Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. czy ona podchodzi pod jakiegoś borderka? :) błąkała się u mnie od ok. 3 tyg., bardzo fajna sunieczka :) ma przodozgryz górny, czyli w sumie go nie widać ;) ma ok. roku, może max 1,5.... nie mogłam na nią patrzeć i w końcu zadzwoniłam do schronu (będę tam we wtorek/środę, to zajrzę do niej :) ), i zabrali ją.... [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9977/dsc03127e.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2192/dsc03138z.jpg[/IMG] po drugiej stronie lustra.... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8776/dsc03139g.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/515/dsc03128x.jpg/[/url]
  2. [quote name='Ty$ka']Nie wiem, sam domek miał rezerwować. Jeśli by się udało, to sunia by jeszcze trafiła do nich przed Sylwestrem, sami po nią podjadą :). Na razie jednak mają porozmawiać z osobami bardziej doświadczonymi czy dadzą sobie radę, z czym się je tą rasę, co i jak, gdyż jest ich to pierwszy hasior, no ale od samego początku szukali tego z adopcji, osobiście z nimi rozmawiam od dwóch miesięcy i choć mam parę "ale" to jednak uważam, że poradzą sobie z rasą.[/QUOTE] a wizyta już była? skąd są? to są jacyś młodsi ludzie? mam masę pytań, ale nie chcę męczyć ;)
  3. [quote name='Ty$ka']Baja też jest zgłoszona i pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky :) I jeszcze coś - szykuje jej się domek ;)[/QUOTE] ale suuuper! :) słuchajcie, to może ją zarezerwować w schronie? czy ktoś już się kontaktował z Kasią?
  4. [quote name='malawaszka']klik w moim podpisie na BAFI :)[/QUOTE] dzięki :) ile ty masz tych psów w podpisie :o :D
  5. wątek 2 suniek huskych z naszego schronu.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/219963-%C5%9Anie%C5%BCka-i-Baja-2-pi%C4%99kne-i-m%C5%82ode-HUSKY.-%C5%9Anie%C5%BCka-ma-z%C5%82amania!-Potrzebna-pomoc-lek.spec.?p=18265854#post18265854[/url] edit: i wątek Bafi, mix. sznupa, który jest w DT :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219861[/url] schroniskowy: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7738/dsc02740q.jpg[/IMG] domowy: [IMG]http://global.images10.fotosik.pl/455/af70aa7ad5125053.jpg[/IMG]
  6. malawaszka, masz wątek tego sznupa ode mnie ze schronu?
  7. założyłam wątek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219963-%C5%9Anie%C5%BCka-i-Baja-2-pi%C4%99kne-i-m%C5%82ode-HUSKY.-%C5%9Anie%C5%BCka-ma-z%C5%82amania!-Potrzebna-pomoc-lek.spec.?p=18265854#post18265854[/url]
  8. u Bai zdiagnozowana nosówkę.... :( dziewczyny dzielnie walczą o jej życie! ale co najważniejsze jest poprawa i chęć do życia u psiaka! Tak trzymaj Baja! [B][SIZE="4"]bieżące informacje znajdziesz tutaj: [url]http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?t=3950&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url][/SIZE][/B]
  9. [SIZE="4"][B]Baja[/B][/SIZE] Suczka, ok. 6,5 miesiąca, jest wesoła, fantastyczny widok, gdy się zawstydza ;) Na szczęście nie ma żadnych złamań, czy poważniejszych chorób :) Zdaje się, że jest zdrowa :) [B]TEKST DO OGŁOSZEŃ:[/B] Baja to ok. 6miesięczna suczka siberian husky o ciemnych oczach i wilczastym umaszczeniu. Jak to szczeniak jest żywa, radosna i niezwykle ciekawska. Wobec ludzi jest nieco nieśmiała i ostrożna, potrzebuje czasu, aby im zaufać. Jednak po bliższym zapoznaniu się okazuje się cudowną pieszczoszką, która z radością przyjmuje drapanko za uchem czy tulenie. W suni nie ma agresji, wybiera ucieczkę niż walkę, daje z sobą zrobić dosłownie wszystko. Baja bardzo łaknie kontaktów z człowiekiem, schronisko źle wpływa na jej samopoczucie. Chciałaby biegać, szaleć, poznawać świat. Jak przystało na szczeniaka, Baja jest jeszcze niesforna, nieokrzesana i niewychowana, toteż szuka odpowiedzialnego domu, który ją wychowa i pokaże świat. Może tym domem jesteś Ty? Kontakt do opiekuna: Kasia - 507-237-447 [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7108/dsc03011er.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7346/dsc03012f.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9619/dsc03014gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7076/dsc03015y.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7223/schqo.jpg[/IMG]
