-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Przychodnia weterynaryjnaArkalek.wet Violetta Olender 2151 Nad Jeziorem 76 Tychy 32 218 61 11 664 133 973 godziny otwarcia poniedziałek: 9:00 do 19:00 wtorek: 9:00 do 19:00 środa 9:00 do 19:00 czwartek: 9:00 do 19:00 piątek: 9:00 do 19:00 sobota: 9:00 do 13:00 niedziela: nieczynne Dziś już nieczynne ale można dzwonic na telefon komórkowy :)
-
ciocia zawsze można zadzwonic do dr Olender bo to wspaniały lekarz i człowiek. Powiedziec dokładnie co się dzieje i poprosic aby poleciła lekarza w Krakowie. Oni z pewnością mają rozeznanie. Ewentualnie można psiaczki umówic na wizytę bo jak czytam nie tylko Maszeńka dostała paraliżu. Z Krakowa do Tychów to nie aż tak daleko.
-
ech ....dokładnie z takim kosztem trzeba się liczyc :( mam nadzieję że zachowają się chociaż kontakty :(
-
elik kochana muszę poszukac serwisu który wymieni ekran + dotyk. Z tego co widzę pociągnie mnie to porządnie po kieszeni ale cóż zrobic :( za głupotę się płaci :(
-
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
super :) smacznego chłopaki :) -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Martika&Aischa replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
pokazujemy dziewczynę :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Martika&Aischa replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
zaciskamy z całych sił !!!!!!!!!!!!!! :) -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
ciocia zachary kochana ja nie mam wglądu do konta fundacji. To wykaz wpłat zamieszczonych na FB :) -
ewu sms-a otrzymałam i zaraz potem potrzaskałam sobie telefon :( jestem odcięta od świata :( ja się chyba powieszę :( :( :(
-
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
wierzę że jak chłopcy odżyją znajdą swoje wymarzone domki i kochających ludzi :) -
DULCIA,malizna ,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Martika&Aischa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
piękny wynik :D -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie wkleic również listę wpłat bo wśród wpłacających są również nasze kochane ciocie z dogo :) Rozliczenie wpłat za hotelik: 24-01-2015 Patryk Ch. z Katowic- 30zł 24-01-2015 Edyta – 10zł 26-01-2015 Barbara B. (ewu) – 30zł 26-01-2015 Marzena Cz. z Oławy – 70zł 26-01-2015 Monika F. z Warszawy- 100zł 26-01-2015 Małgorzata K. z Krosna – 20zł 26-01-2015 Anna T. z Ząbek – 100zł 26-01-2015 M.P. – 75zł 26-01-2015 Marta S. z Miłakowa – 50zł 26-01-2015 Hanna B. z Mysiadłowa – 150zł 26-01-2015 Beata B. z Poddębic – 30zł 26-01-2015 Renata K. ze Szczecina – 100zł 26-01-2015 Anna C. z Wrocławia – 30zł 27-01-2015 Monika F. z Warszawy – 20zł 27-01-2015 Agnieszka P. z Busko – Zdroju – 50zł 27-01-2015 Barbara S-G z Bielska –Białej- 20zł 27-01-2015 Anna S. z Puław (fegelle) – 20zł 27-01-2015 Dominika B. z Paczkowa – 100zł 27-01-2015 Ewa 0. Z Brennej – 30zł 27-01-2015 Joanna K. z Warszawy – 30zł 27-01-2015 Janusz W. z Oławy (Prosiaczek.Peppa i mała Gigi) 30,00 PLN 27-01-2015 Joanna P-V (Melisska) – 30zł 27-01-2015 Justyna B. z Olsztyna – 15zł 27-01-2015 Krystyna B. z Mąkoszyc (basiek8) – 40zł 27-01-2015 Elżbieta 0. (havanka) – 10zł 27-01-2015 Krzysztof K. z Warszawy – 30zł 27-01-2015 Radosław G. z Żywca – 20zł 28-01-2015 Marzena F-B z Katowic (istar19) -20zł 28-01-2015 Joanna C. z Warszawy – 50zł 28-01-2015 Dorota K-D z Jasienicy – 540zł Razem = 1850zł DZIĘKUJEMY !!! DZIĘKI WAM PSY BIEGAJĄ SZCZĘŚLIWIE W HOTELIKU! zapomniałam dopisac wpłat z systemu Pay Pal: Anna B- 100 pln, Jolanta R. - 10 GBP=54.86 pln, Beata BP - 50 pln, Hanna B - 50 pln RAZEM MAMY !!!!!!!! 2104,86 zl :))))))) -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Kolejna paczka karmy dla chłopaków w drodze :) Pani Aniu pięknie dziękujemy :) - 12 kilo - Hill's Pet Prescription Diet L/D. Specjalna karma dla watrobowcow. -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
" Chłopaki są bardzo spokojne. Głównie śpią. Jakby odsypiały. Są absolutnie nie szczekliwe:). I oby tak zostało;). Natomiast puszczone na wybieg biegają, bawią się:). Także, nie jest źle i będzie dobrze:)" -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
wiadomości z FB ;) Taki prezent chłopcy dostali od Pana Patryka :) karma ...witaminki i zabawka :D :D :D Panie Patryku DZIĘKUJEMY :) -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór ciocie :) mam nadzieję że się chłopcy już odnaleźli w hoteliku :)