Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Bazyliszek']Tabletki doszły :)[/QUOTE] NO :mad: Bo już się zaczęłam martwić ;) Klaudio pamiętaj 2 tableteczki dziennie powinna dostować Gwiazda do swojej wagi.
  2. [quote name='Celebrinfea']Zgadzam się w 100% I trzymam oczywiście za Stellę! :)[/QUOTE] Trzymaj kochana ....trzymaj z całych sił ;)
  3. [quote name='Katarzyna Janik']Jutro (tzn., w sumie, już dzisiaj, wszak po północy jest) jadę na Górny Śląsk i pobędę tam kilka dni, więc jeśli ktoś odważy się plakaty Czesterka zerwać lub zakleić, to proszę dać znać! Chwycę za podobną pałkę i znajdę gadzinę, która będzie miała czelność, by próbować tego przystojniaka przyćmić! :mad: (Tak długo już chciałam móc użyć tej emotki z pałką! :eviltong: ;))[/QUOTE] Kochana pałka z pewnością będzie potrzebna:mad::mad::mad: Niestety zrywają, zaklejają ...bo to bezpłatne słupy niestety więc liczy się prawo pięści :mad: które na wierzchu lepiej widoczne :placz: ale i z tym sobie poradzimy :mad: Jak nas zakleją powiesimy nowe :diabloti: Ja mam Panią w pracy od zadań specjalnych i co 3 dni ją wyślę na zwiady :evil_lol: Powiesiłam też na tablicach ogłoszeń w klatce u mnie w bloku a w piątek rozwieszę u weterynarzy. Dla Czesterka musi w końcu znaleźć się kochający człowiek!!! Po prostu musi!!!
  4. [quote name='Beatkaa']Zgadzam się z Tobą kochana...nie pali się,a na podwójną narkozę nigdy bym się nie zgodziła dla Gwiazdki !!![/QUOTE] Tak kochana to jednak zbyt ryzykowne! Kontakt do "przyszłego" domku Stellci Ilonka już przesłała cioteczce na PW :) Teraz zaciskamy mocno kciuki ;)
  5. [quote name='ladySwallow']Tak, ja wiem - ale z obciążeniami chorobowymi jednak jej organizm w rzeczywistości może mieć więcej lat, to tak jak z ludźmi np. z nadwagą czy chorymi stawami - mają rocznikowo np. 30 lat, ale wg badań organizmu więcej...[/QUOTE] No tak .....racja :( nie pomyślałam o tym :( Cioteczki a może zrezygnujemy na razie z tego prześwietlenia stawów ???? Jeśli Gwiazdka będzie spokojnie spacerowała i nadmiernie nie obciążała łapek i dostawała tableteczki to prześwietlenie może jednak spokojnie poczekać. Podwójna narkoza to zabójstwo dla psiaka!
  6. [quote name='Bazyliszek']Nie zapytałam po jej odbiorze wyleciało mi z głowy odbierałam ją na szybko Pani Marta miała sporo klientów a ja nie ukrywam że byłam nieco przejęta całym tym zabiegiem. Gwiazdka dobrze się czuje dużo leży je i pije już normalnie :) Strasznie nie podoba jej się chodzenie w kołnierzu co chwile o coś zachacza.[/QUOTE] Klaudio a może by ten kołnierz zwrócić ??? U mnie w lecznicy tak można jeśli nie jest zniszczony ;) On ją na pewno stresuje. Może po prostu zakupić jej zamiast kołnierza ubranko po operacyjne i to zabezpieczy ranę przed rozlizywaniem.
  7. [quote name='ladySwallow']Właśnie dlatego zastanawiam się, czy to dobry pomysł, bo sunia nie jest już pierwszej młodości...[/QUOTE] Kochana Gwiazdka ma ok 3 lat więc to młody psiak ;) Nie mniej jednak NIE może mieć narkozy tydzień po tygodniu !!!
  8. [quote name='Bazyliszek']Tabletki nie doszły :-( Gwiazdka ma się dobrze dziś dzwoniłam do Pani Marty i wiem że nie miała zrobionego prześwietlenia nie wiem dlaczego jednak wiem że będzie miała zrobiony tak za tydzień. Jutro będę wiedziała wszystko dokładnie bo idę do weta. A co z fakturą za sterylizację bo wiem że [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/114247-Martika-Aischa"][B]Martika@Aischa[/B][/URL] dzwoniła dziś do Pani Marty i mówiła aby wypisać rachunek w całości ale przecież aby 150zł które jest zarezerwowane dla Gwiazdeczki dostanie tylko wtedy kiedy przyjdzie faktura na 150zł za dofinansowanie. Więc jak? [/B][/QUOTE] W sprawie tabletek będę dzwoniła do sprzedawcy i będę prosiła o wyjaśnienia. Klaudio jak to nie wiesz dlaczego prześwietlenie NIE ZOSTAŁO wykonane ???????? Przecież byłaś tam z Gwiazdą to chyba rozmawiałaś i przypominałaś że trzeba je wykonać ? Jak odbierałaś Gwiazdę nie zapytałaś czy zostało zrobione i kiedy będzie opis ??????? Ja zapytałam. I wiem doskonale dlaczego NIE zostało zrobione. Za tydzien Gwiazda ma mieć robione prześwietlenie ...Pani Marta będzie to chciała wykonać przy głupim jasiu ....jednak nie bedzie to proste! Narkoza za tydzien nie wchodzi w grę !!! I o tym będę osobiście rozmawiała z Panią weterynarz.
