Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Znalazłam ogłoszenie na morusku: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/54328/mala-spanielka-Sarunia-szuka-domu/[/url]
  2. A Telewizja linie w Uwaga TVN, Ekspres Reporterów w TVP,
  3. Adopcja Bazyla się nie powiodła, ogłaszamy go dalej :-(
  4. SUPER !!!! Czy to już pewne na 100%, sprawdzony już, będzie tam miał się dobrze, to męzczyzna specjalnej troski i zasługuje na najlepszy dom?
  5. [B]JOMA[/B]"Psy wyciągane ze schronu w Katowicach i Sosnowca na DT nie stają się automatycznie fundacyjne tylko dlatego, że Fundacja koordynuje i wspomaga w leczeniu i transporcie. Pod opieką Fundacji jest bardzo dużo zwierzaków ale nie są ona fundacyjne - fundacyjne znajdują się w Maciejkowicach lub Fundacyjnych DT. " Opiekuje się Bazylem od grudnia, pies jest w darmowym DT i zamiast słowa dziękuje czytam takii tekst to znaczy że Bazyl jest moim psem? Zawsze załatwiacie tak sparawy? Upchnąć a póżniej nieważne co dzieje się z psem.
  6. Witam, Bazyl jest u mnie w DT i to jest pies pod opieka fundacji SOS tu jest link do jego historii [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197405-Bazyl-m%C5%82ody-pies-z-wyrokiem"]http://www.dogomania.pl/threads/197405-Bazyl-m%C5%82ody-pies-z-wyrokiem[/URL]
  7. Będę w sobotę SCC na akcji adopcyjnej a nie mam dla Bazyla książeczki zdrowia:shake: w schronisku był szczepiony. Nie wpuszczą mnie bez aktualnej książeczki
  8. Tak na dobrą sprawe to dopiero poznaje zachowanie Bazyla na spacerach, swoje poczatki spedził w moim ogródku ze względu na stan zdrowia. na spacerach puszczam go w kagańcu, boje sie że nie zapanuje nad nim i nie odwołam go od innych psów. Koty go interesuja umiarkowanie, zauważa je ale furii nie dostaje. Do ludzi bardzo przyjażnie nastawiony do kazdego macha ogonem, w domu uwielbia byc głaskany, szczotkowany, dopieszczany chyba nie zaznal tego duzo w swoim życiu. Tak ogólnie to bardzo fajny psiak który potrzebuje dużo miłości a napewno ją odwzajemni u mnie jest troche zazdrosny o Nukę i Borysa. Uwielbia zasypiać z pycholem połozonym na stopie, musi czuć obecność człowieka.
  9. Z takim tytułem to on nigdy domu nie znajdzie:eviltong:
  10. Bazyl ze swoją nową zabawką, dostał ją od mojej bratanicy i nie rozstaje się z nią:-) [URL=http://img209.imageshack.us/i/dsc00603z.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7119/dsc00603z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/dsc00635q.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8400/dsc00635q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/dsc00643on.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8486/dsc00643on.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A teraz spacery, które uwielbia od momentu jak zaczął chodzić [URL=http://img96.imageshack.us/i/dsc00653xt.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6785/dsc00653xt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/dsc00657p.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2193/dsc00657p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc00662r.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4492/dsc00662r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/dsc00668qg.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6276/dsc00668qg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc00673rg.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8026/dsc00673rg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/dsc00678x.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1623/dsc00678x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/dsc00677n.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9057/dsc00677n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A tak się zakończył spacer ;-) [URL=http://img191.imageshack.us/i/dsc00682fy.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/522/dsc00682fy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/dsc00684lm.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3682/dsc00684lm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. Pare portretów Bazyla, dziwnie się przygląda jak zobaczy aparat :-) Zobaczcie jak mu pięknie sierść zaczyna błyszczeć, piękny pies !!!!! [URL=http://img3.imageshack.us/i/obraz001ag.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/93/obraz001ag.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Co ta kobita ma w ręce??????? [URL=http://img690.imageshack.us/i/obraz002nv.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/358/obraz002nv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img225.imageshack.us/i/obraz003ky.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3302/obraz003ky.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img198.imageshack.us/i/obraz004nc.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7679/obraz004nc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/obraz005xn.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7301/obraz005xn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. Z tych silnych lekarstw już nic, jedynie podaje mu Asparginian (magnez z potasem) ma wzmocnić system nerwowy.
