Jump to content
Dogomania

mychaaaaa

Members
  • Posts

    2347
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mychaaaaa

  1. [url]http://img171.imageshack.us/img171/2382/p4230059.jpg[/url] ooo jaka wymoczona! :lol: uwielbiam takie mokradełka hihihi :D Ja niestety Lailuszkę zmuszona jestem co tydzień kąpać, Haniska przed wystawami... chociaż nie wiem czy teraz przed Radomiem nie wykąpię go tylko na sucho :roll: boję się kolejnego ataku linienia po kąpieli.
  2. My stosujemy u Haniska olej z łososia i biotynę w tabletkach - efekty są już widoczne, po tygodniu stosowania. Nasz Honey był niemal łysy, a obecnie szybko tworzy mu się gęsty podszerstek, zaczyna szybko wymieniać włos okrywowy. Odrastanie w ekspresowym tempie widzę też na łapie, gdzie Honey miał zgolone futro do pobrania krwi - bardzo szybko się wypełnia włosem.
  3. Piękne tereny spacerowe :) Psy świetnie się prezentują :) Super, że socjalizacja zaczyna działac cuda, może wkrótce Bahia zacznie podbijać ringi? ;) Życzę jeszcze więcej postępów :)
  4. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/2kwietnia11/DSC_2801.jpg[/url] słodki buziak :loveu: Bobik ma już taką wyraźną siwą maskę na pysku... a trzyma się świetnie ;) Boska obróżka :loveu:
  5. mychaaaaa

    Jaguszkowo

    [url]https://lh5.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TatqzBkJ3jI/AAAAAAAACYs/wbkI3XzpGq0/_CSC0159.JPG[/url] ale chłopak pięknie się prezentuje! :loveu: Nagle zaczął pięknie się rozwijać, no no :) niedługo zacznie podbijać światowe ringi hihi :D Tesiola wymiata ;) Lailuch tak samo śpi z Michałem :)
  6. Fajnie dziewczynki razem wyglądają :loveu:
  7. Malwinko, może faktycznie weźcie wyniki, weźcie spis leków jakie Bibi po kolei dostawała i skonsultujcie się z innym weterynarzem - nie mówię o zmienianiu, tylko chociaż konsultacji, by zobaczyć czy jest jakaś alternatywa. Jak dla mnie sterydy to ostateczność, szkoda Bibi tym faszerować, na jedno pomoże a odbije się na czymś innym.
  8. O, to ja podziękuję ;) szczególnie ze względu na znaczenia, które nie każdy sędzia lubi, a które u samojedów są naturalne (nawet nie to, że dopuszczalne - samoyedy są białe i białe z biszkoptowymi znaczeniami z przewagą koloru białego we wzorcu - dwa kolory) :roll: chyba za mało doświadczenia mamy (jedna wystawa) i za dużo kilometrów by ryzykować ;)
  9. [quote name='kalyna']tata gołych nie chce, ale jak pokazałam Ulinka Ani to był zachwycony :) i powiedział, że w jajo go robię bo tonie jest grzywacz :lol: i dostał wykład na temat włosów itp :)[/QUOTE] Super, pracuj na powderka :diabloti: jak już raz weźmie się grzywacza to kaput :diabloti: człowiek zagrzywaczony na maxa :evil_lol:
  10. [url]http://img585.imageshack.us/img585/8659/p1170362.jpg[/url] uwielbiam takie fotki :loveu: a przy cockerku jaka Bibi jest malutka! :D
  11. Urocza sunia, faktycznie nie wygląda na swoje lata ;) Kalyna, wkręcaj się w grzywki hihihi ;)
  12. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='Jaga.']zgoda pod warunkiem że dostanę na warunek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Z miotu po Ulim i Dokisie :diabloti: Ulinek, mój chłopczyk, jak zawsze zniewalający :) ma piękny uśmiech, piękniejszy od samojeda - i to jest ogromny komplement z mojej strony :loveu:
  13. No mam nadzieję, że nic nikomu nie wypadnie bo nie podaruję! Cioteczka musi Buenoskowi kokardkę przywieźć :loveu:
  14. Jeeejku, jakie boskie futerko ma Erisek! :loveu: aż nie mogę się doczekać kiedy mój znowu obrośnie :) Tereny nadmorskie piękne :) Mizianko dla białaska :loveu:
  15. mychaaaaa

    ......

    [quote name='Jaga.']macie piękny banerek :)[/QUOTE] ale nadal za duży :evil_lol: powinien mieścić się w granicach 100x500pix
  16. [url]http://img862.imageshack.us/img862/4315/dsc0153z.jpg[/url] alee skok! Powinnaś wypróbować Torę w dog frisbee ;) byłby z niej genialny latający pies :D
  17. Aaaa nareszcie przestałaś Buenoska chować przed światem! czyżby róż już szedł? :evil_lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TbROtiyYaNI/AAAAAAAAOH4/EOV4p8UQTh4/DSCF4086.JPG[/url] piękny Twój chłopaczek :loveu: nie mogę się doczekać poznać go na żywo :)
  18. Ale piękne tereny! :loveu: a Bibianka pięknie wyrasta i pięknie się rozwija :loveu:
  19. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/lol.jpg[/url] i za to Ulinka kocham :loveu:
  20. [quote name='Mani2000']Wyobraźcie sobie doga w tunelu nie umial by tam wejść hahah:D[/QUOTE] Dlaczego? Są tunele różnych rozmiarów, w agility grupy dzielą się na rozmiar psów, więc nie wiem skąd twoje przekonanie, ze nie umiałby tam wejść? :roll:
  21. mychaaaaa

    ......

    [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  22. [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  23. [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  24. [quote name='Polari']Oj, Paulinko ja nie dobijam. W tedy Tema też nie była przekupna, lecz nic nie chciała jeść. :(10 miesiecy już Honey ma? Staruszek. :-D Wiesz dla Temy takie ustawianie się to przyjemność, może też coś wymyśl żeby to była dla Haniego? Tema wtedy to sama się tak ustawiła nikt jej nie pomagał. Może zamiast w domu ucz go tylko na dworze bo ja tak właśnie robię. :)[/QUOTE] Ja ćwiczę i w domu i na zewnątrz, ale mój Honey motywacji zbytnio nie ma - smaczków nie lubi, pochwały ma gdzieś, zabawki go nie interesują. On woli zajmować się wszystkim innym. [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
×
×
  • Create New...