  9. [quote name='Beatkaa']Kochana dzięki za przybycie ! Bałam się,że nikt się nie znajdzie,a mam Twój nr to pomyślałam o Tobie.:) Ale z tego co widzę to w sumie katlis chyba może :) Myślę,że ok.Jakoś damy radę a Ty co myślisz Martiko? :)[/QUOTE] Oczywiście że na taki koszt nas stać ! :) Zapłacimy :):):) Musimy zapłacić :):):) Jak tylko dostanę numerek telefonu i dokładny adresik zaraz będę słała na PW :) Bardzo dziękujemy:loveu:
  10. [quote name='Bazyliszek']Tabletki nie doszły :-( Gwiazdka ma się dobrze dziś dzwoniłam do Pani Marty i wiem że nie miała zrobionego prześwietlenia nie wiem dlaczego jednak wiem że będzie miała zrobiony tak za tydzień. Jutro będę wiedziała wszystko dokładnie bo idę do weta. A co z fakturą za sterylizację bo wiem że [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/114247-Martika-Aischa"][B]Martika@Aischa[/B][/URL] dzwoniła dziś do Pani Marty i mówiła aby wypisać rachunek w całości ale przecież aby 150zł które jest zarezerwowane dla Gwiazdeczki dostanie tylko wtedy kiedy przyjdzie faktura na 150zł za dofinansowanie. Więc jak? [/B][/QUOTE] Dzwoniłam do Pani Marty aby dowiedzieć się o koszty z jakimi mamy się liczyć!!! Oczywiście jeśli jest taka potrzeba to niech Pani Marta wystawi dwie fakturki ...jedną dla nas drugą na 150 zł
  11. :loveu:Kajka cioteczko i ja z całego serducha przybiegłam Ci podziekować !!!!!!!!:loveu: Sunieczka nie mogła lepiej trafić :loveu: aż się poryczałam jak przeczytałam tyle pozytywnych wiadomości :multi: Sabuniu kochana zdrowiej :multi:
  12. Cioteczki nooooooooooo........czy na prawdę nikt nie może użyczyć konta do wpłat dla spanielka ???? :(
  13. zagladam i ja do chłopaka .......w górę psiaczku pokazuj się cioteczkom !!!
  14. [quote name='wojtuś']Dzieki Slay za pomoc z transportem ;);) Kochani a jak Lili, co słychać u Suni..[/QUOTE] Dołączam się do podziękowań i pytania wojtusia ;)
  15. Bardzo prosimy o deklaracje na sunieczkę ....[IMG]http://i51.tinypic.com/124kkrn.gif[/IMG] każda złotóweczka na wagę złota :(
  16. Zaglądam do sunieczki .... dużo dobrego słyszałam o Nivalinie ...nasz Cezarek też go dostaje ...ma bardzo dobrą opinie :)
  17. prosimy o przybycie i chociaż skromne deklaracje [IMG]http://i51.tinypic.com/124kkrn.gif[/IMG]
  18. Niestety nie mogę się od rana dodzwonić do Pani Marty - weterynarz Gwiazdki .....chciałam wypytać o Gwiazdkę ...o sterylizację oraz czy zrobiono umówione prześwietlenie i kiedy możemy spodziewać się dokładnego opisu :( Jaka jest cena sterylizacji i prześwietlenia stawów ??? Czy doszły dziś tableteczki na stawy które Gwiazda musi dostawać ???
  19. Pani ma na pewno 8 letniego owczarka niemieckiego :) chciała adoptować wysterylizowaną nieco starszą sunię żeby psiaczki miały towarzystwo :) Pani nie pracuje jest cały czas w domu ....dom duży ...duży teren do wybiegania ;) Pani zdjęcia Stellci widziała i w 100% jest zdecydowana na naszą Stellcie :) Teraz trzeba koniecznie zrobić wizytę i podpisać dokumenty adopcyjne :) Sprawdzić na żywo co to za domek ....i czy ma ogrodzenie aby nasza Stellcia czasem nie zwiała ;) Tyle wiem na razie.
  20. Nie mogę się chwilowo dodzwonić do Ilonki ...napisałam sms z prośbą o dane i kontakt :) jak tylko będę coś wiedziała zaraz podam ;)
  21. [quote name='agnieszka32']Witam :) Niestety, bardzo chciałabym Wam pomóc, ale jestem w zaawansowanej ciąży i nie widzę już nic poza moim wielkim brzuchem :roll::evil_lol: Ale widzę, że sytuacja już prawie opanowana ;). Trzymam mocno kciuki :) P.S. Też pomyślałam o katlis - jeśli tylko będzie mogła, z pewnością pomoże.[/QUOTE] Napisałam do katis PW czekam na wiadomość :)
  22. Wspominałam kochana i wspominam za każdym razem ;) Pan twierdzi że sumiennie codziennie wyczesuje ponad godzinkę i nasz Nelson zrobił się optycznie dużo mniejszy ;)
  23. [quote name='Inez de Villaro']Mam osobę zaorzyjaźnioną w Stargardzie. Mogę poprosić, ale muszę mieć adres i konkrety...[/QUOTE] Zaraz skontaktuje się z Ilonką i się wszystkiego dowiem :) Pięknie dziękuję za chęć pomocy !!! :)
  24. Śliczny chłopak :) i w końcu bezpieczny :) Myślę że z Foxem to już przyjaźń ;)
  25. [quote name='ageralion']Dziewczyny piszcie do katlis. Bardzo konkretna babka, powinna sie zgodzic na wizyte :)[/QUOTE] Już piszę kochana :)
×
×
  • Create New...