  10. Wczoraj wieczorem - 29.12. -(o ile dobrze pamiętam) sunia pojechała do kliniki pod Warszawą (jest pod opieką Fundacja Adopcje Malamutów i SOS Husky). W schronisku niestety zdążyła poczuć się gorzej - 40 stopni gorączki, podejrzenie babeszjozy. 30.12. Temperatura troche spadła, mała sama sika - to dobra wiadomość, ale nie chce jeść - dzisiaj przetaczanie krwi... W nocy z 31.12. na 01.01. opuściła nas Śnieżka...., była zbyt słaba i niestety przegraliśmy tę walkę.... [B][SIZE="4"][I][CENTER]Żegnaj Śnieżko... [/B] tam, za TM będzie Ci dobrze.... już nie zaznasz bólu i cierpienia.....[/CENTER][/I][/SIZE]\ [CENTER][IMG]http://www.ekstrawagancja.com/attachments/Image/teczowy_most.jpg[/IMG] [size="4"][i]Po naszej stronie nieba jest pewne miejsce zwane Tęczowym Mostem. Przychodzi tu po śmierci każde zwierzę dla którego mocniej biło czyjeś serce. Są tam łąki i wzgórza, po których biegają nasi przyjaciele. Zawsze jest dostatek jedzenia, wody i słońca i zawsze jest ciepło i radośnie. Wszystkie chore zwierzęta są znowu zdrowe, te, które cierpiały - cieszą się, okaleczone są znowu całe - tak jak pamiętamy je z dobrych czasów. Zwierzęta są szczęśliwe i nie trapią się niczym za wyjątkiem jednego - każde z nich tęskni za tą jedną, specjalną osobą którą musiały gdzieś tam zostawić... Biegają i bawią się wszystkie razem, ale dla każdego przychodzi taki dzień, kiedy nagle staje i patrzy w dal. Oczy błyszczą, uszy łowią dźwięki, ciało drży naprężone. I nagle zostawia grupę, mknie po zielonej trawie a łapy niosą go coraz szybciej i szybciej... ...zobaczył‚Ciebie. A kiedy w końcu się znowu spotkacie, nastąpi radosne powitanie - żeby już nigdy się nie rozstać. Na twarzy poczujesz ciepły język, rękę położysz na ukochanym łbie i ponownie spojrzysz w wierne oczy swojego psa, który odszedł tak dawno z twojego życia, lecz tak naprawdę nigdy z twojego serca... A potem razem przekroczycie Tęczowy Most... [/i][/center][/size] Autor nieznany
  11. [CENTER][B][SIZE="4"]W radomskim schronisku są 2 piękne, młodziutkie suczki husky....[/SIZE][/B][/CENTER] W schronisku szaleją wirusy.... co odkazi się pomieszczenia, to znowu coś się przywlecze..... Obecnie mamy prawie 700 zwierząt, jest OGROMNE przepełnienie, miejsc mamy TYLKO NA 300! [CENTER][B][SIZE="5"]***[/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE="4"]Śnieżka[/SIZE][/B], to jeden z wielu szczeniaków.... Jest młodziutka, ma ok. 6 miesięcy, ma piękne umaszczenie - srebrne. Wszystko wydawałoby się idealne, tylko znaleźć dom..... Lecz Śnieżka jest w pewnym stopniu (i mam nadzieję, że przejściowo) niepełnosprawna.... Ma jakieś starsze złamania (pomimo, że jest tak młoda, już doznała wielu krzywd od człowieka....) Ma podejrzenie uszkodzonego prawego barku, lewego biodra i lewego kolana, [B][SIZE="4"]nie staje na tylną łapkę![/SIZE][/B] Póki jest jeszcze młodziutka, może coś zaradzimy.... może da się to jakoś na nowo "poskładać", tak, żeby mogła cieszyć się z każdego aspektu młodości :) Zapewnijmy jej szczęśliwość przyszłość.... Pomóżmy się jej uśmiechnąć... Dajmy jej szansę na normalne życie... [B][SIZE="4"]PILNIE POTRZEBNA POMOC![/SIZE][/B] Sunia jest zgłoszona do miłośników rasy i SOS Husky. Bardzo dziękuję za chęć pomocy dziewczyną ze "Szpice w potrzebie" :loveu: *************************************************** [B][B]TEKST DO OGŁOSZEŃ:[/B][/B] Śnieżka to cudowna, ok. 6miesięczna suczka siberian husky o długiej, miękkiej w dotyku srebrnej sierści i ciemnobrązowych oczach. Jak to szczeniak, jest radosna, odważna, niesforna i wszędobylska. Wszędzie