-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jota67
-
Aldrumko- szal jest przede wszystkim mięciutki i cieplutki Nie jest różowy, nie jest beżowy. Taka mieszanka. Trudno określić kolor.
-
Dobranoc wczoraj nie zdążyłam powiedzieć . Spałam jak dziecko. Ale mówię dzisiaj dzień dobry wszystkim...
-
Żal mi się zrobiło?! Że to masz a ja nie? A tak na serio to masakrycznie jest
-
Jak dobrze was czytać... Gucciu- siedzę z covidem w domu . Telepatycznie dostałam?
-
Boli. Ale niby wątroba nie boli
-
Dzięki. Po plackach mnie często wątroba ciśnie Oczywiście przy nadmiarze
-
Pycha placki. Jeszcze gotowe po przyjściu z pracy! Żyć, jeść i nie umierać! (Czegoś za dużo, ale żeby żyć to trzeba jeść )
-
Placki będą jutro, Gucio obiecała, Dobrze żeby już się Za robotę brała. Jest nas tutaj dużo, apetyty mamy, Więc się z plackami Szybko uporamy. DOBRANOC Niech nam się przyśni wielki placek.
-
Coś ty tak poetycko nastawiony do tego jedzenia...
-
Kto lubi, Ten robi. No i je
-
U mnie dziś ryba opiekana, w zalewie octowej. Mam nadzieję, że ktoś lubi . Własnej roboty oczywiście.
-
Placki zawsze! A lajki sobie poszły...
-
Oj, tam. Przytyjesz wirtualnie
-
No dokładnie- dla mnie zawsze szpakowaty, szarmancki starszy pan Bo wtedy byłam taka młoooda
-
Niestety, to była moja pierwsza reakcja!
-
Dużo rozumiem. Ale do godzin porannych
-
Nie byłam na imprezie. Ale dostawałam szewskiej pasji próbując spać. Dzień dobry wszystkim