Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Z tymi kagańcami to dokładnie jest tak, że w kazdym miescie mogą być trochę inne prawa do prowadzania psa w kagańcu. W jednych miastach jest tak, że tylko psy uznawane za agresywne i psy wykazujące agresje muszą tylko nosić kagańce, w innych miastach wszystkie muszą nosić kagańce a w innych psy do np 15 kg są zwolnione z obowiązku kagańca. U mnie nie ma w mieście obowiązku noszenia kagańca przez wszystkie rasy, jedynie psy uznawane za agresywne. Wielokrotnie mijałam się z policja i strażą miejską jak byłam z Cesarem na spacerze, a niegdy nie chodze z nim w kagańcu bo to taki misiu do miziania i nie zwrócono mi uwagi :)
  2. dianusia921 Wyjazd udał się jak najbardziej :) Ludzie są przemili w Tatrach praktycznie z każdym można pogadać :) kavala ja w sumie też nie wiem czym one się różnią jutro postaram się coś znależć jak będę miała więcej czasu :) dOgLoV zdjęcia postaram się jutro zrobić i wrzucić :) daga111 Witamy i dziękujemy :)
  3. I jeszcze jedno jakiego koloru Morfina ma oczy? ;) bo na zdjęciu jakies takie ziolonkawe się troche wydają, trochę szare :) Ale piękna jest :loveu:
  4. Witamy się! Ale piękna sunia, fajne zdjęcia robisz :) Twój pierwszy podhalan? U mnie w domu to już trzeci,( widac go na avku i zdjeciu poniżej) ;)
  5. ale piękne masz te zdjęcia :loveu: i modelów wspaniałych;) :loveu:
  6. te haltery to niezły sposób na straż :D
  7. Witamy się :) Piekne psy! Świetnie się razem bawią na tych zdjęciach :loveu:
  8. jeżeli odpowiednio wychowasz czworonogi tak aby nie były zazdrosne o siebie i o was nie powinno byc problemu aby były dwie suczki, jednak dla tego trzeba poświęcieć sporo czasu i wysiłku, nic nie ma na hop siup.
  9. Może spróbuj skupiać uwagę psa na sobie, podczas gdy córka jest w tym pokoju co pies. Możesz też spróbować zmienić skojarzenia psa z , tzn gdy widzi córkę oznacza dla psa coś super fajnego, np zabawę. Możesz spróbować zrobić tak, że córka wejdzie z tobą i nie zaczepiając psa rzuci mu jakiegoś smaczka i wyjdziesz z córą z pokoju. i tak co jakiś czas. Wtedy piesek będzie kojarzył córeczkę z czymś przyjemnym, a nie odwrotnie.
  10. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3880/dscf9193k.jpg[/IMG] Dwa zdjęcia owczarów spotkanych podczas moich wojaży na Podhalu. W sumie widziałam 16 owczarków podhalańskich. ;) Możliwość obserwowania owczarów na hali podczas ich pracy no poprostu marzenie. I rozmowa z dwoma bacami o ich owczarach. A jutro już z moim Cesarem się zobaczę wkońcu. :) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8255/dscf9110b.jpg[/IMG]
  11. Ja niestety od Warszawy jestem ponad 600 km, więc mogę jedynie na forum :(
  12. Mój pies dostaje opiernicz jak ma ochotę rzucić się w pogoń za kotem i wtedy odrazu mu przechodzi :evil_lol: Co do tego zęba to mojemu tez tak się zaczeło robić ale jak pobawiliśmy się trochę szmatką to ząbek wypadł :)
  13. Witam ! Czy Twój piesek ma trochę krzywę łapki? Bo ja mam własnie takiego krzywołapka w domu. Ile ma lat twoje piękne psisko? ;)
  14. mżoe przydałoby się założyć wątek o fotografi takiej totalnie amatorskiej, zeby sie doskonalić? A może takie coś już jest na dogo? ;)
  15. To napisz koniecznie jak już wrócisz co tam u niego słychać :)
  16. gratuluję tak pięknych miejsc! :)
  17. Evel no tak to też jest jakieś wyjście. haha :) A może zmienić smaczki na takie które lepiej pachną? Ja dla Cesara to piekę sama z przepisów dogomani, i wtedy nawet jakby było milion psów dookoła to potrafię odwrócić jego uwagę, Ja piekę ciastka wątrobowe i z pasztetowej, ładnie pachną jak dla Cesara. :)
  18. Ale śpioch na tym zdjęciu :loveu:
  19. Witamy moją przyjaciółkę na tym forum :)
  20. Karro

    FRODO wita :)

    Na początku ludzie pytali mnie się czy to golden ale teraz już posturę i wygląd ma inny to już nie mylą :) ale fakt na pierwszy rzut oka podobne psy ;)
  21. Ma 11 miesięcy i jak to podhalan preferuje spać na dworze, oczywiście ma schronienie przed deszczem wiatrem itp :)
  22. Witamy się :) Ale piękna Bernardynka :) wieelka. Ile ona ma teraz? ;)
  23. Ja jeżdżę z psem na rolkach, jednak on mnie nie ciągnie tylko truchta koło mnie, fajny sposób na rozładowanie energii. Nawet mam takie rolki jak Millan ze wygldu na to że na innych w moim miasteczku można by się w niektórych miejscach zabić i te rolki swoją drogą są wygodniejsze i szybsze :)
  24. Karro

    FRODO wita :)

    Witamy się. Ale ładny pies. :)
×
×
  • Create New...