Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. No co ja mam za baner Uli a gdzie jej zdjęcie???????
  2. No co z tym domem dla Uli? niech się w końcu odezwie:-)
  3. Będzie dobrze......musi być, Nora ma najlepszą opiekę, czekamy na wiadomości o jej zdrowiu
  4. Poproszę o numer konta Uli, może ktos mi podpowie jak wstawić baner ?
  5. Jaka Norka piękna po kąpieli, wracaj do zdrowia bo gdzieś już czeka na Ciebie kochajacy dom.
  6. Wpadlam się przywitać z Ulą :-)
  7. Uleńka to ode mnie na zakończenie dnia, jutro mnie nie będzie na necie, za to w czwartek melduję się od samego rana:-)
  8. Gdzie moja pancia albo pańcio ????
  9. Bedzie dobrze....nie zabrzmi to skromnie ale ja przynosze szczęście psiakom w szukaniu domu ;-)
  10. Losowi trzeba pomagać, hop do góry.
  11. Czytam, czytam i nic nie rozumie???? bez powiadomienia, bez uzgodnienia z nikim... o co tu chodzi???
  12. Jak tu nie zagladać do pieknej Uli :-)
  13. Domek dla Uli......gdzie jesteś?????
  14. A ma ktoś karme JOSERA PURE LAMB & RICE ?
  15. Zagladać do Uli, najwyzszy czas aby trafiła do swojego domku....
  16. Karma do oddania Wrocław: [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/735/[/url]
  17. No maleńka szykuj sie do wyjazdu, juz nie bedziesz nigdy sama spedzała świat.
  18. Czy Ula juz była na rannym spacerze?:-)
  19. Serce mi pęka, gdybym mieszkala blizej ..... tez mam w domu taką babuleńke, biedactwo.
  20. Szkoda że sie nie udało, dziewczyna spedzi świeta sama :-(
  21. Walcz bidulko jesteś juz w dobrych rękach !!!!
  22. Jak się czuje biedactwo ? Oj właścicielu:mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...