[quote name='lucySxy']Dzieki!
Zagaladajcie -Franio szuka bardzo odpowiedzialnego domu, u milosnikow rasy , bez malych dzieci, najlepeij domku z ogrodkiem i drugim psiakiem!![/QUOTE]
- jeżeli uda mi się dotrzeć do starych znajomych ( zakochani w bassetach) - nie wiem czy nie zmienili miejsca zamieszkania - to podpytam, a nóź by się poszczęściło.