Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Aldrumko- szal jest przede wszystkim mięciutki i cieplutki Nie jest różowy, nie jest beżowy. Taka mieszanka. Trudno określić kolor.
  2. Dobranoc wczoraj nie zdążyłam powiedzieć . Spałam jak dziecko. Ale mówię dzisiaj dzień dobry wszystkim...
  3. Żal mi się zrobiło?! Że to masz a ja nie? A tak na serio to masakrycznie jest
  4. Jak dobrze was czytać... Gucciu- siedzę z covidem w domu . Telepatycznie dostałam?
  5. Paczuszka dotarła wraz z książką z bazarku Joli. Dziękuję bardzo!
  6. Dzięki za zaproszenie. Nr 37 jeansy poproszę za wywoł.
  7. Dzięki. Po plackach mnie często wątroba ciśnie Oczywiście przy nadmiarze
  8. Pycha placki. Jeszcze gotowe po przyjściu z pracy! Żyć, jeść i nie umierać! (Czegoś za dużo, ale żeby żyć to trzeba jeść )
  9. Placki będą jutro, Gucio obiecała, Dobrze żeby już się Za robotę brała. Jest nas tutaj dużo, apetyty mamy, Więc się z plackami Szybko uporamy. DOBRANOC Niech nam się przyśni wielki placek.
  10. Coś ty tak poetycko nastawiony do tego jedzenia...
  11. U mnie dziś ryba opiekana, w zalewie octowej. Mam nadzieję, że ktoś lubi . Własnej roboty oczywiście.
  12. Placki zawsze! A lajki sobie poszły...
  13. Coś sezonowego do niedzielnej ławki.
  14. No dokładnie- dla mnie zawsze szpakowaty, szarmancki starszy pan Bo wtedy byłam taka młoooda
  15. Niestety, to była moja pierwsza reakcja!
  16. Dużo rozumiem. Ale do godzin porannych
  17. Nie byłam na imprezie. Ale dostawałam szewskiej pasji próbując spać. Dzień dobry wszystkim
×
×
  • Create New...