Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32949
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Cała przyjemność po mojej stronie Agatko
  2. 45. Uchwyt samochodowy na telefon KT 10,-
  3. I jeszcze od Anecik: 44. Uchwyt samochodowy na telefon KT 10,-
  4. Kolejny biedak. Dobrze Marysiu, że jesteś zawsze gotowa do pomocy. Dziękuję za Mikiego i za ratowanie wszystkich innych istot w potrzebie. Z całego serca dziękuję również Poker i Jej mężowi ( cudowni, sympatyczni, kulturalni Państwo o wielkich sercach) za opiekę nad Mikim i dowiezienie go pod sam dom.
  5. Wszystko ok. Mikuś ( tak maleńtas został ochrzczony) zwiedził mieszkanie, zjadł, napił się. Potem poleżał trochę na balkonie. Poszlismy ze znajomym na kawę. Oczywiście z psiakami.Siedzieliśmy w ogródku piwnym w cieniu. Mikusia wszystko interesuje, zwłaszcza pieski. W domu z Kajunią ok. Jak ja wąchał, dostał po pysku ogonkiem, bo merdała. Koty jeszcze wystraszone, zwłaszcza Karmelek. Ogólnie cud, miód i orzeszki
  6. A widzisz Marysiu, jakie niespodzianki życie przynosi. To wcale nie jest staruszek, jeśli faktycznie ma około 10 lat. Moja Kajunia ma około 15-u, a chwilami bryka, jak Tygrysek z Kubusia Puchatka.
  7. Eluniu, dziękuję ,ja jak zwykle szybko podejmuję decyzję, weszłam na wątek i się zakochałam. Mam nadzieję, że moja gromadka dogada się od razu z malutkim.
  8. Super, bardzo dziękuję . Tak, jak napisałam na PW dam znać, gdzie najlepiej zjechać z trasy, muszę się zapytać kogoś kumatego w tym temacie
  9. O rany, było by super. Tylko nie wiem, czy piesio może już jechać bo w w pn. miał kastrację . Dam znać i bardzo dziękuję .Piszę " z doskoku", bo jestem w pracy. A Marysię bombarduję SMS-ami.
  10. Marysiu, masz jakieś konkretne wymagania odnośnie DS dla maleńtasa? Czy miłość, opieka plus 2 koty i sunia do towarzystwa wystarczą?
  11. Jakie cudeńko malutkie. Zakochałam się. Malutki i nie młody, w sam raz dla mnie
  12. Mari, jesteś aniołem. Chętnie dołożę jakiś grosz na leczenie kotków. Podaj proszę namiary
  13. Gdyby jakimś cudem udało się złapać kotkę na sterylizację zrobię bazarek na pokrycie kosztów
  14. 43. Kawiarka firmy La Bonita, pojemność 300ml, PRAWIE NOWA, UŻYTA 2 RAZY KT 18,-
  15. 40. Sukienka oversize, czarna z kieszonkami, NOWA BEZ METKI KT 22,- Kupiła koja
  16. 39. Sukienka oversize, kolor ecru, NOWA BEZ METKI KT 21,-
  17. Fanty od Agat21: 38. Bluza czarna, z lekko błyszczącym sznureczkiem, rozmiar L, NOWA Z METKĄ KT 25,-
  18. 37. Janusz L. Wiśniewski " Samotność w sieci" KT 10,-
×
×
  • Create New...