Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Czekamy na nowe zdjęcia :)
  2. Jakie szczeniaczki :loveu::loveu::loveu:
  3. Tylko pilnuj Pepsiaka żeby do szwów się nie dobrała ;) Moja kotka miała paskudnie rozbabrane to i była drugi raz szyta przez to, mimo ze nosiła taki specjalny kubraczek... Nie wiem jak ona się tam dobrała...
  4. [URL]http://img341.imageshack.us/img341/8571/dscn0685z.jpg[/URL] Jaki wampir :D
  5. Ale superanckie prezenty dla Niuni :loveu: A Shery nie było przykro że ona takich cudów nie dostała ;) :D?
  6. Ale zdjecia :loveu: Takie szczesliwe psiaki :loveu::loveu:
  7. [quote name='deer_1987']Ale masz duzo psiakow pod opieka :loveu:[/QUOTE] Niom ;loveu: [quote name='agamer']Sliczny białasek, cudny ma ten kolor sierści ;) Widzę, że teraz masz niezłe towarzystwo ;)[/QUOTE] Dzięki ;) [quote name='sator_k_']Śliczne psy. Wszystkie się dogaduja bez szemrania? :)[/QUOTE] Niestety suki nie dokońca się dogaduja między sobą. [quote name='betty_labrador']ale fajnie Ci sie trafilo-spacer z tyloma psiakami :D owczarek ma fajny aporcik :evil_lol: pewnie ma wyrobione mięśnie szczęki nieźle. Do Kenii... ja tez chcę ;( pozdrawiam![/QUOTE] Też bym chciała tam :) [quote name='Paula03']Oooo :loveu: Ale Cesar m świetne towarzystwo :)[/QUOTE] ::)
  8. [quote name='magdabroy']Kuzynka by Ci tego nie wybaczyła ;)[/QUOTE] Teraz ona w Kenii to nie ma nic do gadania :D:D:D Przynajmniej do poniedziałku :D:D
  9. Trzymamy kciuki za Pepsiaka :loveu:
  10. [quote name='Naklejka']Śnieg w centrum miasta jest brzydki :lol: i uciążliwy... W sumie zimą to ja cały czas w domu jestem, bo szybko odmarzam, kuligów nie ma- a szkoda... Wybrałabym się na jazdę konną zimą :loveu:[/QUOTE] Ja byłam raz na kuligu, super było, polecam :loveu:
  11. [quote name='magdabroy']Ale cudne :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mogę któregoś ukraść? :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie, przyjedź i zabieraj :D [quote name='dOgLoV']Jakie cudne :loveu::loveu::loveu::loveu: a to białe coś na ziemi u was to śnieg ?? :crazyeye:[/QUOTE] Tak ale już stopniał :)
  12. Co tam u Was słychać?
  13. Witamy się u pięknego niufka :loveu: Pozdrawiamy i zapraszamy do nas :)
  14. Jaka fajna minka :D Szado w czapeczce :loveu:
  15. Lasti jaki zadowolony że ma co mymłać :loveu:
  16. Jeszcze taka ładna jesień na zdjęciu :loveu: U nas wczoraj śnieg był i stopniał, dzisiaj tak samo i deszcz na dodatek ...
  17. Dora Tizzy i Tosia jak fajnie razem wyglądają :loveu:
  18. Zdjęcia z pól mokotowskich fajne, ale i tak czekam na kolejne ;)
  19. http://img810.imageshack.us/img810/2122/p7130170.jpg Nietoperz :D:D:D:D
  20. mizianki dla Oscara od nas :)
  21. Uwielbiam oglądac Satora jak skacze :loveu: Czekamy na więcej fotek :)
  22. [quote name='Aleksandra95']a czyje to psiaki ? :) ładne:loveu: u mnie rano troszkę popadał śnieg, ale i tak już sie roztopił.:([/QUOTE] Mojej kuzynki z mężem, pojechali akurat na wczasy i ja troszkę się nimi zajmuję. :)
×
×
  • Create New...