Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. nie pilnowałam i kurtka czerwona mi uciekła ...
  2. Nr 54 to to oryginalne z Reeboka, a rozmiar to takie M/ L
  3. Kto zajrzy jeszcze? Zapraszamy! Bo niebawem zamykamy!!!
  4. Fakt. Też pamiętam, że czytałam i że wydawała mi się dziwna...
  5. W schronisku zażądali pieniędzy za przyjęcie zwierząt??? I to takich?!
  6. Ale ten pas jest nieco niżej niż pas ;)One nie są takie całkiem wysokie.
  7. Ostatni dzień. Oby był dobry i owocny na bazarku.
  8. Lepiej wena byle jaka, niż udawać nieboraka ( w pierwszym zamyśle było - zdechlaka )
  9. Tak tak. Podrzucamy jeszcze raz, dopóki nie padniemy na twarz ( w poduszkę oczywiście ).
  10. A ja może nr 63 bym poprosiła za wyw...
  11. Kto ostatni ten wygrywa ( czasem tak bywa)
  12. Ten taniec z szablami to raczej bojowo nastraja! Te barany do liczenia za szybko pobiegną
  13. U nas było wszystko. Burza, ulewa, wiatr, trochę słońca...jednym słowem karuzela pogodowa
  14. Ważne że się jest! No właście poczułam! Przyciągnęło!
  15. Doberek. Dogo przyciąga z samego rana
×
×
  • Create New...