-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Zapraszamy :)
-
Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!
Martika&Aischa replied to Viris's topic in Bazarek
Dziewczynki jeśli będzie gdzieś bazarek ogłoszeniowy proszę dajcie mi znać. Dziękuję. -
przybiegam na apel cioci anica .......ręce opadają a bezsilność dobija!
-
TOBIASZ - kielecki dobermanek za TM [*]
Martika&Aischa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Skipciu kochany, wspaniały psiaku na zawsze pozostaniesz w moim serduchu :** Biegaj za Tęczowym Mostem szczęśliwy i wolny od bólu [*] [*] -
>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<
Martika&Aischa replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Torres to naprawdę piękny psiak. Oby los się do niego jak najszybciej uśmiechnął. -
kiyoshi wyjaśnię w takim razie jeszcze raz : nie ja jestem opiekunem Kapselka tylko Fundacja Arkadia. My z yolanovi po śmierci ślepka Maciusia postanowiłyśmy pomóc dziewczynom w utrzymaniu Kapselka i wyciągnąć go z Punktu Przetrzymań w Pszczynie! Zadeklarowałyśmy, że pomożemy w opłacie hoteliku z czego się oczywiście wywiązujemy jak tylko możemy. Dodatkowo Kapselek miał sporo ogłoszeń w internecie ( sama je również robiłaś - za co bardzo dziękuję). Dodatkowo miał również ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim. Zazwyczaj w wydaniach świątecznych. Ze wszystkich ogłoszeń odzew był znikomy !!! 3-4 telefony od grudnia 2015 r. ??? A teraz kończę bo nie lubię wchodzić w pyskówki!
-
Gabi kochana kilka dni temu napisałam do Toli i czekam na odpowiedź i podpowiedź jak zamówić takie ogłoszenie :) Rozmawiałam dziś z Emiś, że wpłata za hotelik za miesiąc lipiec się opóźni ze względu na brak funduszy. Ja w niedzielę rano wyjeżdżam na 2 tygodniowe wczasy, ale jak wrócę postaram się pożyczyć aparat i dokończyć bazarek dla naszego Kapselka. Niestety z pieniążkami u chłopaka krucho :(
-
cudną, kochaną kobietką ;) Asieńko wygłaskaj słoneczko kochane :* ja tu cały czas siedzę i trzymam kciuki za zdrówko sunieczki i reszty ogonków :*
-
Asieńko kochana trzymam kciuki za zdrowie ślicznej i kochanej Pani Mańkowej :*