Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Szkoda na gabaryty! Koty uwielbiają takie rzeczy! Co widać na zdjęciu
  2. Cóż wy z tą wkładką od rana! Była z mleczkiem!
  3. Poranna kawa we wtorek, niech każdemu poprawi humorek. Miłego dnia.
  4. Zgadzam się! Właśnie siedzę przy szklance melisy
  5. Chyba zadziałało bo przetrwałam! Hopsam z domu
  6. Ja dziś w pracy do wieczora. Ledwo wytrzymuję... Oj maryśki potrzebuję
  7. No tak przy niedzieli Joli nie wypadało A by się przydało przed jutrzejszym dniem. Poniedziałki potrafią być wredne...
  8. Poobiednio wpadłam. I widzę, że kaczuchy odpływają:)
  9. U nas lodowato ale bez śniegu. Wróciłam ze spaceru niedawno.
  10. Choć pochmurno na dworze, - tu wszyscy w dobrym humorze
  11. No cóż, tego nie wie nikt oprócz ciebie co tam wrzuciłaś
  12. Co te kobiety dla ciebie nie zrobią! Nawet kawę z ...maryśką! Jak to w Holandii
  13. Ciepła w duszy. Bo na dworze nieciekawie. Dzień dobry w sobotę.
  14. Też tak uważam. Dobrej nocy wszystkim.
  15. U mnie to nawet deszcz ze śniegiem padał
  16. Zwierzaki w chorobie nie opuszczają. To najlepsze lekarstwo!
  17. Sam cytat mi się wysłał. Czyżby znów? Coś?
  18. A ja podnoszę po fryzjerze z kulą dredową. Dawno tak nie zapuściłam swojego psa. Ostatnio skupiona na kotach
×
×
  • Create New...