Jump to content
Dogomania

tymuś

Members
  • Posts

    2101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tymuś

  1. a bąbel jest taki piękny...................;)
  2. [quote name='DORA1020']Zacma,jak zaatakuje drugie oczko bedzie problem,dlatego szukam DT,DS dla biedaka. Psinka jest w rodzinie patologicznej,bude,ktora widac na zdjeciu dala ala123,a ja donosilam jedzenie,ale teraz to za malo,trzeba go zabrac.[/QUOTE] ile mam lat czy mieszka na dworze jak ze stawami jaki ma charakter czy jest / będzie kastrowany jaki jest duży czy jest odrobaczony zaszczepiony itd?
  3. [quote name='DORA1020']Niewiele sie zmienil,jest taki jak na 1 fotce,teraz tylko nie widzi na jedno oko.[/QUOTE] ale jakiś grubszy chyba jest no i co z tym oczkiem zaćma czy jaki9ś mechaniczny uraz?
  4. [quote name='Wiola&Miłosz']Kurde Tymek bardzo mi przykro ale wiesz jak jest. Dogo to pole bitwy i wzjaemnych przepychanek u Ciebie mialaby jak w raju.. Ciebie mi nie szkoda ale psa. Za wiele nie moge w tej sprawie. Przepraszam trzymam kciuki ze pomozesz innemu psiakowi a lole bedziesz nadzorowal.. kurza dupa[/QUOTE] ciągle ją oglądam a Lola miała być w domu!!!
  5. [quote name='Wiola&Miłosz']Komu jak komu ale Tobie nie dali?:o A przepraszam bardzo czy oni maja oczy? Wiesz czasem bywam na twoich watkach choc sie nie udzielam ale w glowie mi sie nie miesci by taki obrot mialy sprawy:) Tymus dzieki ze jestes na watku fenka;) Mam nadzieje ze chlopak wyjdzie na prosta i za mc czy dwa napisze sprawozdanie fenek moze szukac domu. Bardzo bym sobie tego zyczyla[/QUOTE] no widzisz nie dali "bo nie" liczy się ludzka zazdrość o pieniądze (chyba) bo nie wiem o co by można mieć wąty , niż dobro psa . ja dałbym psa najgorszemu mojemu wrogowi gdybym wiedział że jest dla zwierząt dobry , bo ich dobro się liczy a nie relacje ludzkie
  6. widziałem kojec pudełkowy!!;) i widzisz taki wycofany a ma szanse , jest wyjście zeby zaufał a mi psiaka nie dano mimo że się starałem i uratowałem "od nich" ( nie będę pisał gdzie i co ) parę psiaków , i kibluje na dworze w budzie psiak 10kg gładki paronastoletni:-(
  7. witam na wątku ! a ja się zastanawiałem o co chodzi w tych tajemniczych postach między Tobą, Wiolu a Lu..........:pteraz już wiem!
  8. [quote name='Olga7']W spr.tych kóz do oddania i takich ogloszeń ,czy ktoś jednak bierze pod uwagę,by te kozy nie trafily np.do przerobu na mięso, kielbasy przypadkiem? Czy to jednak mają być jakby adopcje -będzie jakaś kontrola/umowy przekazania,jak adopcja/ nad tym,gdzie i na jakich warunkach trafią do kogoś te kozy ,by nie wpadly z deszczu pod rynnę ? Może oglaszać te kozy jako adopcje jednak i zaznaczać,że obwiązuje umowa i będzie nadzór ,jak żyją te przekazane kozy ? Martwi mnie,by nie trafily na rzez..By mogly nadal żyć jednak a nie trafić do rzezników albo do handlarzy ,jak te biedne liczne konie na rzeż.[/QUOTE] Olgo "stara" koza czyli taka powyżej roku a co dopiero cap nie nadaje się na mięso w ogóle koza jest mało wartościowym mięsem konsumpcyjnym, spotkałaś się w sklepie z mięsem kozim?? a po za tym koza żeby dawać mleko musi mieć regularnie co roku młode - czyli tu obaw nie ma jak z końmi; zgadzam się zaś z Tobą w kwestii aby zaznaczyć że to są adopcje - to mądra sugestia Olgo;)
  9. a ja zapiszę Nutkę!;)
  10. a jaki smutny ..............:-(
  11. ja też sobie zapiszę kruszynkę
  12. Ladymonia ja chętnie bym dorzucił ale dopiero z wiosny w zimie muszę oszczędzać budżet bo żyję z oszczędności jak z wiosny roboty budowlane ruszą to na pewno wpłacę jakąś stówę, sorki
  13. jest to na pewno jakieś wyjście tylko że w tym wypadku przeraża ogrom tych zwierząt wizyty u wet odrobaczenia sterylki to może urosnąć do szalonych sum, a jakby poszukać wsparcia w jakieś większej fundacji albo nagłośnić sprawę w mediach , media mają wielką moc:roll:
  14. [quote name='__Lara']Czy te informacje i w ogóle cała sprawa ma wątek - wydarzenie na fb?[/QUOTE] przeczytaj dokładnie wątek;)
  15. o TY TY!!!! już mnie "sprzedałaś"!!!:eviltong: n o to niech idzie w świat...............:evil_lol:
  16. jak będę miał to Ci poślę :p:p:eviltong:
  17. piękny psiak:loveu:mógłby tylko przytyć z 5 kg:p
  18. a dużo tam jest psiaków???? ja z wiosny cos spróbuję wyszkrobać kasy;)
  19. a jaki koszt będzie DT i czy będzie w domy czy na podwórku ??
  20. boże!!!!:-( nie potrafię nawet patrzeć na to........................:shake: a gdzie jedzie na DT?
  21. [quote name='Ulka18']Wiele fajnych mieleckich wątkow jest zapomnianych... nie tylko ten o niewidomych psiakach.[/QUOTE] a jest może jakiś wątek weteranów????
  22. jezuuuu jak piękny:loveu: starszy pan kochany a widzi on coś jeszcze bo wydaje mi się że już ma zaćmę czy to tak foty wyszły?:shake:
×
×
  • Create New...