Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. witam z powrotem Gratuluję córeczki
  2. To nie okrucieństwo, a czarna rzeczywistość. Rozumiem Cię doskonale i posyłam ciepłe myśli (jeśli to w czymkolwiek może Ci pomóc)
  3. Wklejam z FB moją korespondencję Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach Dziękujemy bardzo za zdjecia i pomoc dla tych psiaków, to uratowane życia Elżbieta W ja tylko pośredniczę w wstawianiu zdjęć Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach Bardzo dziękujemy, to ważne dla promocji tych psiaków. Dziękujemy również za zwrócenie uwagi dot. opisu psiaków, sprostowujemy więc Nasz opis zgodnie z cenną podpowiedzią : Dora spora suka w typie teriera walijskiego , Dorian ok.5 kg docelowo 7 kg, a nie 2 kg. Jak wynosiłyśmy Go ze schroniskowego boksu nie wydawał się cięższy, był jak mały kruchy Duszek ...a Dora , Dora jawiła się Nam jako skrajnie zaniedbane , zadredzone,stworzenie potrzebujące pomocy i opieki. Teraz juz bezpieczne i pod fachową opieką, będą miały wszystko co najlepsze i za to jesteśmy pewne
  4. Nie zależnie czy to ogłoszenie czy luźna informacja, to informacje powinny być zgodne z prawdą, przynajmniej w przybliżeniu . Zaraz tam zaglądnę
  5. takim wyjątkiem jest np Emir (Terierfanki) bo on jest łagodny dla każdego obcego psa w domu
  6. Widziałyśmy 3 młode dziewczyny z psami na spacerze. Kursy są co jakiś czas i trzeba mieć aktualny. Tylko do kociarni nam pozwolono wejść (ale to też nie była decyzja pań z biura)
  7. Poker zaprasza na bazar biżuteryjny na swoje tymczasy: sunię z guzami i pieska wymagajacego kastracjii
  8. Dzień dobry, Przyszłam z wątku SBM i przeczytałam caaaałą historię Reksia:)
  9. Dziękuję wysłałam PW, ale nie chodzi o pocztówki ale przewodniki
  10. to nowość dla mnie, pomaga przy psie bojącym się w sposób "schowam się gdzie się da" czy raczej " szczekam, nakręcam się i atakuję bo za bardzo hałasuje?"
  11. Ale śliczny Pan Piesio. Mam nowe obróżki do oddania, ale chyba większe. Jeśli się nadadzą ( dla suni może?) to chętnie się podzielę
  12. Kuba i Lejek wyglądają na młode, dobrze adopcyjne psy. mają ogłoszenia?
  13. Jeśli brudny od błota, to np mi nie przeszkadza. Gorzej jak się wytarza w g. jakimś. ( a w tym moja Nika jest mistrzynią)
  14. O zupełnie ja Nika wczoraj na wycieczce .
  15. Mari23 jest stosunkowo niedaleko 20km (Malczyce) I napisz na wątku wrocławskim, bo jeśli ktoś mieszka w zachodniej części miasta to też nie jest daleko
×
×
  • Create New...