Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5030.jpg malutka gimnastyka w wersji kociej :evil_lol:
  2. Ale fajne prezenty dla Dory :loveu: Pozdrawiamy piatkowo!
  3. No własnie za kilka godzin weekend! Szybko zleci :)
  4. Błotny potwór z Ciebie ;) :evil_lol:
  5. Trzymam kciuki za finały! zaciskaam i nie puszczam! :loveu:
  6. Podrzucę chłopaka. Zdecydowanie za cicho tu na wątku :(
  7. Tores jaki dostojny :loveu:
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223973-bernardyn-przejechany-przez-właścciela-WALCZY-_POmóz-mu"][IMG]http://imgh.us/10352745-close-up-kwiat-na-papierze-tekstury.jpg[/IMG][/URL] Dla Dzielnego. Może ktoś się poczęstuje ? :)
  9. Podrzucę chłopaka, trzymam za niego kciuki!
  10. Zapomniałam dodać, że Was odwiedzę jutro, bo dzisiaj ucze się na konkurs o bezpieczeństwie, pierwszej pomocy ;)
  11. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xymvs3s5eac/T1yY1e2k7JI/AAAAAAAAADs/2HzY9UI5nBw/s640/11.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5j4Ns-OFgQ8/T1yY4qgwXdI/AAAAAAAAAEM/bX9O6JslTHk/s640/14.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cjevibti288/T1yY7PbNBGI/AAAAAAAAAEc/nqB7MXTYuhQ/s640/15.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4jYt7feIaJs/T1yY7ChW0iI/AAAAAAAAAEg/z_0ANNGcY1g/s640/17.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UNLWdEP8OHU/T1yY_7uM0ZI/AAAAAAAAAFE/B0FipXvq71I/s640/6.jpg[/IMG]
  12. Cesar dostał tabletki od weta na 5 dni. Już działają i jest dobrze :) A teraz moje ulubione zdjęcia : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zSz-u27gzoQ/T1yY32pB-gI/AAAAAAAAAEA/icqhin5mwXw/s640/13.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--RVYus8EAx8/T1yY2zzaplI/AAAAAAAAAD8/OTebLBkcUEA/s640/12.jpg[/IMG]
  13. Ale to dobry objaw jak ktos zadzwonil :)
  14. Tekst może poczekać :) Oj biedny Munio
  15. Zapisuję. Potrzeba mu bannerka?
  16. Jak wiosna przyjdzie to może chętni na Brinkę się też pojawią ? ;)
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']operacja dopiero we wtorek, na 8 rano wet ma duzo zabiegów w związku z akcją sterylizacją i przełożyliśmy na spokojniejszy dzien, bo jednak u Juli będzie co robić[/QUOTE] To my juz powoli zaciskamy kciuki :)
  18. [quote name='Basieńka1997']Udało się! GONIA MA DOM! :loveu:[/QUOTE] Super :multi::multi:
  19. [URL]http://img821.imageshack.us/img821/7308/61409551.jpg[/URL] Jaka surykatka :loveu:
  20. [quote name='deer_1987']Uwielbiam go ogladac :loveu:[/QUOTE] Miło mi :loveu: [quote name='Nemooo']Dawno mnie nie było :) Co tam u Cesarka ???[/QUOTE] Narazie się oszczędzamy i patrzymy czy aby nie pogarsza się u niego :)
  21. Takie coś wymyśliłam: Jestem Munio i mam dopiero 6 miesięcy. Od początku mojego życia byłem zdany sam na siebie. Jadłem to, co udało mi się złpać. Przeżyłem wiele nieprzyjemnych przygód. Tak bardzo się bałem. Ten świat był straszny, jednak jedna dobra duszyczka ulitowała się nade mną i zabrała mnie. Straciłem jedno oko. Komu zawiniłem, że musiałem aż tak cierpieć? Czy ktoś kiedyś pokocha kota z jednym okiem? Czy mam jakiekolwiek szanse na adopcję? Dorogi Czytelniku zależy już tylko od Ciebie, czy do końca życia zostanę sam, bez swojego człowieka, który pokazałby mi, że nie muszę się już bać. Edit. Ja wstawiam bannerek tak. Klikam w opcję "odpowiedź z cytatem", kopiuję kod do wybranego bannerka ( kod rozpoczyna się od [URL=, a kończy na [/URL] ) i wklejam w miejsce w "edytuj sygnaturę"
×
×
  • Create New...