-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='halszka']wow wiosenny Hrabcio :loveu: tak,tak czekamy...a jeśli będą telefony milczeć to może spróbować wyróżnić jakieś ogłoszenia??[/QUOTE] W przypadku Stefci wyróżnione ogłoszenia to był strzał w dziesiątkę, myślę że z Hrabciem może być tak samo, bo jest przecudny:loveu: [quote name='michelle04']Pieniążki za strzyżenie otrzymałam - dziękuję Otrzymała i odpisałam na e-mail'owe zapytanie o Hrabcia. Pani ma już jedną, dwuletnią psią bidę ze schronu i szuka dla niego towarzysza. Czekamy.[/QUOTE] Trzymam kciuki!!!!
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Może na razie zaczekajmy z tymi pieniędzmi, żeby nie zapeszać? Ile do przekazania będzie? Może jak jest co dzielić, to podzielić jakoś?[/QUOTE] Też pomyślałam, aby podzielić. Na koncie Stefci 1216,-, minus pobyt u Michelle między jednym domem, a drugim -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Śliczna Figunia!!!!!!!! To zdjęcie mnie rozczuliło [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1483/figa4.jpg[/IMG] -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Jutro miną dwa tygodnie jak Figa jest z nami. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie ma z nią żadnych problemów. Nie niszczy, nie brudzi, bardzo szybko się uczy, bardzo dużo rozumie. Jak tak ją obserwuję, to nie mogę się nadziwić, że nikt nie chciał dać jej szansy. Jest przytulaśna, bezkonfliktowa, łagodna, posłuszna. W moją Sarunię zapatrzona niczym w obrazek. Jak znajdę chwilę, to wstawię zdjęcia. I ma....no nie wiem jak to określić...bardzo mocno zdobioną obrożę. Poprosiłam męża, żeby kupił jej obrożę, taką dla panienki. Chodziło mi o to, żeby nie była gruba, czarna ani nabijana ćwiekami. No to kupił...wściekle różową. Tłoczoną ala skóra krokodyla. Nabijaną cyrkoniami w kształcie kokardek. Yyyyyyy i zapięcie też ma z cyrkoniami. Słowa tego nie opiszą. To trzeba zobaczyć. Ja zrobię zdjęcie i wstawię. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. I do głowy by mi nie przyszło....Pomijam już fakt, że zapytany o kolor psa powiedział że budyń. Pani w sklepie była dociekliwa i ustalili, że nie czekoladowy tylko śmietankowy. Opadło mi wszystko....[/QUOTE] Jak ja uwielbiam te relacje z życia Figuni, Maksika i reszty :loveu::loveu::loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Sati? Kontrowersyjne imię, ale najważniejsze, żeby podobało się Stefci i jej rodzinie. Trzymam kciuki za malutką i jej nowy dom :)[/QUOTE] Fakt; a może ja z emocji źle zapamiętałam.... Wpłynęło 5,- od Mazowszanki:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Cioteczki Kochane, zacznijcie się powoli zastanawiać, na kogo przeznaczyć pieniądze. Z przekazaniem warto poczekać tydzień, czy 2, gdy Stefcia już się na dobre zadomowi, ale na propozycje już czekam:lol: -
[quote name='kolejna kobietka']Wieści dzisiejsze od Pani Joli: "Witamy wszystkich, dzisiaj maleńka Mi była u weta, zdjęto jej szwy, zagoiło się pięknie, pani wet. zbadała ją, pochwaliła że ładnie wygląda, przybrała na wadze i jest już zdrowa. Ja się cieszę, że Mi jest bardzo wesoła, przyjazna dla psiaków, niestety kocambry gania, ale myślę, że to tak dla zabawy, bo z Mieciem to nawet turlają się w objęciach. Cieszymy się bardzo, że jest z nami, a ona okazuje nam wielkie przywiązanie."[/QUOTE] Kochana Mała mi jest zdrowa i szczęśliwa - cudownie:loveu:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Przecież mówiłam że to moje życzenie na urodziny :) Będzie dobrze ! Sati to śliczne imię dla niej. Nowe imie, nowe życie. Będzie dobrze![/QUOTE] Trochę się boję, po JEJ powrocie od p. Małgosi, ale podobno nic 2 razy się nie zdarza:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, mam wieści od Michell i od nowej Pani Stefci:lol: Stefcia pojechała, musiała zostać wniesiona do auta, bo nie bardzo chciała wsiąść. Oczywiście nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Pani. Na razie Stefcia nieco zdezorientowana, siedzi pod stołem, ale miseczkę opędzlowała. Mam obiecane za jakiś czas fotki i informacje. Pani Jola prosiła by podziękować wszystkim na forum, za to, co robią dla psiaków w potrzebie. Jest pełna uznania. Prosiła też, aby o nic się nie martwić. Ogólnie Państwo są zachwyceni Stefcią. I najważniejsze: STEFCIA TO TERAZ SATI, ze względu na fakt, że w rodzinie jest Pani Stefania. Jakoś tak nie mogę uwierzyć w to wszystko, oby tylko Stefcia była szczęśliwa. Nie chcę zapeszać, ale mam nadzieję, że to TEN dom. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
