Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Absolutnie NIE tracimy nadziei!!!!!!!!!!!!
  2. zaciskamy z całych sił czekając na wieści :) oby jak najlepsze !!!!!! Bądź dzielny chłopaku kochany !!!!!
  3. zaciskam z całych sił :( walcz biedaku kochany :(
  4. Przybiegam z rana do Bruna trzymając kciuki z całych sił za powrót do zdrowia !!!!!!!!!!
  5. Dziewczynki błagam zajrzyjcie do biedka ....potrzebne ogromne wsparcie :( Dziękuję. http://www.dogomania...am-wróci-umrze/
  6. Dziewczynki błagam zajrzyjcie do biedka ....potrzebne ogromne wsparcie :( Dziękuję. http://www.dogomania...am-wróci-umrze/
  7. Dziewczynki błagam zajrzyjcie do biedka ....potrzebne ogromne wsparcie :( Dziękuję. http://www.dogomania...am-wróci-umrze/
  8. Dziewczynki błagam zajrzyjcie do biedka ....potrzebne ogromne wsparcie :( Dziękuję. http://www.dogomania...am-wróci-umrze/
  9. Dziewczynki a może mógłby ktoś zrobic bazarek cegiełkowy na leczenie biedaka ??? :(
  10. Proszę Belciu :) http://www.dogomania.com/forum/topic/122550-skarbonka-dla-labrador%C3%B3w-w-pilnej-potrzebie-pom%C3%B3%C5%BC-pomaga%C4%87/
  11. Głaz spadł mi z serca :) teraz już będzie dobrze Marsiku kochany :) :* :)
  12. Belciu jestem i ja u biedaka :( postaramy się i my wspomóc chłopaka :(
  13. Z bazarku dla Marsika 468 zł 70 gr - w tym cegiełeczki wykazane już w rozliczeniu :) Przelewam za fanty + nadpłaty 418 zł 70 gr :) Jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144646-nowe-fanty-dodane-szybki-bazarek-na-marsa-perfumy-ubrania-oversize-zapraszamy-2812-2000/
  14. Dla Elenki 191 zł 15 gr z bazarku :) jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144996-rozliczamy-dla-ja%C5%9Bminki-i-elenki/#entry16013243
  15. Dla Liluni 191 zł 15 gr z bazarku :) jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144996-rozliczamy-dla-ja%C5%9Bminki-i-elenki/#entry16013243
  16. ciocia yolanovi na pewno sprawdzi i potwierdzi :) Dziękujemy kochana :*:*:* :)
  17. moja Aisha uwielbia wodę a też się obraża ;) i zrozum tu "babę" :rolleyes:
  18. czekamy na wyniki badań .......i oby już wszystko wróciło do normy !!!
  19. chłopcy są co tydzień w lecznicy a wynik wciąż dodatki :( Rafcik ma więcej tego paskudztwa :( Czerecik powoli wychodzi na prostą.
  20. cudny dzieciaczek !!!!!!! :) :) :)
  21. Pokazuj się dziewczynko kochana :)
  22. Chłopaki niestety nadal walczą z robalami i innymi paskudztwami poza tym są weseli i szaleją jak na załączonych "obrazkach" ;)
×
×
  • Create New...