musi zajrzeć, wszystko dotknąć, obwąchać. Szybko nawiązuje nowe znajomości, bardzo łaknie kontaktu z ludźmi, jest niezwykle ciepła, kochana i rozczulająca. Uwielbia się tulić, być blisko opiekuna, czuć się pokochaną i bezpieczną. Suczka ma podejrzenie uszkodzenia prawego barku, lewego biodra i lewego kolana, nie staje na tylną łapkę! Śnieżka źle czuje się w schronisku, chciałaby biegać szaleć, skakać, a tej zapomnianej i cierpiącej suczce pozostaje schroniskowy boks. Ze względu na swój wiek jest sunią bardzo otwartą, potrzebującą jasnych zasad i wychowania, toteż szuka domu, który rozumie psie potrzeby, a szczególnie szczeniaka. Czy czeka na Ciebie? Kontakt do opiekuna: Kasia - 507-237-447 i zdjęcia pięknej Śnieżki: tutaj jak jeszcze leżała w "szpitaliku" [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8665/p101211153601.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8451/p101211153602.jpg[/IMG] i już w boksie (mieszka sama): [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7665/dsc03020di.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2664/dsc03017vn.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1736/sch1.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/822/dsc03010x.jpg/[/url]
  12. a ja cały czas przyjmę luminal 100mg. dla mojego tymczasa
  13. [quote name='Ty$ka']SOS Husky szuka dla Śnieżki DT, trzymaj kciuki :)[/QUOTE] dzięki :) trzymam kciuki :) i tak w ogóle Wesołych Świąt! :)
  14. Pamiętacie starą, niewidomą shar pei'ke? jakoś przed wakacjami dziewczyny z fund. Skrzydlaty Pies wzięły ją pod opiekę, za co bardzo im dziękuję :) i tak w sierpniu znalazła jeszcze wspanialszy domek :) jak było: [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Shar%20PEI/DSC09815.jpg[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/P140511_1757.jpg[/IMG] jak jest: [IMG]http://images40.fotosik.pl/1042/882378ba5f0e8355.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/937/483e25d4f6aa30d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1008/af73ef2b6bb96d0d.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1195/7a9841c180aaa088.jpg[/IMG] Ivett zamieszkała w Gorzowie W. razem z siostrą przyrodnią Aishą (shar pei) i kotem :)
  15. ta Buba, to mikołajkowa :p świąteczne zdjęcia zrobię jutro i kiedyś tam wstawię :p
  16. [CENTER][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7630/babsekbn2.jpg[/IMG] :x-mas::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::x-mas:[/CENTER]
  17. :x-mas::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::x-mas:
  18. :x-mas::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::x-mas:
  19. [quote name='sylwija'][B]kasumi[/B], ale co z tą Śnieżką - ona ma pomoc lekarską?[/QUOTE] jasne, że ma pomoc lekarską, ale na miarę schronu.... wetki na prawdę dobrze leczą, ale przy prawie 700 zwierzętach jest niemożliwe zapewnienie należytej opieki.... a w szczególności, że ona wymaga opinii specjalisty.... bo ta nóżka nie wygląda dobrze....
  20. [quote name='Plicha']Ooo, jest już chętny na Bajkę? Nie dziwię się, jest śliczna. I bardzo podobna do mojej Pajki :) Nawet imiona podobne :) A Śnieżka trochę malamuta przypomina, one są od jednej mamy?[/QUOTE] nie, raczej nie są od jednej matki.... w sumie to są różne... :) ja na huskych/malamutach całkiem się nie znam... jedynie wiem, to, to, że muszą być wybiegane i, że to są psy pracujące :D to cała moja wiedza... ;) edit: te są po zmarłej matce husky.... cała historia opisana tutaj: [url]http://tablica.pl/oferta/piekne-szczeniaki-do-adopcji-od-zaraz-35-miesiaca--IDAngJ.html[/url]
  21. [quote name='Ironiaaa']Dodalam husiorkowe panienki na schroniaka. Ktos kontaktowal sie z fundacjami husky? Moze udaloby sie Sniezce jakas pomoc zalatwic?[/QUOTE] wstawiłam je na Szpice w potrzebie i dziewczyny coś już tam kombinują :) i pozgłaszały je do fundacji :) mam nadzieję, że uda się pomóc Śnieżynce....
