-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Argun']jestem i ja mogę chłopaków poratować workiem karmy 20kg, raz na jakiś czas, bo deklaracji finansowej złożyć nie jestem w stanie niestety[/QUOTE] Propozycja karmy :) prześlijcie adres na PW gdzie ma być przesłana karma ;) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Mamy miejsce u Owieczki , a dokładnie u Izy , miejsce sprawdzone , opieka super i co też ważne do hotelu mam 45 km . Koszt to 400 zł / miesiąc z naszą karmą , myślę , że to nie jest dużo jak za dwa psy .[/QUOTE] :klacz: super :multi: -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
Martika&Aischa replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Kochany psiak ........Lordziku kochany jesteśmy z Tobą psiaku :* -
[quote name='aagataa8']Jestem na zaproszenie Beatkaa. Niestety w tym momencie jestem spłukana, mogłabym przesłać 20 zł jednorazowo. Co do hotelu to w rejonie kujawsko-pomorskiego nie przychodzi mi nic do głowy:( a w jakim rejonie kujawsko-pomorskiego przebywa psiak? Na mapie pomocy dogomaniaków znalazłam tylko w tym województwie: - kojec u [B][U][URL="http://www.dogomania.pl/members/19491-Ania-Milva-i-Ulver"][B][U]Ania+Milva i Ulver[/U][/B][/URL] [/U][/B][U](lokalizacja- Brodnica)[/U]- dom u[B] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=478"]joanika[/URL] [/B](Bydgoszcz)[B], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=467"]Roma i Dino[/URL] [/B](Nowe wieś Gajewo)[B], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=208"]w-lenka[/URL] [/B](Toruń)[B]. [/B] Tyle znałazłam:( Niestety ktoś kto zna sytuacje psa mósiałby do tych osób napisać, bo ja nie znam sytuacji.[/QUOTE] Kochana ja czekam na odpowiedź od Fiery poza tym jak na razie nie możemy wysyłać Atoska do hotelu bo nie mamy za co :( Chłopak nie ma nic stałych deklaracji :( Bardzo dziękujemy tu każda złotówka się liczy :) Dziękujemy w imieniu Atoska:loveu:
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki dziękujemy w imieniu psiaków ...pieniążki i karma to ogromna pomoc:multi: -
[quote name='kaja69']Kujawsko-Pomorskie :)[/QUOTE] Tu przebywa obecnie Atosek :) bliziutko Kaji która ma na niego oko ;)
-
Zaprosiłam Fierę na wątek ........
-
Zaglądam do Emusi ....
-
Cioteczki czy ktoś zna sprawdzone foteliki które dysponowały by wolnym miejscem ? Może napisać do Fiery ??? Wiem że hotelik w miarę nie drogi ...ale i na niego trzeba mieć :(
-
Dziękuję Beatkaa :* a w tytule musimy dopisać ......zbieramy deklaracje ....ech :(
-
[quote name='Beatkaa']Nieciekawa sytuacja :(:( Jeszcze ten brak deklaracji :( Może jakoś zmienić tytuł?Że szukamy deklaracji?[/QUOTE] Tak Beatkaa sytuacja beznadziejna :(
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
Martika&Aischa replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
O mamo ile zwierzaków:-o odwiedzam pieknego Lorda :) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja czekam na odpowiedź od Fiery .....mam nadzieję że damy radę :( -
[quote name='kaja69']Atos został dzisiaj zaszczepiony,komplet 52 zł ,czyli p/wściekliźnie i p/wirusowym. Ludzie mają z nim naprawde urwanie głowy,w domu czy w szopce nikt nie ma sumienia go zamykać ,więc dopóki drób chodzi po podwórku Atos jest uwiązywany,ale tak posmakował swoboty,że ze złości wrąbał cztery sztachety z płotu...trzeba go zabrać jak najszybciej...Dla niego idealne rozwiązanie to domek z ogródkiem i to bez kotów... Poza tym karma już dawno się skończyła,suchej nie chciał jeść,ale namoczona owszem...[/QUOTE] No to nie dobrze :( Myślmy zatem co dalej :( Kaja podaj mi proszę numerek konta na PW to zwrócę za szczepienia ..........cioteczki a może prosić o pomoc Fierę ? hotelik nie drogi :( tylko że my jak na razie nie mamy za co w hoteliku utrzymywać Atoska :(
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Martika&Aischa replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie cioteczki Paja .......zapiszę i na spokojnie poczytam ...... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Jejku, popłynęłam.... Chłopaki-Słodziaki:) Pzdr.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/page1556"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Czy Wazi nadal jest poszukiwany ? -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
śliczne psiaki :loveu: musi się udać po prostu musi :multi: -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Wołaj i napisz mi proszę gdzie ten hotel , chciała bym sprawdzić jak daleko. Sprawdziłam , to strasznie daleko , ciężko będzie z transportem , bo tak do 100 km ja jestem w stanie psiaki zawieść tzn. mój TZ za zwrot kosztów .[/QUOTE] Cioteczko myślę że jak będą pieniążki i miejsce to i transport się znajdzie ;) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Fiera jest z Pawłowic ........zaprosiłam ją na wątek i poprosiłam o wypowiedzenie się na temat ewentualnego hoteliku ;) mam nadzieję że się uda i zbierzemy potrzebne finanse :( Rozsyłajmy dalej ........zaraz prześlę fanty na bazarek .... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']Anja już się nie wycofa, musimy działać ;) Myślę, że za 2 psiaki nie zapłacimy mniej jak 400zł/mc.[/QUOTE] Z tego co pamiętam to chyba koszt 200 zł + karma za jednego psiaka .....zaraz zawołam na wątek Fierę ;)