-
Posts
32995 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='farmerka63']Hrabal wyjeżdża jutro ok. 11-tej. Pani Jola wyjdzie ze swoimi psiakami ( Tofikiem i Frankiem) do parku - tak aby spotkanie nastąpiło na gruncie neutralnym. Pani Jola wczoraj wieczorem dzwoniła do mnie - przegadałyśmy chyba dobrą godzinę . Miała wątpliwości,czy Hrabal jest jednym psem w kilku odsłonach, czy my podsuwamy kilka psów na to samo ogłoszenie - bo taki diametralnie różny na tych fotach :)[/QUOTE] [quote name='michelle04']Umowa adopcyjna wydrukowana, mapka dojazdu również, Hrabka dzisiaj ładnie wyczesze Giselle i jutro ruszamy w drogę tak by w południe dojechać do celu Jakieś ostatnie wskazówki od Ciotek??[/QUOTE] Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na relację z jutrzejszej wyprawy!!!!!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Podczytuje i widze jaka Gabi jest zestresowana. NIełatwo byc dt :shake: Bardzo przywiązujemy sie do naszych tymczasowiczów. U mnie tylko raz nocował taki jeden i oplakiwałam go kilka tygodni gdy wyjechał, z żalu, ze nie moze u mnie zostac.;) Gabrysiu i tak jestes bardzo dzielna.:loveu:[/QUOTE] Dzięki Beluniu, staram się sobie tłumaczyć, że nie ma co się stresować, bo to w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Ale łatwo powiedzieć, gorzej zrobić. Znam Cindunię, wiem jaka jest kochana i mądra. Doskonale rozumiem, że gdy kogoś obszczekuje wynika to ze strachu, a nie agresji. Wczoraj chciała uciekać, zamiast wsiąść do samochodu, ale potem w poczekalni tuliła się do Eli i siedziała u Niej na kolanach, a nawet pozwoliła się bez problemu wnieść do gabinetu. Ona po prostu musi zaufać i przekonać się, że dana osoba nie ma zamiaru jej skrzywdzić. Wtedy staje się przytulanką. Tak bardzo chcę, aby Cindunia była już zawsze szczęśliwa!!!!!!! Pani Ania nie pisze, może po prostu jeszcze nie rozmawiała z tym panem nt. transportu (a ja się znowu denerwuję) -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Tak, jak Myszka napisała formalności załatwione, teraz tylko czekamy na jakieś ustalenia dot. transportu. Cindunia była bardzo grzeczna, w poczekalni było kilka piesków, więc wolała się schować za moje nogi, potem siedziała na moich kolanach, a następnie przeniosła się na kolana Eli, dała się bez problemu głaskać i przytulać. Przed blokiem nie chciała wejść do auta i chciała jak najszybciej i jak najdalej uciec. Dlatego właśnie przeraża mnie transport. Chyba najlepiej jeśli Cindy pojedzie w transporterku i nie wiem co z sikaniem???? [B][COLOR=#800080]Na konto Cinduni wpłynęlo 150 zł od P. Ani - za pośrednictwem Bogusik[/COLOR][/B]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dawno tu nie zaglądałam, Destinek prześliczny, telefony powinny się urywać!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik'][quote name='Gabi79']Dziękuję Ci Bogusiu, że jesteś takim łącznikiem i telefonujesz do p. Ani. Jednak rozmowa, choćby tel. to nie to samo co maile. Widocznie p. Ania pomyślała o tym samym, o czym jak dzisiaj napisałam na wątku tzn. żeby Cindy pojechała z DT bezpośrednio do DS, w transporterku. Jeszcze chyba nie ma żadnych ustaleń, znowu czekamy..... Wizyta jutro o 19.40, bo dzisiaj nasz wet był tylko do 13 Gabi cieszę się,ze mogę choć tak pomóc :smile: Dzisiaj tak to wszystko rozważałyśmy z p.Anią