Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. A u nas zimno. Mimo tego, że dziś słoneczko świeciło i piękny zachód słońca był, to powietrze lodowate.
  2. Cały czas ktoś ma na nich oko . Cieszę się, że to już ku końcowi się zbliża, bo się bałam o nie bardzo.
  3. Ale przynajmniej wesoło. Tam ludzie lubią się bawić. U nas tylko narzekanie.
  4. Piąty dzień ...po tym . Dzisiaj już je wypuściłam z pokoju i chodzą sobie po domu w kubraczkach . W środę na wyciągnięcie szwów. Do wczoraj miały antybiotyk i p/ bólowe. Apetyt jest, załatwiają się, chyba ok.
  5. U nas już też słońce wychodzi. Ale takiej temperatury nie ma . Moja córa właśnie rozpoczęła weekend w Niderlandach
  6. Wczoraj były cały dzień bardzo spokojne, odpoczywały sobie. Dzisiaj już też zjadły mokre śniadanko. Wszystko chyba ok.
  7. Dzień dobry. Miłego czwartku i smacznego pączusia! ( Albo i kilku )
×
×
  • Create New...