Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. To poproszę za 17zł (). Mam nadzieję, że będą pasować.
  2. Jakiej wielkości jest torebka nr7? Czy można nosić "na ramię"?
  3. Melduję, że przesyłka jednak dotarła
  4. Ja czekam na zakupki. Pewnie lada dzień. Nasza poczta to makabra
  5. Melduję dotarcie przesyłki. Bluzeczka jest cudna. Dużo ładniejsza niż na zdjęciu. I dziękuję za gratisik
  6. Witaj! Nr 6 i 30 oliwkową poproszę
×
×
  • Create New...