Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4354
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Miałam już praktykę z męską kastracją ( ale zabrzmiało ) a z dziewczynami pierwszy raz. Dlatego taka wystraszona byłam...
  2. Moje kocie siostrzyczki noc przespały ( o czym nie mogę powiedzieć o sobie), przed chwilą ładnie trochę zjadły i dostały swoje leki. Dzięki, że byłyście ze mną i dobrymi radami .
  3. Powiedziała mi wet, że tylko woda dzisiaj. Ale na razie nie są zainteresowane. Może w nocy. Zobaczymy.
  4. Myślałam, że wieczorem będą mogły już zjeść, a niestety dopiero rano. Więc ja solidarnie postanowiłam też kolacji nie zjeść. Jedynie pies w kuchni dostał . A mąż musi sobie zrobić sam
  5. Koła spokojna bardzo leży sobie, ale Mimi nie odpowiada kubraczek niestety . Widać, że się denerwuje.
  6. Wiem, że to kastracja. Powszechnie używa się słowa " sterylka". Nawet weterynarz w ten sposób to nazywa. Czytać nie muszę, bo jaka jest różnica to doskonałe wiem. Nie łapmy się tu za słówka, bo nie o to w tym wszystkim chodzi.
  7. No klatki nie mam. Ograniczę je do małego pokoju. Umówiłam sterylkę na teraz gdy jestem w domu i mogę "mieć na nich oko". Najbardziej się boję, że będą cierpieć, ale wet mnie zapewniła że nie.
  8. Dziękuję. Mnie już wszystko boli... I boję się tego dzisiejszego popołudnia. Już im przeniosłam wszystko do jednego pokoju i tam się z nimi zamknę, żeby nie próbowały po schodach biegać.
  9. Moje dwie domowe kicie na sterylce. A ja przeżywam . I czekam na telefon kiedy odebrać.
  10. Zaliczyłam już spacer z psem, niby ładna pogoda się zrobiła, a ja ledwo nogi wlokłam Może kawa coś pomoże?
  11. Na śniadanie za późno już trochę. Ja w domu, więc zaserwuję zupę gulaszową
×
×
  • Create New...