i opcja z przewoźnikiem jest jednak dużo lepsza i bezpieczniejsza.Na ustalenia trzeba trochę poczekać,bo tak jak pisałam,Pan jest jeszcze na urlopie.Jestem w stałym kontakcie z p.Anią,tak więc będę tu zdawać relacje w miarę na bieżąco... Przelew poleciał w wysokości 150zł,tak więc jak pieniążki dotrą,to proszę napisz maila do p.Ani i potwierdź.Ja rozliczę się z nia tu na miejscu,tak ustaliłyśmy :smile: Tak,to prawda.Szuka naprawdę najlepszego rozwiązania...:smile:[/QUOTE] Bogusiu, gdyby nie Ty to ja bym się nie zdecydowała oddać Cinduni p. Ani. Prawda jest taka, że spadłaś Nam jak z nieba i po raz..... nie wiem który bardzo Ci za wszystko dziękuję. Przypuszczam, że ktoś inny mógłby iść na wizytę i tyle, a Ty tak bardzo pomagasz!!!!!!! Oczywiście jak tylko pieniążki dotrą poinformuję również p. Anię. Właśnie wróciłam z psiakami ze spacerów ( o tej porze krótkich) i leżą sobie na czyściutkiej, pachnącej pościeli. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Rozmawiałam teraz z Panią Anią na temat tego transportu.Jest jeszcze druga możliwość,która według mnie jest dużo lepsza.Sindy moze jechać z jej koleżanki zaufanym znajomym,który jeździ na trasie G.Śląsk i tu na Westwalię.Zabiera z domu i odwozi pod dom.Pani Ania wykupiłaby miejscówkę dla Sindy i wtedy jechałaby na swoim siedzeniu w dużym Transporterku.Obecnie Pan jest do soboty lub niedzieli na urlopie.Pani Ania ma się z nim skontaktować w tej sprawie i wszystko omówić.Gdyby Sindy jechała do Konina,to musiałaby siedzieć na kolanach u p.Ani i przebyć trasę do Konina i jeszcze kupę kilometrów tutaj.Moim zdaniem ta opcja z przewoźnikiem będzie o wiele mniej kłopotliwa i lepsza dla Sindy. W imieniu Pani Ani mam przelać w tej chwili 150zł na wydatki związane z wetem.Czekam tylko Gabi na nr.konta,bo robiąc porządek w skrzynce,musiałam je wykasować...[/QUOTE] Dziękuję Ci Bogusiu, że jesteś takim łącznikiem i telefonujesz do p. Ani. Jednak rozmowa, choćby tel. to nie to samo co maile. Widocznie p. Ania pomyślała o tym samym, o czym jak dzisiaj napisałam na wątku tzn. żeby Cindy pojechała z DT bezpośrednio do DS, w transporterku. Jeszcze chyba nie ma żadnych ustaleń, znowu czekamy..... Wizyta jutro o 19.40, bo dzisiaj nasz wet był tylko do 13 [quote name='mdk8']kochane cioteczki, zapraszam na " smaczny " bazarek dla 3 starszych schorowanych psiaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247374-w-budowie?p=21344998#post21344998[/URL][/QUOTE] Na bazarku byłam, zakupiłam fajne przepisy:lol: [B]Na konto Cinduni wpłynęło 100 zł od Panny Marple [/B]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Ja już jestem jednym wieklim kłębkiem nerwów. Po noch nie mogę spać, a potem w dzień łażę, jak we śnie i nie wiem co robię. Jeszcze nie mam od p. Ani potwierdzenia na 100%, czy zabierze Cindunię z Konina. Zastanawiam się, czy nie lepiej poszukać jakiegoś profesjonalnego przewoźnika, aby Cindy jechała w jakiejś dużej klatce i dotarła do domu. Ale to będzie zapewne kosztowało majątek. Sama już nie wiem....... Czekam na info od p. Ani -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Gabuniu, właśnie poleciało 100zł dla naszej królewny:lol:[/QUOTE] Aneczko, bardzo, bardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Jak ja Ci się odwdzięczę??????? Cindunia ma jeszcze 2 puszeczki