Jump to content
Dogomania

mychaaaaa

Members
  • Posts

    2347
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mychaaaaa

  1. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='kalyna']Paulina to ty krowom w oczka zaglądasz? :lol: a my na przeciwko daleko, tylko widać że coś jest to krówki się pasą :)[/QUOTE] Pewnie, że tak :D a Ty nie? :evil_lol:
  2. [quote name='green-girl']A ja się jeszcze zastanawiam czy problem z jedzeniem nie wynika z braku konkurencji przy misce? Zawsze miałam w domu tylko jednego psa i zawsze był problem. A jak to wygląda u osób mających więcej psów? Czy u Was też trafiają sie niejadki? [/QUOTE] Mój pies ma konkurentkę w postaci grzywiastego łakomczucha a i tak jedzenia nie ruszy, jeszcze jej swoją michę odstępuje :eviltong:
  3. [quote name='Polari']E, tam Paulinko twój też tak będzie stawał. :) A ile Hanisek ma już? Bo Tema tak stawała jak miała nie cały rok. :-D[/QUOTE] Nie dobijaj, Honey ma 10 miesięcy. Ale to szpic, szpice powoli się uczą i nauka musi im się opłacać. Mój niestety jest nieprzekupny ;)
  4. [quote name='dianusia921']TYlko proszę jeszcze o instrukcję jak zrobić tak żeby klikając na to od razu przenosiło do galerii i jak to wstawic jako baner ?[/QUOTE] Musisz zrobić tak [ URL="link do galerii"][ IMG]adres banerka[ /IMG][ /URL] Tylko spacje pousuwaj :)
  5. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='Feigned']ojj Magnus nie jest mały :lol: dobrze Ania mówi, ma tak właśnie z 35 cm, max. 35.5 cm, nie wiem, bo dawno nie mierzyłam ;) no właśnie przydałoby się gdzieś jechać, już mnie tato męczy gdzie na wystawę jedziemy :diabloti: dawaj znać jak będziesz nad czymś myślała, może też byśmy coś ogarneli fajnie Uli wygląda z takim opalonym ryjkiem :)[/QUOTE] To ogarniajcie razem, może we trzy się wybierzemy :eviltong:
  6. [url]http://img685.imageshack.us/img685/378/28007.jpg[/url] hahahah genialne! :D A to nasz laurka dla Was: [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  7. [quote name='dianusia921']I chciałabym zapytać czy może ktoś miły chciałby nam zrobić ładny banerek ? Wszyscy mają śliczne banerki a u nas tak pusto... Jak już wcześniej pisałam nie potrafię się jakoś specjalnie posługiwać komputerem więc nawet nie umiem zrobić takiego banerka.[/QUOTE] Ja mogę zrobić :) i tak nie mam dzisiaj nic do roboty ;) Propozycja na szybkiego: [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/7iGklW4Pcpw[/IMG] później można coś lepszego ewentualnie zrobić ;) jeśli się nie podoba
  8. [quote name='kalyna']ja już nie mam siły, i jak uczę aby Sonia nie warczała na inne psy i ogólnie grzeczna była (obecnie nawet podwórka nie broni) to pies d***. Ale ja chcę psa towarzyszła i przyjeciala a nie po to aby ciągle z psem się męczyć...[/QUOTE] Moja Laila też ma problem z akceptacją psów... cieszę się, że udało się wypracować akceptację Honey'a, a ciężko było...
  9. [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  10. [quote name='Izabela124.']Dziękuje :) Tylko pamiętaj, że nie można rozsyłać życzeń po galeriach, bo to spam i bana można dostać :P[/QUOTE] Ja bana się nie boję :diabloti: buahahah mam znajomości :eviltong:
  11. [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  12. [SIZE="4"]Dzisiaj z rana bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku. :evil_lol:[/SIZE] [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  13. [SIZE="4"]Dzisiaj z rana bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku. :evil_lol:
  14. [SIZE="4"]Dzisiaj z rana bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku. :evil_lol:[/SIZE] [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  15. [SIZE="4"]Dzisiaj z rana bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjatku i te z majtek i te z wrzątku. :)
  16. mychaaaaa

    Jaguszkowo

    [SIZE="4"]Dzisiaj z rana bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku. :evil_lol:[/SIZE] [IMG]http://ajent89.wrzuta.pl/sr/f/1jiU3EQt8Z8[/IMG]
  17. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/2-8.jpg[/url] mój przystojniak :loveu: zdziwiony, ze bramę przed nosem zamknęli ;) Krowy boskie, uwielbiam krowy! Mają niesamowicie piękne rzęsy :loveu: Ulinek kolorystycznie do krówek pasuje :) a okolica piękna! :D
  18. [quote name='immortal']Chcę go trochę powystawiać i dlatego mu włosy zapuściłam, ale pewnie i tak go na starość opitolę na łysego ;)[/QUOTE] Pewnie, że tak! Jako łysol wygląda super :loveu: a i jemu pewnie lżej, a i pielęgnacji mniej przy łysolu :)
  19. Piękny puchar, a Mycha jeszcze piękniejsza hihihi :D [url]http://img685.imageshack.us/img685/4996/p1020935t.jpg[/url] jak pięknie stoi w statyce! Marzenie, żeby mój tak stanął :roll:
  20. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='psyja']teraz to w sumie taka główna najgłówniejsza laseczka:loveu: chłopiec kocha ją miłością bezwarunkową, [B]nie ważne że zaszyta [/B]haha:D:loveu::loveu: jest u niego specjalnie uprzywilejowana![/QUOTE] Wiesz, to ma swoje plusy :diabloti: riki tiki i dzieci nie ma a i Laila nie zczai o co chodzi :evil_lol: :grin:
  21. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='psyja']haha nie ma się co spierać:eviltong: Ulinek też duży chłopak - całe 31cm;)[/QUOTE] Wiesz, w końcu Laila to jedna z dziewczyn Ulego. I wypada by chłopak był wyższy od dziewczyny ;) :loveu: Ale Uli jest boski :loveu: kocham go ;)
  22. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='Jaga.'] Goldie -29 cm, 4 kg :eviltong: piąteczka :diabloti:[/QUOTE] ooo to moja wzrost ma ten sam, ale cięższa kluska z niej - 4,5kg :diabloti:
  23. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='Jaga.']myślałam o Mańku ;) może i jest duży, ja go widziałam w NDM to mi się wydawał mały, dałabym głowę że jest dużo mniejszy niż Johnny[/QUOTE] Wy się pospierajcie a i tak najmniejsza jest Laila :eviltong: niecałe 30cm :eviltong:
  24. [quote name='kalyna']ojj to strasznie ciężka praca :lol: ale niektórzy mieli gorzej :lol:[/QUOTE] no wiesz, "żadna praca nie hańbi" :evil_lol: weź i ogrzej takiego brudnego spoconego marynarza :roll: bleee :eviltong:
  25. [quote name='kalyna']zapomniałaś dodać, że to pies do towarzystwa :) a nie pracujący :)[/QUOTE] Ooo przepraszam! Grzywacze były psami pracującymi! Pływały na statkach i grzały łóżka marynarzom! :diabloti: a inne ciężko harowały na dworach zabawiając arystokrację :evil_lol: jakieś zastrzeżenia?
×
×
  • Create New...