nie o to chodzi (moje widzimisie) a mam takiego samego czorta dominującego - więc nie dogadali by sie to wszystkie foksowe to uparte, dominujące głuche i zadziorne wiec piekłoby było z suczką posżło by na pewno lepiej bo teraz na tymczasie mam Mróweńkę i wszystko jest git, chociaż i tak przy jedzeniu musze rozdzielać bo mój foks MUSI sam wszystko wszamać :D
tutaj wątek malutkiej jakby ktoś chciał poczytać. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219132-Mrówka-młoda-mama-bezpieczna-w-dt/page4[/URL]