-
Posts
2691 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pralinka94
-
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia.uje93']Kochana Delma, jakim cudem jeszcze domku nie masz??[/QUOTE] ech, ona chyba faktycznie czeka na mnie :roll: moja Kochana, wczoraj byliśmy na borkach, ona uwielbia takie wyprawy, no i zawsze jak idziemy z powrotem to widać, że taki spacerek trochę ją wykańcza :D idzie wtedy zazwyczaj na luźnej smyczy albo nawet przy nodze! na zaczepki Shiry stara sie nie zwracać uwagi, jedynie zawarczy na nią ostrzegawczo, ale nie wdaje się w dyskusję :D a z Chuckiem to już jak rodzeństwo, choć widać, że Delma jest tutaj starszą siostrą i to ona rządzi :diabloti::evil_lol: a i wiecie co? zawsze mnie zadziwia jej prawie nienaganna czystość w boksie, legowisko zawsze ma w tym samym miejscu, nigdy nie ruszone, nie nadgryzione, w stanie idealnym ;) prawdziwa DAMA, no i słyszałam od pracowników, że miski też zawsze są wyczyszczone :cool1: -
Kundel bury, kundel bury fajny pies! Wrócił do właścicieli
pralinka94 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Horus jest świetny, a te jego długie łapy :loveu: -
Tabu-wcale nie zakazany, młody, grzeczny psiak ZNALAZŁ DOM
pralinka94 replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
jestem u czarnulka :D -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
dobra, to zmieniamy na pierwsze :D i dziękuję Ani za kilka fotek Delmy, ta na siedząco też jest super :D -
Skrzywdzony Charles Chuck Bass znalazł swoje miejsce!
pralinka94 replied to kamil19201's topic in Już w nowym domu
Chuck to świetny pies, bardzo grzeczny :) -
Shira - żywiołowa czarnulka ze schroniska ZNALAZŁA DOM
pralinka94 replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamil19201']I wanna party, party, party! :D hah Shira świetnie się poruszała po lodzie xD[/QUOTE] ona na każdej powierzchni świetnie się porusza :roll: uwielbiam jej krok, taki lekki i zwinny :D -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
dzięki Magda za zdjęcia i filmik :) fajnie powychodziła na tej "wodzie" :D [QUOTE][COLOR=#3E3E3E]Delma chciała się poczuć jak Indianin i polatać po dziczy [/COLOR]:-D[COLOR=#3E3E3E] a filmik świetny! [/COLOR]:-D[/QUOTE] taaak, tylko smycz stała się dla niej przeszkodą w dalszych poszukiwaniach :D [QUOTE][COLOR=#3E3E3E]no i Delma znalazła kolejnego kompana zabaw [/COLOR]:-D [COLOR=#3E3E3E]świetni są![/COLOR][/QUOTE] też się bardzo cieszę, bo na wybiegu bez drugiego psa ciężko ją zmęczyć, a tak, to szaleje teraz z Chuckiem ^^ [QUOTE][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JAgWNn67k7E/UOnFWw_XGeI/AAAAAAAChr8/gPMKrlHfcfk/s640/S7300876-002.JPG[/IMG] [COLOR=#3E3E3E]Może zmienić zdjęcie Delmy na stronie już czas?[/COLOR]:roll:[/QUOTE] taak, ostatnio ciągle proszę o zmiany na stronie Delmy, mam nadzieję, że nie masz mnie dość maciaszku :oops: :loveu: teraz mam dylemat nad tym, które jest wyżej i jeszcze to mi się podoba [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T8cUk32Guvw/UN8rXr1QgZI/AAAAAAACgK4/VTWWL5oQbUY/s640/DSCF2492.JPG[/IMG] to pierwsze wydaje się fajniejsze, ale wydaje mi się, że na drugim prezentuje się lepiej :D sama nie wiem, pomóżcie! -
jestem u psiura :D
-
Czorcik - diabełek w psiej skórze znalazł DOM!:)
pralinka94 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
super, powodzenia Czort :D -
Skrzywdzony Charles Chuck Bass znalazł swoje miejsce!
