Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Cioteczko faith35 finansowo na razie nie mogę pomóc :( chociaż psiak za serce ściska :( czy ewentualnie mogę przekazać jakieś fanty na bazarek ? doczytałam się że będzie organizowany ;)
  2. Wierzę że wszystko będzie dobrze!!! Trzymam kciuki za Bubę !
  3. Może warto milion razy usłyszeć to samo żeby mieć spokojne sumienie, że zrobiło się WSZYSTKO aby POMÓC!!! Wożenie Cezarka z każdą "najmniejszą" dolegliwością pół Polski do weterynarza to nie jest dobry pomysł! Moim zdaniem Cezarek powinien być pod stałą opieką weterynarza na miejscu. Choćby ze względu na jego wiek! Mnóstwo schorzeń morze się jeszcze do niego "przyczepić".
  4. Moim zdaniem naprawdę nie zaszkodzi skonsultować Cezarka bliżej ...skoro słabnie. Są w pobliżu wspaniali weterynarze ...Jak Chorzów dr Stefanek - (wspaniały specjalista) Dąbrowa Górnicza - dr Molicki Sebastian - specjalista chirurg.
  5. Wygląda na takiego spokojniutkiego ....w górę Maciusiu kochany!
  6. Maciusiu kruszynko kochana pokaż się cioteczkom ...Podniesiemy wątek! Może ktoś dojrzy małą kruszynkę!
  7. Czy są jakieś nowe wiadomości ???
  8. Boże jakie maleństwo .......zapisuję wątek mając nadzieję że Maciuś znajdzie kochających ludzi.
  9. Weszłam tu pełna nadzieii ....łzy same ciekną po policzkach :( maleńka :( kruszynko :( Tak bardzo jest mi przykro :(
  10. Wstawię Maxia jeśli mogę na NK ...może ktoś go dojrzy :(
  11. :loveu: aż się uśmiechnęłam do monitora :multi: Cudowne wiadomości ...Tinusiu kochana jesteś taka maleńka a taka WIELKA!!! :loveu:
  12. Panie doktorze Proszę Odebrać Telefon:mad: My tu na wspaniałe wieści czekamy!
  13. :loveu: wspaniale wiadomości :loveu:zawsze tu wchodzę z duszą na ramieniu ...myśląc oby było dobrze oby było dobrze....Maleńka wracaj do swojej domciu :loveu:
  14. [quote name='Ada-jeje']Nichetnie dzielimy sie smutnymi wiadomosciami. Bylam wczoraj u Cezara. P. Danusi raz na tydzien kontaktuje sie z wet. z Wroclawia bo tak jej wyznacza terminy na rozmowy. Stan Cezarka nie jest zadawalajacy. Chlopak slabnie, pomimo apetytu bo ten akurat mu dopisuje nie widac zadnej poprawy w poruszaniu sie.[/QUOTE] :(:(:( i co dalej? jakie decyzje ? :( trzeba coś robić dalej ...:shake:
  15. :multi:Cudny psiaczku ....pokaż się cioteczkom:multi:....taki piękny psiak bez domu :shake:
  16. Matko jakie maleństwo :( Będzie dobrze malutka! Zapisuję sobie dziewczynkę.
  17. Pięknie dziękuję za zaproszenie na wątek ...niestety na razie z pieniążkami krucho ....zapisuję dziewczyny bo są świetne i będę zaglądała :)
  18. Śliczna ta Bubcia ...oby jak najszybciej znalazła odpowiedzialny domek :(
  19. Dziękujemy za zaproszenie ...będziemy śledzili wątek Tobisia:)
  20. Spajki ....śliczny psiak:loveu:
  21. Cioteczki tak jak pisałam za wiele nie mogłam ale przysłowiowy "grosik" przelałam .....Trzymam kciuki za psiaczka!
  22. Jaka smutna psinka:( taki piękny psiak musi znaleźć domek!!!! :(
  23. Cioteczko Paulinken ja strasznie spłukana jestem :( przechodzę remont i pustki w "skarbonce" okropne:( Wyślę niewiele niestety :( Nr konta na PW pięknie poproszę.
×
×
  • Create New...