Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. My tu w większości, więc coś wymyślimy
  2. Oj, chłodna by się przydała! A tu jeszcze 25 stopni
  3. Teraz w końcu szczęśliwie zaczynam
  4. Chyba zazdroszczę! U nas teraz dopiero się dało iść na spacer z psem.
  5. Afryka dzika! Odpłynę we własnym sosie. Ale póki co, to podrzucę bazarek
  6. Zaglądając, życzę dobrego dnia!
  7. Mimo tropikalnej temperatury - życzę dobrej nocy
  8. Kiciuś Radzio jest, tylko wujaszka Radzia brakuje
  9. Klatka dalej czeka. A ja czekam na cud Będziemy próbować do skutku.
  10. Pani doktor powiedziała- syjamski! A ja - urodzony pod krzakiem
  11. Mamusia trikolorka, kiedyś chyba pokazywałam. Klatka- łapka od 7.00 nastawioną, obchodzi ją dookoła, ale nie wejdzie:( Mamusia urocza i mądra!
  12. Dwom znalazłam super domy, dwa zostają u nas w domu, jutro szczepienie, a mamuśkę pół dzikuskę łapiemy jutro na sterylkę. Ogłupieję chyba!
  13. Kola urodzona pod tują mówi dobranoc. Do weta wczoraj jechała jako chłopak, a wróciła jako dziewczynka. Ekspresowa zmiana płci
×
×
  • Create New...