-
Posts
2101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tymuś
-
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
tymuś replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Pocahontas jest chyba od haszczaków............... -
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
tymuś replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
hej ciocie jest u was jeszcze dziadzio Mono??? -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
tymuś replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
zapiszę,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, -
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
tymuś replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
witam zapiszę sobie wasz schron :cool3: -
a wątek zapomniany.......................:shake:
-
Gruni 14 latek już w nowym domu ! <3 / Temat do zamknięcia :D
tymuś replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
kurcze biedny jest a ja wszedłem do jego kojca wygłaskałem a na spacer jakoś nie wziąłem taki ogłupiony byłem jeszcze padało mała płakała ahhhhhhhhhhhhhhhhhh taka piz.................da ze mnie , tak go oszukałem , przynajmniej Gali Galigator ma dom:p -
piszesz w pierwszym poście że mieszkasz w bloku? .oki a to czemu tak piszesz tu fragment:"a nie chcę jej trzymać na dworze." a powiedz skąd taka mysl przecież nawet jakbyś chciała to gdzie, w bloku ? na balkonie w piaskownicy przed blokiem byś kojec postawiła? wybacz ale trochę mi twoje posty logicznie rozumując nie pasują;)
-
chrystusy z brodami !!!!!! :multi: jak ja się cieszę z Kasią !!!!! kamień z serca mi spadł jest mi lżej .............. już się nie będę o niego martwić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='toyota']Była opcja transportu darmowego do Wrocławia, ale niestety w półciężarówce obok kierowcy, a zważywszy na jej ADHD byłoby to niebezpieczne :(.[/QUOTE] na to jest przecież sposób!! albo w transporterze albo może być na smyczy do drzwi pasażera przymocowanej tak aby nie przeszkadzała kierowcy a mogła leżeć na siedzeniu!!:p
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
tymuś replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
piękny niedźwiedź !!!!:loveu: -
Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(
tymuś replied to Wiola&Miłosz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiola&Miłosz']Ty to tam non stop pitolisz. Ja tez obecnie jestem grubaa mam wielki bebech i zyje;) Mialysmy razem z boczkiem cwiczyc i co?:)[/QUOTE] ja też mam nadwagę obecnie przytyłem 10kg w 3 tyg też ćwiczę ale mi zależy na przytyciu :cool3: obecnie mam 92kg :eviltong: ....... trzeba brać chemie bo "na sucho" to nawet trawa nie urośnie!!!:p -
Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(
tymuś replied to Wiola&Miłosz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiola&Miłosz']Respekt to u Mnie w chacie budzi Majkel i koty:diabloti: Tobi to parówka a Jagger to uba buba i on by tylko jadl i spal;) Dzisiaj bubus dostal karme dla tlusciochow. Czyli taka karma ktora go nasyca ale nie tuczy. Widzialam ta morde smiejaca sie ze bunio jest pelny:) Czyli chudniemy racjonalnie i zglowa. I duuuzo lazimy co nie powiem nie zawsze mu sie podoba. No bo jak to mozna tak ze bubusiowi chce sie spac a tu kaza na spacer isc.. Szczerze powiedziawszy sie nastawilam na ciezka prace z psem.. Komendy, lazenie przy nodze, jakis stresik a tu dupa i czapa.. Zero atrakcji. On wszystko wie on wszystko umie:) Jak nic chlopaczyna znajdzie domek..[/QUOTE] a nie będzie Ci go żal oddać?a mój Babel mimo że sie rusza i biega i tak jest bachraty:p -
Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(
tymuś replied to Wiola&Miłosz's topic in Już w nowym domu
e tam bąbel mój ma 18 kg nadwagi czili prawie 100% i nie potrafi schudnąć a nic mu nie doskwiera szaleje bawi sie chrapie strasznie a jaki respekt budzi:razz: -
no to ja też jestem.........................;)
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
tymuś replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
wtrącę się wam tu trochę ciotki. mimo że nie piszę tu u was ale wasz wątek ta Geriatria jest kwintesencją mojego życia lubię , kocham staruszki i weteranów schroniskowych, kalekich i pokrzywdzonych psiaków dlatego jak tylko będę miał możliwośc zgłoszę się do was z pomocą na dom dla jakiegoś waszego dziadza noo chyba że tą geriatrię zamkną jak piszecie i tyle bedziemy wiedzieć o umierających w ciszy i osamotnieniu dziadziach -
Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(
tymuś replied to Wiola&Miłosz's topic in Już w nowym domu
ale on wcale nie jest gruby , zobacz sobie naszego Babla vel Bąbardiera z mojego podpisu ten dopiero jest gruuuuuby:eviltong: -
niewidomy Lisek ciągle czeka ...! już za TM
tymuś replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapiszę liska .............. -
[quote name='karolkamadry']ale spokojnie po co takie ataki??? nikt nie chce jej nogi upie...c...i jest tak prowadzona jak napilsales...najpier proteza potem cala reszta....wszytko z głową[/QUOTE] kurcze no sory poniosło mnie ale wogóle jej tej zdrowej łapy nie ucinajcie dopóki w ogóle nie przestanie jej używać proszę was !!!! mam do czynienia ze starymi psami prowadzę "przysan" dla starych psów wiem co to dysplazja nawet zaawansowana widziałem jak ta sunia się porusza i mówię wam to nie jest nic strasznego dajcie jej jeszcze na tej łapie pochodzic niech jej posłuży tak zwanie do końca aż odmówi posłuszeństwa a to może potrać jeszcze parę lat lub nawet do jej śmierci tym bardziej jak ją odciażycie!!!!
-
po co tak ryzykować to jest bez sensu !!!! lepiej zrobić protezę a z tą drugą łapką - z dysplazją poczekać tak długo jak się to da !!!!! przecież pies potrafi chodzić !!!!! jak ta zdrowa łapa odmówi posłuszeństwa to dopiero operujcie!!!!! a może z tą dysplazją jeszcze parę lat będzie funkcjonować !!!!! są leki na dysplazję oraz leki przeciwbólowe ............ na razie się wstrzymajcie!!!!!!!!!!!!!!!! nauczcie ją najpierw chodzić na protezie przecież ona pewnie w nodze niekompletnej ma zaniki mięśni i co wy myślicie że drugą nogę jej upier..............licie a psiak na protezie zacznie wam skakać ?! jesteście naiwni jak barany
-
Czy mam szansę na lepsze życie?? Niewidomy Piękny Odszedł za TM [*]
tymuś replied to Gojasasa's topic in Już w nowym domu
witam u ślepuszka !!!:multi: -
ŚLEPUTEK po 11 latach w schronisku dostał szansę na cudowny DOM:):)
tymuś replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
jak sie takie rzeczy czyta to aż sie chce żyć!!!!! -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
tymuś replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
samemu to cholernie ciężko będzie to ogarnąć .............................. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
tymuś replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Mam znaleźć 2 suki ( łagodne) Następnie sprawdzam Kudłacza i jak będzie ok...jedzie do Elzy22.[/QUOTE] a jak tam kozy są jakieś wieści foty?;)