To już jutro!!!!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Czuję tak samo...ale teraz kurczę musi być dobrze[/QUOTE] Nie ma innej opcji -
[quote name='Raczyna']Czaki ma dobre wyniki krwi, nic nie trzeba było kombinować jednak zęby przesunęłam na poniedziałek, połamało mnie w krzyżu i nie wyobrażam sobie tego logistycznie-ledwo chodzę, a do poniedziałku na pewno mi przejdzie[/QUOTE] Wspaniale, że wyniki krwi ma dobre. Raczyna trzymam kciuki, aby jak najszybciej Ci przeszło
-
Malagos, bardzo Ci współczuję. Tak mi żal maleńkiej:-(
-
[quote name='Lu_Gosiak']Nana pojechala i została bardzo ciepło przyjeta - przekupiona smaczkami:) koty tez Ja przywitały bardzo fajnie...teraz jeszcze pozostaje trzymac by sie tam zaklimatyzowała i została juz na zawsze!!![/QUOTE] Trzymam kciuki, by ślicznotka była w nowym domu szczęśliwa przez długie, długie lata
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Już do soboty tak mało czasu zostało :)[/QUOTE] Im mniej czasu, tym bardziej ja się denerwuję -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Kupiłam Fidze zabawki. Takie piszczące. Maksio wytrzymał dwa dni a potem powyciągał te piszczałki i spokój jest :) miłość miłością ale nie będzie mu szczylek piszczał nad uchem ;) A tak w ogóle to śnieg stopniał, odsłonił ukochany jałowiec Maksia, więc sezon rozpoczęty - można wreszcie dołki kopać. Więc [B][COLOR=#000000]Maksio kopie. A jaki jest szczęśliwy....kopie i szczeka jednocześnie. I jeszcze macha ogonem :) Nasiedział się chłopak w domu, niech się wyszaleje teraz.[/QUOTE] [/COLOR][/B]Kochany Maksiulek:loveu: to musi być cudowny widok kopie, szczeka i macha ogonem:lol: -
Niuf, niuf, stęk, stęk- to ja Nana W NOWYM DOMU!
Gabi79 replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l4-27_zpsd48ff8db.jpg[/IMG] Melduję się u ślicznotki, cudna jest:loveu: -
[quote name='Hałabajówka'][CENTER][COLOR=#0000cd][SIZE=4][B][FONT=century gothic]Rudasek ma dom !!!!!!!!! :multi::multi: W końcu się udało :multi: miejmy nadzieję że nic nie zmajstruje tym razem !!!!! [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3]Zapraszam serdecznie do obejrzenia Majeczki [/SIZE] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=150061048505350&set=vb.143212482501578&type=2&theater[/URL] I przy okazji możecie polubić profil fundacyjny :cool3: [URL]https://www.facebook.com/pages/Hałabajówka/143212482501578[/URL] [/CENTER] [/QUOTE] Wspaniale, trzymam kciuki, by był szczęśliwy!!!!!!!!
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wierszyk super!!! Z bazarku nici, bo założycielka ma awarię monitora, ale znalazłam dobrą duszę, która zrobi Ludwisiowi ogłoszenie na tablica.pl i codziennie przez miesiąc będzie kasowała i robiła nowe, tak aby były zawsze na 1szej stronie. Stepelko, bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Ludwiczka:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']zaraz panna ze wsi bedzie wrocławianka i nie ma sie co martwic.... zapomni o nas wszystkich i jeszcze nam na studia poleci....bo to mądra dziewczynka[/QUOTE] Wrocław to piękne miasto,byłam pierwszy raz na Sylwestra 2012 i się zachwyciłam:loveu: Stefci pewnie wszystko jedno, ona chce tylko być szczęśliwa i mieć wspaniałych ludzi wokół siebie i tego JEJ życzymy [quote name='kiyoshi']a wiadomo juz cos kiedy dokłądnie Stefania wyjeżdża??[/QUOTE] W weekend:loveu: