Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. A ja przybywam z miejsca, gdzie nie było zasięgu w telefonie Czułam się prawie jak na odwyku mimo wielkiego uroku miejsca
  2. Córka mieszka w Niemczech i ma kota ubezpieczonego. Inaczej z wetem by nie wyrobiła. A kot wiejski bezdomniak, kiedyś dokarmiany przeze mnie
  3. U nas tak burzyło od nocy, ale gwałtowna to była tylko ulewa. Ale krótka.
  4. Trzymam kciuki! Bidulki- jeszcze 5 dni niepewności. Czemu to tak jest, że zaraz wyobrażam sobie mojego psa w takiej sytuacji?!
  5. Prześliczne i te smutne oczęta.... ich nie można rozdzielić. To okropne, gdy opiekun umiera.Wracam przeczytać wątek od początku.
  6. Ale macie cudne te psiaki! Ciekawe, czy one zdają sobie z tego sprawę jak im dobrze....:) Aronek swoje przeszedł- to pewnie tak. Mój szczekaczek u nas praktycznie od urodzenia. To sobie myśli, że takie własnie jest pieskie życie - spacerki, dobre żarełko, drapanie po brzuszku i ...spanie w łóżku! :) Życzyłabym takiego "pieskiego" życia wszystkim futrzakom....bo tak w końcu powinno być! No może w niektórych przypadkach bez tego łóżka :):)
  7. Odwiedzam ślicznotkę! Mam nadzieję ze moje 2 dyszki doszły?
  8. Będziemy czekać na zdjęcia z sesji! Mam nadzieję, że już aż tak mocno nie będą żeberka przez skórę wyłaziły.... :(
  9. Jestem na zaproszenie u bidulki. Zaraz dyszka poleci.
  10. Podniosę maluszka bo cisza się zrobiła....
  11. Fajny ten Bobik. Miałam kiedyś psiaka o tym imieniu.... Przeczytałam cały wątek. Oby się w końcu domek znalazł.....
×
×
  • Create New...