pralinka94 replied to kamil19201's topic in Już w nowym domu
również jestem u Chucka :D -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamil19201'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/--pT3_rBg7bQ/UN8qxW20jqI/AAAAAAACgI4/deYcEk029wU/s640/DSCF2432.JPG[/URL] w sobotę wypróbujemy ich na wybiegu ! :)[/QUOTE] mam nadzieję, że ta próba zakończy się powodzeniem :D dzisiaj Delma bardzo się ucieszyła na widok Chucka, no i na Kamila oczywiście też :D -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
moja piękna [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nBsNwFNLklQ/UN8rdtqSZfI/AAAAAAACgLM/7DS8dPKlwhg/s640/DSCF2495.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-BU-Lqr4SuZc/UN8rOypsuCI/AAAAAAACgKk/QZAuEYU22fI/s640/DSCF2490.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-T8cUk32Guvw/UN8rXr1QgZI/AAAAAAACgK4/VTWWL5oQbUY/s640/DSCF2492.JPG[/img] -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Delma w górę! i mam trochę zdjęć z soboty :D moja psotnica :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-BLctDdqjqLM/UN8qesATEeI/AAAAAAACgIA/Zcfx8zV2E9I/s640/DSCF2419.JPG[/img] a to co to :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/--BQWP_Qvq8I/UN8qmmy2u3I/AAAAAAACgIY/5lM3AeprcKM/s640/DSCF2422.JPG[/img] no i Delma ma nowego kolegę - Chucka :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/--pT3_rBg7bQ/UN8qxW20jqI/AAAAAAACgI4/deYcEk029wU/s640/DSCF2432.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PxDNOd3tE-g/UN8qzzQDmVI/AAAAAAACgJE/xx0TTPYSmqA/s640/DSCF2433.JPG[/img] :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DYg8AByv9qs/UN8q-g7OQBI/AAAAAAACgJk/LrBtsNcKR1M/s640/DSCF2441.JPG[/img] -
Flawia już w nowym domu! Jest pięknie! :)
pralinka94 replied to Agnieszka.D's topic in Już w nowym domu
jestem u Flawi! :D- 587 replies
-
- katowice
- mała suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Saga- malutka, terierkowata sunia ZNALAZŁA DOMEK
pralinka94 replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
jestem u sunki :) -
Zuzia zostaje u nas na zawsze, DT na DS :)
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Zdrowa Zuzia pozdrawia z kolegą Ninja :D [video=youtube;-Cc7P1NPhv0]http://www.youtube.com/watch?v=-Cc7P1NPhv0[/video] -
Zuzia zostaje u nas na zawsze, DT na DS :)
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
[quote name='soboz4']nie raz tak miałam, oglądałam razem z bratem pod olbrzymią lupą, ale nigdy nic nie zauważyliśmy, zazwyczaj to doskwierało gai, ale miałam i z Roksią podobnie, ale wówczas poleciałam do weta, który te nic nie zauważył, jedynie musisz zróżnicować czy to opuszek, czy może źle stanęła i boli ja staw, trudno samemu bez weta to ocenić, Roksię przede wszystkim przebadano na odwodzenie łapki, aż ze strachem patrzyłam jak wet. kreci jej łapeczką pod różnymi katami u gai próbowaliśmy wymoczyć łapkę w ciepłej wodzie z mydlinami, rozpulchnia łapkę i jeżeli jest coś wbite to łatwiej wyjdzie[/QUOTE] dzięki, chyba troche za bardzo spanikowałam, wydaje mi się, że jest lepiej. Nie wydaje mi się, żeby łapka ją bolała, w ogóle jej nie przeszkadzało, gdy grzebałam jej między palcami, a zwykle gdy ją coś zaboli to piszczy baaaardzo głośno. Zachowuje się normalnie, jak zwykle chce się bawić, tylko przykurcza tą łapkę. Zobaczymy, jak będzie dzisiaj w nocy i jutro :roll: -
Zuzia zostaje u nas na zawsze, DT na DS :)
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
podrzucam wątek mojej Zuzinki do góry... ponieważ mam pytanie, może ktoś miał z czymś podobnym do czynienia :( dzisiaj Zuzia na spacerze szalała w najlepsze z innymi psami, po czym przyszła do domu (była na spacerze z bratem) i coś stało się z jej tylną łapką. Bardzo długo wylizywała opuszki, sprawdzałam z 10 razy czy czegoś tam nie ma, ale nic. Do tego cały czas ją przykurcza, nawet jak przysypia, tak jakby nie kontrolowała tego. Baaardzo się martwię, bo wbitego niczego nie ma, chyba, że coś ją ugryzło i wyjdzie potem (ale o tej porze roku :crazyeye:) -
Kajtuś choć bez brata ale we własnym domku
pralinka94 replied to Romina_74's topic in Już w nowym domu
jestem u psiaka :D -
[quote name='Romina_74']no to rozstrzał ogromny ... trochę szkoda, że na niekorzyść Delmy :( Oczywiście życzę Żabie wszystkiego najlepszego, ale Delma już tak długo czeka na odmianę losu :([/QUOTE] bardzo się cieszę, że Żabka do domu poszła, Delma się doczeka, najwyraźniej ten nie był jej pisany :roll: powodzenia Żaba! :D
-
Całkiem zwykła Misia przegrała wyścig o życie TM
pralinka94 replied to soboz4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem u Misi, bardzo przyjazne z niej psisko i w dodatku bardzo grzeczna :) -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
pralinka94 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
telefon milczy, ale już pojutrze spacerek, więc całe 2h spędzimy mile na spacerku ;) -
Czorcik - diabełek w psiej skórze znalazł DOM!:)
pralinka94 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
[quote name='saphira18']na stronie jeszcze suczka, ale to jest pies;)[/QUOTE] źle głupia przeczytałam :oops:, Czorciku wybacz :loveu: -
Czorcik - diabełek w psiej skórze znalazł DOM!:)
pralinka94 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
jestem u suni, śliczna jest! :D