Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Nie piszę, ale zaglądam i zachwycam się Tymusiem. Ja akurat mam bardzo pozytywne doświadczenie z adopcją do Niemiec. Moja tymczasowiczka Cindunia jest już u p. Ani ponad 10 lat i jest bardzo szczęśliwa. Miałam tyle szczęścia, że wizytę zrobiła Bogusik. Trzymam kciuki za wspaniały dom dla Tymusia
  2. O rany, jaki maluszek kochany. Napisałam do kilku znajomych osób w sprawie DT i nic. Każdemu się podoba, każdemu żal i na tym się kończy. Kurde, gdyby znalazł DT gdzieś bliżej pewnie nie czekałby długo na domek.
  3. Cudna Gabunia Bardzo się cieszę, że rodzina suni zadowolona
  4. Patrzę na te zdjęcia i nie wiem, co napisać.... Chyba tylko tyle, że tego gnoja, który doprowadził Fuksa do takiego stanu poddała bym najgorszym torturom. Oby udało się Fuksowi wyjść "na prostą" Tolu, wielkie podziękowania dla Ciebie i Jarka za tak ogromne ( jak zwykle z resztą ) zaangażowanie.
  5. Isiaczku, pięknie dziękuję. 20,- to bardzo dużo Ja już nie mam siły komentować tego, co robią niektórzy bezmózgowcy. Tylko bym ich pod ścianę i .... mgog, dziękuję z całego serca w imieniu psiaczka
  6. Teresko, jesteś kochana , nawet nie wiem, jak Ci dziękować. Przepraszam, że jeszcze nie zaktualizowałam deklaracji, ale próbuję przekopać się przez fanty z bazarku.
  7. Witaj Poker, pięknie dziękuję. O czip nie pytałam, myślę, że szukano. Jak Tola wejdzie, na pewno więcej napisze Witaj Mruczka, dziękuję z całego serca Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA ul. Spadek 45 22 - 400 Zamość Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 BNP PARIBAS z dopiskiem: darowizna dla psa Fuksa
  8. Zupełnie nie pomyślałam o tym, że piesek w lecznicy musiał zostać jakoś zapisany. Tola mi wysłała smsa, że dostał imię Fuks
  9. Nie kochana, dla Gabuni już nie. Jeśli ktoś zechce przenieść deklarację dla tego biedaka z wątku powyżej będziemy z Tolą bardzo wdzięczne.
  10. Dziękuję Eluniu za miłe słowa, ale ja tylko założyłam wątek, bez Was wszystkich na niewiele by się to zdało. Co do imienia, to nie mam pomysłu.
  11. Zapraszam wszystkich sympatyków Gabuni na wątek kolejnego psiaka w potrzebie, bardzo proszę zaglądajcie: Uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili. Zagłodzony, zaniedbany, schorowany. Guz na prostacie, guz na szyi, chore nerki i tylko w oczach maleńka iskierka nadziei.....
×
×
  • Create New...