-
Posts
2101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tymuś
-
[quote name='DORA1020']Zacma,jak zaatakuje drugie oczko bedzie problem,dlatego szukam DT,DS dla biedaka. Psinka jest w rodzinie patologicznej,bude,ktora widac na zdjeciu dala ala123,a ja donosilam jedzenie,ale teraz to za malo,trzeba go zabrac.[/QUOTE] ile mam lat czy mieszka na dworze jak ze stawami jaki ma charakter czy jest / będzie kastrowany jaki jest duży czy jest odrobaczony zaszczepiony itd?
-
[quote name='Wiola&Miłosz']Kurde Tymek bardzo mi przykro ale wiesz jak jest. Dogo to pole bitwy i wzjaemnych przepychanek u Ciebie mialaby jak w raju.. Ciebie mi nie szkoda ale psa. Za wiele nie moge w tej sprawie. Przepraszam trzymam kciuki ze pomozesz innemu psiakowi a lole bedziesz nadzorowal.. kurza dupa[/QUOTE] ciągle ją oglądam a Lola miała być w domu!!!
-
[quote name='Wiola&Miłosz']Komu jak komu ale Tobie nie dali?:o A przepraszam bardzo czy oni maja oczy? Wiesz czasem bywam na twoich watkach choc sie nie udzielam ale w glowie mi sie nie miesci by taki obrot mialy sprawy:) Tymus dzieki ze jestes na watku fenka;) Mam nadzieje ze chlopak wyjdzie na prosta i za mc czy dwa napisze sprawozdanie fenek moze szukac domu. Bardzo bym sobie tego zyczyla[/QUOTE] no widzisz nie dali "bo nie" liczy się ludzka zazdrość o pieniądze (chyba) bo nie wiem o co by można mieć wąty , niż dobro psa . ja dałbym psa najgorszemu mojemu wrogowi gdybym wiedział że jest dla zwierząt dobry , bo ich dobro się liczy a nie relacje ludzkie
-
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
tymuś replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
zapiszę............... -
Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(
tymuś replied to Wiola&Miłosz's topic in Już w nowym domu
witam na wątku ! a ja się zastanawiałem o co chodzi w tych tajemniczych postach między Tobą, Wiolu a Lu..........:pteraz już wiem! -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
tymuś replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga7']W spr.tych kóz do oddania i takich ogloszeń ,czy ktoś jednak bierze pod uwagę,by te kozy nie trafily np.do przerobu na mięso, kielbasy przypadkiem? Czy to jednak mają być jakby adopcje -będzie jakaś kontrola/umowy przekazania,jak adopcja/ nad tym,gdzie i na jakich warunkach trafią do kogoś te kozy ,by nie wpadly z deszczu pod rynnę ? Może oglaszać te kozy jako adopcje jednak i zaznaczać,że obwiązuje umowa i będzie nadzór ,jak żyją te przekazane kozy ? Martwi mnie,by nie trafily na rzez..By mogly nadal żyć jednak a nie trafić do rzezników albo do handlarzy ,jak te biedne liczne konie na rzeż.[/QUOTE] Olgo "stara" koza czyli taka powyżej roku a co dopiero cap nie nadaje się na mięso w ogóle koza jest mało wartościowym mięsem konsumpcyjnym, spotkałaś się w sklepie z mięsem kozim?? a po za tym koza żeby dawać mleko musi mieć regularnie co roku młode - czyli tu obaw nie ma jak z końmi; zgadzam się zaś z Tobą w kwestii aby zaznaczyć że to są adopcje - to mądra sugestia Olgo;) -
!!!Przeżyła zderzenie z pociągiem!Już w DS!!!!
tymuś replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
a ja zapiszę Nutkę!;) -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
tymuś replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jaki smutny ..............:-( -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
tymuś replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
ja też sobie zapiszę kruszynkę -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
tymuś replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Ladymonia ja chętnie bym dorzucił ale dopiero z wiosny w zimie muszę oszczędzać budżet bo żyję z oszczędności jak z wiosny roboty budowlane ruszą to na pewno wpłacę jakąś stówę, sorki -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
tymuś replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
jest to na pewno jakieś wyjście tylko że w tym wypadku przeraża ogrom tych zwierząt wizyty u wet odrobaczenia sterylki to może urosnąć do szalonych sum, a jakby poszukać wsparcia w jakieś większej fundacji albo nagłośnić sprawę w mediach , media mają wielką moc:roll: -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
tymuś replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Czy te informacje i w ogóle cała sprawa ma wątek - wydarzenie na fb?[/QUOTE] przeczytaj dokładnie wątek;) -
[quote name='Ulka18']Wiele fajnych mieleckich wątkow jest zapomnianych... nie tylko ten o niewidomych psiakach.[/QUOTE] a jest może jakiś wątek weteranów????
-
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
tymuś replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jezuuuu jak piękny:loveu: starszy pan kochany a widzi on coś jeszcze bo wydaje mi się że już ma zaćmę czy to tak foty wyszły?:shake: