Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Widzialam zdjęcia i film Uli....jaka ona piękna, wycalowałabym ją w ten sliczny pycholek.
  2. Dziękuje.............muszę zobaczyc te falujące uszka;-)
  3. A foty Uli gdzie mogę zobaczyć?
  4. Ulka podrywaczka? w takim razie dziewczyna swietnie się czuje.
  5. Czekamy na zdjecia Ulki:-)
  6. Ulka głosno szczekaj o swoj domek.
  7. Trzymam kciuki a moje psy łapki za zdrowie Nory:-)
  8. Ostatnia próba......dobranoc Uleńko, słodkich snów:-)
  9. Ula za chwilke bedzie mnie miala dosyć ;-) jak sie teraz nie pokaże piszę do administratora :-)
  10. Ula trzymaj dwie lapki za banerek:-)
  11. Ale co mam kopiować adres odnosnika czy adres zdjęcia tam są trzy opcje kopiuj...wwrrrrrrrrry warcze zamiast Ulki.
  12. Mam cichą nadzieje że z nim postąpią tak samo i tego mu życzę z całego serca.....wstyd mi że jestem człowiekiem.
  13. Szkoda że pseudowłaściciel tego nie czyta.......
  14. No to teraz popołudniowy spacer Uli.............
  15. Wszystko na dobrej drodze......wspaniałe wiadomości.
  16. Biedactwo, tyle się nacierpiala przez ludzi i jeszcze takie choroby:-( smutna wiadomość.
  17. No jak można Uli nie kochać? Domku odezwij się wreszcie:-)
  18. Szczęśliwej drogi malenka, bedziesz juz miała swój dom i nikt Cię juz nie opuści :-)
  19. Czas na spacer popołudniowy;-)i
  20. Ula pomóż mi wstawić Twoje zdjęcie ;-)
  21. Piekny spaniolek, tak długo w schronie:-(
×
×
  • Create New...