  13. Można te ogłoszenia uaktualnić bo te mogą potencjalnych właścicieli zniechęcać i wstawić nowe zdjęcia Zapomniałam o najważniejszej sprawie, u Bazyla padaczka została wykluczona :multi: od trzech tygodni nie dostaje już luminalu i jest wszystko ok.
  14. Można Bazyla ogłaszać, mam nadzieje że trafi mu się wspaniały dom bo na to w pełni zasługuje.
  15. Kto pierwszy ten lepszy ;-) [URL=http://img706.imageshack.us/i/obraz014iw.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5233/obraz014iw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img833.imageshack.us/i/obraz015k.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5691/obraz015k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. Prosze przekazać ode mnie Panu weterynarzowi ze schroniska w Sosnowcu żeby swój dyplom włozył do niszczarki:angryy: i nie mam na myśli tylko Bazyla, jak zobaczyłam zdjęcie tego małego psiaka z guzem wiekszym od samego psa:crazyeye:. Porcja nowych zdjęc Bazyla tym razem ze spaceru, codziennie zwiększam mu dystans, chłopak ambitny i uwielbia węszenie na spacerach. Troche jest kłótliwy;) w stosunku do innych psow dlatego luzem chodzi w kagańcu. Przypuszczam że agresja w stosunku do innych psów pozostała ze schroniska, był słaby i chory aby przeżyć nauczył się bronić. [URL=http://img256.imageshack.us/i/obraz012zd.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9182/obraz012zd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/obraz013ql.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8920/obraz013ql.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/obraz010ds.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5567/obraz010ds.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/obraz011lb.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9505/obraz011lb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [URL=http://img717.imageshack.us/i/obraz042ui.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3797/obraz042ui.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/i/obraz043g.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6411/obraz043g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [URL=http://img839.imageshack.us/i/obraz022t.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4687/obraz022t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/obraz028m.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9990/obraz028m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/obraz038s.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3029/obraz038s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img808.imageshack.us/i/obraz039b.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/434/obraz039b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [URL=http://img638.imageshack.us/i/obraz036hp.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6853/obraz036hp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img840.imageshack.us/i/obraz015vx.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9986/obraz015vx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Przepraszam za jakość zdjęć, były robione telefonem. [URL=http://img4.imageshack.us/i/obraz007va.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4517/obraz007va.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/obraz005vd.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5130/obraz005vd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/obraz006fr.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8981/obraz006fr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img814.imageshack.us/i/obraz035cc.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/6109/obraz035cc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/obraz034gl.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8760/obraz034gl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/obraz029x.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5750/obraz029x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img818.imageshack.us/i/obraz030f.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/102/obraz030f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. Jutro będą, dzisiaj juz ciemno na dworze a chce go pokazać w całej okazałości jaki jest piękny ;-)
  22. Bazyl już gania z moimi psami, nogi coraz silniejsze.... teraz próbuje podnosić noge przy sikaniu :-) nie jest jeszcze całkowicie sprawny ale w porównaniu z tym co było i jakie były rokowania to rewelacja. Apetyt mu dopisuje, wole życia ma silną, chłopak musiał dużo przejść w swoim życiu teraz już może być tylko lepiej.
  23. Dostaje w tej chwili już tylko nivalin i luminal. Zaczął chodzić ale jak na razie wygląda jakby był pijany. Chlopak ma niesamowitą wole życia i uwielbia gonitwy z moimi psami tak, tak.... co chwile się przewraca ale uparciuch walczy ze swoimi slabościam. Niepokoi mnie to drżenie ciała, które nie przeszło po luminalu....może to nie jest padaczka? Nawet nie wiem na jakiej podstawie został tak zdiagnozowany?
  24. Chlopak czuje sie lepiej, lekarstwa zaczynają działać. Chodzić, chodzi jak na swoje mozliwości, nie prostuje nóg do końca bardziej w przysiadzie to robi ale w porównaniu z tym co było to rewelacja :multi:
  25. Nie wiem co Pani dr. Czogała mu zaaplikowała w sobote(powiedziała że to bardzo silny lek) ale wieczorem psiak zaczął lepiej funkcjonować, dalej się przewraca ale tylne nogi ma silniejsze, nie chodzi normalnie tylko robi takie skoki jak zając albo kangur, może się uda ja jestem optymistką a Bazyl ma niesamowita wole życia. Nie uwierzycie ten psiak jest bardzo osłabiony a już w nim obudził się instynkt obrony terytorium i mnie, w niedziele zaczął szczekać i nareszcie mniej wyje (to wycie to prawdopodobnie objaw padaczki).
×
×
  • Create New...