Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Kto puka do mych drzwi? Oj, powiedz, powiedz mi... Coś mi chodzi po głowie i nie wiem co to...
  2. I hop po małym deszczu i paru grzmotach
  3. Kawał drogi. Bezpiecznej podróży
  4. Dzień dobry i hops. U nas duszno koszmarnie;)
  5. Ło matko. To się w bajce porobiło.... Poszło w innym kierunku niż moje pomysły . A ja tak chciałam jeszcze wierzyć, że złych można naprawić...
  6. To zależy od mojego jutrzejszego humoru . A może ktoś inny pociągnie dalej wątek... Ale proponuje przeżycie i zmianę na lepsze...;)
  7. C.d Perełka wyjęta z sierści małymi ząbkami, poturlała się wprost pod nogi Pana. - A cóż to takiego? Zastanowił się zły człowiek. Schylił się po mały klejnocik. W tym momencie, ciśnienie uderzyło mu do głowy, w krzyżu łupnęło jakby kij bejsbolowy uderzył w kręgosłup! Pan spojrzał na szczeniaczka i rzekł: - Piesku kochany! Ratuj mnie.... DOBRANOC (brak polotu)
  8. Każdy szczeniak przed adopcją dostał od swojej mamy perełkę z woreczka. Miała ona magiczną moc. Jeden ze szczeniaczków nie miał szczęścia. Jego "pan" przywiązał go do budy Szczeniaczek, który nie miał nawet imienia marzł na podwórku, którego miał pilnować. Jadł jedynie resztki z kuchni swojego pana. Gdy myślał, że już dłużej tego nie wytrzyma, to orzypomniał sobie o perełce od swojej mamy, którą ukryła mi w sierści pod lewą paszką. Pomyślał sobie życzenie - " żeby mój Pan stał się dobrym człowiekiem". Bo tak naprawdę to szczeniaczek pokochał swojego pana, pomimo tego, że on nie traktował go dobrze.... C.d.n
  9. Będziemy czekać na "pomysła". Tymczasem powoli czas wstawać do pracy... Więc dzień dobry wszystkim. Dnia miłego od śniadania i kawy rozpoczętego ( i koniecznie w tej kolejności)
  10. Czyli z kiepskim samopoczuciem nie jestem odosobniona. To dobrze, bo myślałam dzisiaj, że już się powoli kończę. Przynajmniej baterie do wymiany
  11. Dziś kolacja wczesna i skromna, Bo ja trochę ułomna.
  12. To ja też hopsnę, chociaż skoki nie wskazane, bo mi dzisiaj łeb pęka... Czy kogoś też boli? Czy to tylko mnie?
  13. A ja sobotnio wychodzę z psem na spacer
  14. Ja dopiero teraz się sobotnio witam
  15. Herbatka dopiero dzisiaj wieczorem, razem z piątkowym dobrym humorem;)
  16. Ło matko! Ile tu już stałych gości
×
×
  • Create New...