Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Przychodnia weterynaryjnaArkalek.wet Violetta Olender 2151 Nad Jeziorem 76 Tychy 32 218 61 11 664 133 973 godziny otwarcia poniedziałek: 9:00 do 19:00 wtorek: 9:00 do 19:00 środa 9:00 do 19:00 czwartek: 9:00 do 19:00 piątek: 9:00 do 19:00 sobota: 9:00 do 13:00 niedziela: nieczynne Dziś już nieczynne ale można dzwonic na telefon komórkowy :)
  2. Podpowie na pewno :) to wspaniały lekarz i cudowny człowiek :)
  3. ciocia zawsze można zadzwonic do dr Olender bo to wspaniały lekarz i człowiek. Powiedziec dokładnie co się dzieje i poprosic aby poleciła lekarza w Krakowie. Oni z pewnością mają rozeznanie. Ewentualnie można psiaczki umówic na wizytę bo jak czytam nie tylko Maszeńka dostała paraliżu. Z Krakowa do Tychów to nie aż tak daleko.
  4. ech ....dokładnie z takim kosztem trzeba się liczyc :( mam nadzieję że zachowają się chociaż kontakty :(
  5. trzymam kciuki z całych sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Elunia kochana pobiegłam do telefonu aby do Ciebie zadzwonic kompletnie zapominając że leży potrzaskany. Ja osobiście uważam że Maszeńke powinien zobaczyc neurolog. Ogólny wet to zdecydowanie za mało :( Ale to moje osobiste zdanie oczywiście.
  7. elik kochana muszę poszukac serwisu który wymieni ekran + dotyk. Z tego co widzę pociągnie mnie to porządnie po kieszeni ale cóż zrobic :( za głupotę się płaci :(
  8. Dr Olender Tychy jest rewelacyjna jeśli chodzi o tak ciężkie przypadki :( nie jednego psiaka wyciągnęła z paraliżu czy wylewu. Nie znam lepszego specjalisty. http://www.vetopedia.pl/index.html
  9. o rany :( ależ smutne wieści :( Maszeńko sunieczko kochana będzie dobrze !!!!! Nie może byc inaczej !!!!!!!!!!!!!
  10. zaciskamy z całych sił !!!!!!!!!!!!!! :)
  11. ciocia zachary kochana ja nie mam wglądu do konta fundacji. To wykaz wpłat zamieszczonych na FB :)
  12. Dziewczynki to ja jestem dla Was pełna podziwu i cieszę się że możemy choc troszeczkę Wam pomóc w walce o lepsze jutro skrzywdzonych ogonków.
  13. melduję się u kolejnej biednej dziewczynki :( Allu jak zwykle wspomożemy małą bazarkiem. Chociaż tyle :( zdrówka sunieczko kochana :*
  14. ewu sms-a otrzymałam i zaraz potem potrzaskałam sobie telefon :( jestem odcięta od świata :( ja się chyba powieszę :( :( :(
  15. wierzę że jak chłopcy odżyją znajdą swoje wymarzone domki i kochających ludzi :)
  16. Pozwolę sobie wkleic również listę wpłat bo wśród wpłacających są również nasze kochane ciocie z dogo :) Rozliczenie wpłat za hotelik: 24-01-2015 Patryk Ch. z Katowic- 30zł 24-01-2015 Edyta – 10zł 26-01-2015 Barbara B. (ewu) – 30zł 26-01-2015 Marzena Cz. z Oławy – 70zł 26-01-2015 Monika F. z Warszawy- 100zł 26-01-2015 Małgorzata K. z Krosna – 20zł 26-01-2015 Anna T. z Ząbek – 100zł 26-01-2015 M.P. – 75zł 26-01-2015 Marta S. z Miłakowa – 50zł 26-01-2015 Hanna B. z Mysiadłowa – 150zł 26-01-2015 Beata B. z Poddębic – 30zł 26-01-2015 Renata K. ze Szczecina – 100zł 26-01-2015 Anna C. z Wrocławia – 30zł 27-01-2015 Monika F. z Warszawy – 20zł 27-01-2015 Agnieszka P. z Busko – Zdroju – 50zł 27-01-2015 Barbara S-G z Bielska –Białej- 20zł 27-01-2015 Anna S. z Puław (fegelle) – 20zł 27-01-2015 Dominika B. z Paczkowa – 100zł 27-01-2015 Ewa 0. Z Brennej – 30zł 27-01-2015 Joanna K. z Warszawy – 30zł 27-01-2015 Janusz W. z Oławy (Prosiaczek.Peppa i mała Gigi) 30,00 PLN 27-01-2015 Joanna P-V (Melisska) – 30zł 27-01-2015 Justyna B. z Olsztyna – 15zł 27-01-2015 Krystyna B. z Mąkoszyc (basiek8) – 40zł 27-01-2015 Elżbieta 0. (havanka) – 10zł 27-01-2015 Krzysztof K. z Warszawy – 30zł 27-01-2015 Radosław G. z Żywca – 20zł 28-01-2015 Marzena F-B z Katowic (istar19) -20zł 28-01-2015 Joanna C. z Warszawy – 50zł 28-01-2015 Dorota K-D z Jasienicy – 540zł Razem = 1850zł DZIĘKUJEMY !!! DZIĘKI WAM PSY BIEGAJĄ SZCZĘŚLIWIE W HOTELIKU! zapomniałam dopisac wpłat z systemu Pay Pal: Anna B- 100 pln, Jolanta R. - 10 GBP=54.86 pln, Beata BP - 50 pln, Hanna B - 50 pln RAZEM MAMY !!!!!!!! 2104,86 zl :)))))))
  17. Kolejna paczka karmy dla chłopaków w drodze :) Pani Aniu pięknie dziękujemy :) - 12 kilo - Hill's Pet Prescription Diet L/D. Specjalna karma dla watrobowcow.
  18. " Chłopaki są bardzo spokojne. Głównie śpią. Jakby odsypiały. Są absolutnie nie szczekliwe:). I oby tak zostało;). Natomiast puszczone na wybieg biegają, bawią się:). Także, nie jest źle i będzie dobrze:)"
  19. wiadomości z FB ;) Taki prezent chłopcy dostali od Pana Patryka :) karma ...witaminki i zabawka :D :D :D Panie Patryku DZIĘKUJEMY :)
  20. Dobry wieczór ciocie :) mam nadzieję że się chłopcy już odnaleźli w hoteliku :)
×
×
  • Create New...