od Ciebie -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pani Ania napisała mi właśnie w mailu, że bardzo się tym wszystkim denerwuje i chciałaby, aby było już po wszystkim, tzn. by Cindunia była już u Niej. To tak, jak ja. Cytuję króciutki fragment maila: [B][COLOR=#444444][FONT=Verdana]"Jak sie moj piesek czuje bo ja juz nie moge sie doczekac" [/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana]Nie wiem czemu, ale tak mnie to zdanie wzruszyło, że mam mokre oczy................ Zapytałam czy data 06.10. jest na 100% pewna, bo chcę intensywnie szukać transportu.[/FONT] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']Gabi, a wiesz już ile to wszystko będzie kosztować? może p. Ania dorzuci parę groszy?[/QUOTE] Nie wiem, ostatnio nie zapytałam u weta:-( P. Ania obiecała mi przesłać 30 euro, ale jakoś tak głupio mi pytać czy wysłała. Na jutro potrzebuję na [COLOR=#000000][COLOR=#000000]- czip,[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]- szczepienie[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]- paszport[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]-tabletki Ostatecznie mogę jechać z Cindy pociągiem, sprawdzałam najszybciej ponad 5 godzi z przesiadką w Warszawie. Ale najpierw muszę na 100% wiedzieć, czy Cindunia pojedzie z p. Anią 06.10.[/COLOR][/COLOR] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Oby tylko Pani Ania nie zniechęciła się załatwianiem transportu dla Cindusi.Trzymam kciuki. Wyszukałam takie transporty z Polski do UE: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244502-Profesjonalny-transport-na-terenie-Polski-i-UE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244888-Profesjonalny-przewóz-zwierząt-pod-opieką-na-terenie-Polski-i-Europy[/URL] [URL]https://www.facebook.com/LinoraTransport[/URL][/QUOTE] Anula dzięki serdeczne!!! Do tej osoby o nicku reksio24 pisałam z zapytaniem o koszty. Pan mi odpowiedział pytaniem, jakiej wielkości jest piesek i coś tam jeszcze - nie pamiętam. Chciałabym na 100% wiedzieć, czy p. Ania 6go weźmie Cindunię z Konina. Wtedy mogłabym szukać transportu, a tak to umówię się z kimś i może się okazać, że na darmo. [quote name='Bogusik']Anulka,bardzo dziękuję za pomoc.Jak zawsze pomocna! :) Dzisiejsze wiadomości są takie,że na 90% będzie potrzebny transport na 9 października z Dąbrowy Górniczej do Konina dla Sindy.To jest ok300km w jedną stronę.[/QUOTE] [COLOR=#000000]Pytałam wstępnie Dody z dogo o transport. Jej pasuje 5go[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Ja się tylko boję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, formalności załatwione, a p. Ani coś wypadnie lub się rozmyśli.......[/COLOR] [COLOR=#000000]U weta muszę załatwić:[/COLOR] [COLOR=#000000]- czip,[/COLOR] [COLOR=#000000]- szczepienie[/COLOR] [COLOR=#000000]- paszport[/COLOR] [COLOR=#000000]-tabletki[/COLOR] [COLOR=#000000]Kupić szelki, nową adresatkę, drugą smycz[/COLOR] [COLOR=#000000] [/COLOR] -
[quote name='AgusiaP']Miałam telefon o Sabinka, ale szkoda gadać ... Pan spytał ile kosztuje ten kot, powiedziałam, że nic nie kosztuje, ale warunkiem adopcji jest wizyta przdadopcyjna. Pan a gdzie miała by być ta wizyta to ja mu mówię, ż u nich w domu i się rozłączył...ale pogadaliśmy...[/QUOTE] Co za debil!!! Myślał, że gdzie ta wizyta na Księżycu??????