  22. Śnieżka to cudowna, ok. 6miesięczna suczka siberian husky o długiej, miękkiej w dotyku srebrnej sierści i ciemnobrązowych oczach. Jak to szczeniak, jest radosna, odważna, niesforna i wszędobylska. Wszędzie musi zajrzeć, wszystko dotknąć, obwąchać. Szybko nawiązuje nowe znajomości, bardzo łaknie kontaktu z ludźmi, jest niezwykle ciepła, kochana i rozczulająca. Uwielbia się tulić, być blisko opiekuna, czuć się pokochaną i bezpieczną. Suczka ma podejrzenie uszkodzenia prawego barku, lewego biodra i lewego kolana, nie staje na tylną łapkę! Śnieżka źle czuje się w schronisku, chciałaby biegać szaleć, skakać, a tej zapomnianej i cierpiącej suczce pozostaje schroniskowy boks. Ze względu na swój wiek jest sunią bardzo otwartą, potrzebującą jasnych zasad i wychowania, toteż szuka domu, który rozumie psie potrzeby, a szczególnie szczeniaka. Czy czeka na Ciebie? Kontakt do opiekuna: Kasia - 507-237-447 [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2844/dsc03021x.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1298/dsc03018n.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/963/dsc03019zw.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7665/dsc03020di.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1736/sch1.jpg[/IMG]
  23. Śnieżka to cudowna, ok. 6miesięczna suczka siberian husky o długiej, miękkiej w dotyku srebrnej sierści i ciemnobrązowych oczach. Jak to szczeniak, jest radosna, odważna, niesforna i wszędobylska. Wszędzie musi zajrzeć, wszystko dotknąć, obwąchać. Szybko nawiązuje nowe znajomości, bardzo łaknie kontaktu z ludźmi, jest niezwykle ciepła, kochana i rozczulająca. Uwielbia się tulić, być blisko opiekuna, czuć się pokochaną i bezpieczną. Suczka ma podejrzenie uszkodzenia prawego barku, lewego biodra i lewego kolana, nie staje na tylną łapkę! Śnieżka źle czuje się w schronisku, chciałaby biegać szaleć, skakać, a tej zapomnianej i cierpiącej suczce pozostaje schroniskowy boks. Ze względu na swój wiek jest sunią bardzo otwartą, potrzebującą jasnych zasad i wychowania, toteż szuka domu, który rozumie psie potrzeby, a szczególnie szczeniaka. Czy czeka na Ciebie? Kontakt do opiekuna: Kasia - 507-237-447 [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2844/dsc03021x.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1298/dsc03018n.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/963/dsc03019zw.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7665/dsc03020di.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1736/sch1.jpg[/IMG]
  24. Baja to ok. 6miesięczna suczka siberian husky o ciemnych oczach i wilczastym umaszczeniu. Jak to szczeniak jest żywa, radosna i niezwykle ciekawska. Wobec ludzi jest nieco nieśmiała i ostrożna, potrzebuje czasu, aby im zaufać. Jednak po bliższym zapoznaniu się okazuje się cudowną pieszczoszką, która z radością przyjmuje drapanko za uchem czy tulenie. W suni nie ma agresji, wybiera ucieczkę niż walkę, daje z sobą zrobić dosłownie wszystko. Baja bardzo łaknie kontaktów z człowiekiem, schronisko źle wpływa na jej samopoczucie. Chciałaby biegać, szaleć, poznawać świat. Jak przystało na szczeniaka, Baja jest jeszcze niesforna, nieokrzesana i niewychowana, toteż szuka odpowiedzialnego domu, który ją wychowa i pokaże świat. Może tym domem jesteś Ty? Kontakt do opiekuna: Kasia - 507-237-447 [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7108/dsc03011er.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7346/dsc03012f.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9619/dsc03014gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7076/dsc03015y.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7223/schqo.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...