JEJ DOKARMIAĆ?[/QUOTE] znajdzie się młoda chętna dziewczyna do przejęcia pałeczki :) [quote name='Rewelacja'] KTÓRA Z WAS ZAOPIEKUJE SIĘ MAŁĄ, GDY BĘDZIE STARA I NIEDOŁĘŻNA?[/B][/QUOTE] wcale nie powiedziane, że dożyje takiej niedołężnej starości [quote name='Rewelacja'] [B]JEST OSOBA, KTÓRA CHCE JEJ POMÓC[/B] ALE WY POMOCY NIE CHCECIE![/QUOTE] niech ta osoba weźmie oswojonego biedaka który potrzebuje dt - wyjdzie na korzyść wszystkim
  21. [quote name='zachary']Nooo, przy zapowiadanych minus 30 we czwartek, na śniegu, w lesie nie miał szans przeżyć.....[/QUOTE] Mój krótkowłosy fox w lesie przesiadział przy -30 około miesiąca i przeżył - więc nie sądzę że po jednej nocy jakikowek pies by padł, ale na pewno nie było by mu przyjemnie
  22. [quote name='Glutofia']No chyba nici będą. Domek ogólnie jest ok pani ma dobre serce i bardzo chce pomóc z tym że chyba ma inne wyobrażenie o posiadaniu psa. Im się wydawało że wypuszczą psa na ogródek i dadzą jeść a pies w zasadzie zajmie się sam sobą. O tyle dobrze ze tam stale w domu ktoś jest obecny. Problem w tym że mają teren nieogrodzony. W każdym razie zostali uświadomieni że tu trzeba czegoś więcej. Mają zrobić naradę rodzinną i mocno przemyśleć temat. Czuję że nic z tego szukamy dalej[/QUOTE] Może innego kundelka im podesłać? Jak myślisz opieka będzie? Bo mam na oku awaryjną suczkę z którą nei ma co zrobić :( - odpowiedz na priv jak możesz chyba będzie szybciej. Bo niekiedy i te podwóro i micha niektórym nieszczęśnikom pasują.
  23. [quote name='doddy']Ale on nie szuka już domu :) Zostaje u Marysi :) [/QUOTE] no i sprawa zakończona :)
×
×
  • Create New...