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Zaglądam do Cinduni i widzę, że jakiś światowy domek się szykuje.... Gabi, wyściskaj ode mnie Niunię:loveu:[/QUOTE] Saruniu, wspaniale, że zajrzałaś do Cinduni, dawno Cię tu nie było. Cidnunia zgodnie z życzeniem wyściskana i wycałowana!!! [quote name='Bogusik']Rozmawiałam z Panią Anią.Jest w trakcie dogrywania transportu.Prawdopodobnie na 6.10 trzeba będzie załatwiać dowóz Sindusi do Konina. Jutro będę znowu dzwonić,bo dzisiaj wieczorem Pani Ania ma się spotkać z drugim kierowcą...[/QUOTE] Bogusiu, po raz kolejny bardzo dziękuję!!!! Tak bym chciała już coś wiedzieć nt. transportu. Jeśli nie będzie miejsca w samochodzie, to p. Ania Cinduni nie weźmie i będzie szukała innego transportu. Może jutro będą jakieś ustalenia. I znowu czekamy...... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Na to wygląda,że p.Ania jest w trakcie "dogrywania"swojego wyjazdu do Polski,jak również,transportu Sindusi.Nie jest to takie proste i wymaga sporo zachodu...Gabi,zapytaj o ewentualne dowiezienie suni do Konina?[/QUOTE] Pani Ania nie może się już doczekać przyjazdu Cindusi. Zapytałam, czy mogłaby Cindunię zabrać gdybyśmy dostarczyły JĄ do Konina -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję wszystkim za kibicowanie Cinduni i trzymanie kciuków. Niestety p. Ania nie odbierze Cindy osobiście. Pod koniec września będzie w Koninie, ale nie jedzie sama tylko z kolegą. O transport Cinduni ma poprosić kogoś, kto będzie jechał przez Górny Śląsk. Zapytam, czy gdybyśmy zawiozły Cindy do Konina, to by ją sama zabrała? Aha, Cindunia będzie jechała w dużym transporterku. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Gabi, odetchnij trochę, bo nam na zawał kobito zajedziesz:mad::eviltong: Dobrze, że maść działa :)[/QUOTE] Zejdę na zawał jak nic, albo:stupid: Ostatnio gdzie nie wejdę psiaki wracają z adopcji, jakaś plaga Dzisiaj wyczytałam, że Sawankę od Anuli ludzie planowali oddać do schroniska....... -
[quote name='Anula'][B]Jutro rano jedziemy po Sawanę.Sawana wraca do nas z adopcji.[/B] Państwo zaadoptowali jakiegoś psa z Krakowa i psy nie dogadują się.Chcieli poza naszymi plecami i nie informując nas oddać Sawanę do Schroniska.Dzięki łańcuszkowi osób dowiedzieliśmy się,że Sawanę ma spotkać taki los.Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy,tym bardziej,że w tamtym tygodniu było potwierdzenie z Państwa strony,że Sawany nigdy nie oddadzą,że Sawana na zawsze jest ich.Są perfidni i zakłamani,ponieważ dałam Państwu dwa tygodnie na podjęcie decyzji.Wydawali się bardzo fajnymi ludźmi z sercem do zwierzaków,a tu wynika z tego,że potraktowali Sawanę jak zwykły przedmiot,mebel,który można sobie przestawiać.Jestem bardzo rozgoryczona,bardzo,bardzo mi szkoda Sawany,ona jest taka ufna i kochana.No nic,jutro przywiozę Sawanę i będę jej wynagradzać to co musiała przejść.Mam nadzieję,że pozna nas i nie odczuje tej przeprowadzki. Przepraszam Wszystkich,którzy kibicowali Sawanie i cieszyli się,że Sawanka ma domek.[/QUOTE] O kur....:angryy: - przepraszam za wyrażenie. Co za kanalie. Anula, nie masz za co przepraszać. Czemu jest wielu takich ludzi, fałszywych, zakłamanych i podłych???????? Bez serca bez sumienia. Ciekawe, jak długo będą mieli tego drugiego psiaka. Może też się go pozbędą..............:angryy:
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wizyta się dzisiaj nie odbyła, bo nie było takiej potrzeby. Wczoraj wszystko sklęsło. Skontaktowałam się z wetem. Powiedział, że w takim razie wszystko ok. maść działa i mamy przyjść w przyszłym tyg.:loveu: A ja znowu panikuję, bo P. Ania nie daje znaku życia.