Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Pozostawienie psiaka w sosnowieckim schronisku to najgorsze z możliwych rozwiązanie :( Trzeba zbierać deklaracje na hotelik ......każdy jeden psiak tyle kosztuje dlatego tyle osób deklaruje drobne kwoty aby ostatecznie uzbierać tą sumę! Trwają bazarki .......są deklaracje ( niekompletne) wiem ......ale jest nadzieja na zabranie go ze schroniska więc nie rezygnujcie z tego! Nie bardzo wierzę że jak będziemy kupowały mu tak drogą karmę to ją będzie dostawał .......w sprawdzonym hoteliku mamy pewność a psiak ma szansę na normalne życie jak i adopcje.
  2. [quote name='kaja69']To ja znowu pospamuję ,tylko nie bijcie:) w zamian obiecuje ,ze porobie Atoskowi zdjęcia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL][/QUOTE] O tak tak bardzo prosimy o zdjęcia naszego Atoska :) Stęskniłam się za chłopakiem;)
  3. W górę Atosku kochany .....tak bardzo bym chciała żeby domek już się znalazł :(
  4. Prześliczny psiak .....i te smutne oczka :(
  5. To się Beatkaa ucieszy:lol: nie mówiąc już o Sako ;) Bardzo, bardzo dziękujemy :loveu:
  6. :multi: tak się cieszę :multi:
  7. Takich wiadomości się nie spodziewałam :( a tytuł mnie przeraził :( zdrowiej sunieczko kochana :(
  8. [quote name='gorki330']Tak jak pisała Martika Zibi jest calkowicie zadomowiona , zapoznała sie z resztą psiaków , nie dochodzi do sprzeczek ,ma nawet jedna przyjaciólkę , piszę że ma bo chyba to miłość jednostronna niestety , Zibi bardzo polubiła straszyć najmłodszą Figę . Wyglada to tak że chowa się a potem następuje atak , pewnie w jej rozumieniu jest to strasznie zabawne ale niestety koleżanka zwiewa ile ma sił w nogach i wtedy następuje gonitwa . Po wszystkim jest z siebie taka zadowolona co najmniej jakby wygrała wystawę światową. A poważnie to nie sprawia żadnych kłopotów , jest usłuchana ,ładnie wchodzi do swojego kojca , wrócił apetyt , za biały ser lub rybkę odda życie . W przyszłym tygodniu weterynarz i prześwietlenie a na piątek jest umówiona do fryzjera na czesanie i kąpanie .[/QUOTE] Kasiu dziękujemy za tak dobre wiadomości :):):) Nasza kochana Gwiazdka - Zibi ;)
  9. [quote name='ewa gonzales']:loveu::thumbs::Rose::modla::modla:ciociula dziekuje pieknie dziekujee!!! kochana sercem dzieki dziekiiiiiiiiiiiii:loveu::multi::loveu:juz mowie , wiec tak , ja czekam dzis od ranca , bo mlodzi mieli przyjsc i zabrac mnie na te dzialeczke , mam aparat juhuuu , znaczy cyfrowe pozyczona i kabelek usb:multi::multi:naladowalam juz wszystko , mlodzi jeszcze nie dotarli do nas , mam num tel Jagody , podaje num kontaktowy w sprawie Stefankowej :[SIZE=4][COLOR=darkred]507 807 994 - [COLOR=darkorange]ciociuniu Iljova :thumbs::iloveyou:dziekuje postokroc czarodziejko:multi:[/COLOR][/COLOR][COLOR=darkorchid]...ja tez mam konto na fb.....ale ja za pierona tam niewiem o co chodzi? i jak sie poruszac ech ..... czlek durny[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Ewunia nic się nie martw .......ja również poruszam się tam jak laik ;) metodą prób i błędów ;)
  10. Super :multi: więc brakuje jeszcze tylko 40 zł stałych deklaracji :multi:
  11. Matko jak tu pusto :( dziewczyny rozsyłam nadal wątek ........proszę o pomoc :( czym więcej wyślemy tym większe szanse na wyciągnięcie tych psiaków........
  12. Czarodziejko a jak oczka Misia ? nie protestuje przy zakraplaniu ?
  13. [quote name='UBOCZE']Smutne, że już nie ma na tym świecie tego kochanego poczciwca...:-(:-(:-( [URL="http://img92.imageshack.us/i/p1240654.jpg/"][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5655/p1240654.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Taki właśnie Cezarek pozostanie na zawsze w naszych sercach :( biegaj kochany szczęśliwy z innymi psiakami :(
  14. Aguś jestem i ja :( matko to nie człowiek to kreatura jeśli był zdolny do takiego okrucieństwa:angryy: Prześlę grosik dla Suni ale w dopiero w lipcu :(
  15. Bardzo się cieszę że dotarliście cali i zdrowi :) I jeszcze raz bardzo dziękuję za transport Misiaczka :) Ogromne głaski dla kochanego Igorka :*
  16. Oj tak tak Miś uwielbia tupać ;) Dobranoc Misiaczku i pozwól spać swoim towarzyszom ;) :*
  17. Czyż nie jestem piękna ? :) [IMG]http://i52.tinypic.com/zli7b.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2yzld7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/a2w176.jpg[/IMG]
  18. Nasza piękna Gwiazdeczka-Zibi ;):loveu: [IMG]http://i53.tinypic.com/mm6agm.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2dirqix.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/4tn2g0.jpg[/IMG]
  19. Tak bardzo się cieszę z tak dobrych wiadomości :) Moje kochane psisko :*
  20. Dopiero weszłam po całym dniu :( zdjęcia naszej Gwiazdeczki już mam :) zaraz będę wstawiała :)
  21. Na allegro dobra duszyczka z Gliwic zakupiła Sakusiowi 5 cegiełeczek :) Sakuś łobuzie kochany bądź grzeczny .........
  22. Tak, tak Misiu to bardzo spokojny psiak :) weterynarze nie mogli się go nachwalić :) zresztą wszyscy pacjenci odwiedzający lecznice już zdążyli poznać Misia :) To bardzo, bardzo sympatyczny psiak :)Mam nadzieję że z czasem się otworzy i będzie biegał z resztą psiaczków :)
  23. Tak się cieszę:multi: Mój kochany staruszek :loveu: Mam nadzieję że Misiu szybko znajdzie w hoteliku przyjaciół :loveu: Śpij słodko mój kochany psiaku :* No i się wzruszyłam i płaczę jak dziecko :-( ale to ze szczęścia tylko i wyłącznie:loveu:
  24. Podrzucę psiaki .........cioteczki przybywajcie i pomóżcie .....proszę :(
×
×
  • Create New...