Jump to content
Dogomania

a_niusia

Members
  • Posts

    5689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by a_niusia

  1. wiesz to normalne, ze szczeniak na pierwszej wystawie moze sie uchylic przed sedzia...chociaz na moim wystawowym debiucie moj szczeniak oplul sedziemu krawacik z radosci oraz liznal go w okulary przy ogladaniu zebow. ale nie ma prawa drzec paly na sedziego itd.
  2. wybralam wstepnie dublin dogi (je by chcial zachowac moj chlopak...), obroze z japonkami, obroze turkus i limonka na klamerke, te szerokie kwiatki 4 cm obie obroze, jelonki oraz pomaranczowe nietoperze. to juz cos:))))
  3. [quote name='rashelek']a_niusia ja Ci pomogę w wyborze rzeczy do sprzedania! Jaki masz rozmiar tych odblaskowych Rozgów? :razz: :diabloti:[/QUOTE] L, ale one na pewno nie opuszcza mojego domu, bo je bardzo lubie:)))))
  4. tak, ale wszystkie te tasmowki polzaciski dostalam za free do wiekszych zamowien i dodatkowo czesc to sa taksowki czyli na biedne pieski:)))))))) wytypowalam kilka, ktorych bym chciala sie pozbyc tylko moj chlopak musi wrocic z roboty, aby zaakceptowac moj wybor:))))
  5. ja wlasnie tez bym chciala sie czesci pozbyc, ale nie moge zdecydowac czego...
  6. to z mama design:)
  7. ds, kudlaty i talsowki [IMG]http://imageshack.us/a/img33/4116/ktkk.jpg[/IMG] gadzeciaki i rogz [IMG]http://imageshack.us/a/img513/8845/3eir.jpg[/IMG] sadze, ze to nie jest wszystko, co mam w chacie:))) nie jest tragicznie. w koncu mam 3 psy. tylko ten trzeci jest maly i dopiero buduje garderobe:))))))))
  8. obroze: do zadan specjalnych [IMG]http://imageshack.us/a/img31/6928/u5nc.jpg[/IMG] furkidz [IMG]http://imageshack.us/a/img706/5197/hhn2.jpg[/IMG] ds: [IMG]http://imageshack.us/a/img694/6181/wlwp.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img17/76/grdl.jpg[/IMG]
  9. nasze szeleczki activ dogi [IMG]http://imageshack.us/a/img202/91/gpt1.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img31/3993/pr28.jpg[/IMG] ds i ezy dogi [IMG]http://imageshack.us/a/img198/6168/6s8u.jpg[/IMG] szelek mamy malo:evil_lol:
  10. [quote name='CAM']na spacery,agility,sztuczki ;) Do wszystkiego.[/QUOTE] dla mnie szelki sa "do czegos". na codzien psy nosza obroze,
  11. zalezy do czego.
  12. w moim rozumieniu tego pojecia jak najbardziej sie lapiemy:)) za to mamy szczeniaka w niereguaminowym wieku:))))
  13. ej no ja jestem "w zwiazku partnerskim" i do glowy mi nie przyszlo, ze ktos moze na starcie nie uznac nas i naszych 3 psow za rodzine:)
  14. eeej 3miesieczny szczeniak nie zna jeszcze "do mnie"? to jak ja wolacie?
  15. no ciemno juz, to jutro porobie foty:))
  16. [quote name='vege*']A kolejne pozwala kupować? :)[/QUOTE] nie pytam sie go:))) ale chcialabym pozbyc sie troche tego dobra, aby nie miec wyrzutow sumienia. a mam calkiel fajne rzeczy to moze ktos by cos chcial:))
  17. ej wrocil moj moj chlopak i niczego nie pozwala mi zakwalifikowac do sprzedazy zadnych obrozy:))
  18. ej to moje maja mniej obrozy. na pewno nie maja po 18. z tym ze ja mam wiecej psow niz w przecietnym gospodarstwie domowym:)))
  19. tymczasem u mnie w kiblu nad pralka:evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img401/9707/7okw.jpg[/IMG]
  20. mieszcza, ale piore tylko to, co smierdzi hahahahaha
  21. [quote name='dog193']Na pewno się da ;) Tylko dla sznaucera to raczej nie będzie praca, prawie sprawa życia i śmierci ;) Tak mi się wydaje, ale głowy nie dam. Terier to entuzjasta, sznaucer jest bardziej stonowany, co nie oznacza mniej żywiołowy. Po prostu tak jak pisałam wcześniej - inna mentalność. Z tym instynktem to kurczę, [B]a_niusia[/B] wcześniej napisała już, że instynkt to nie jest to, że pies spierdziela za zającem i ma cię w dupie. To jest nieposłuszeństwo, a nie instynkt ;) A nieposłuszeństwo może się brać z wielu rzeczy, np jeśli ów instynkt nie ma ujścia, tzn nie są spełnione pewne potrzeby psa. Nie znam się na sznaucerach i nie wiem, jakie mają potrzeby. To już musisz się zapytać właścicieli, hodowców. Sznaucer może ci spierdzielić tak samo jak terier. Owczarek może ci spierdzielić tak samo jak terier. Sporo znam nieposłusznych owczarków :) A teoretycznie powinny się trzymac tyłka właściciela, no nie?[/QUOTE] pies spierdziela za zajacem, bo ten zajebiscie ucieka a nie dlatego, ze ma instynk lowiecki. poza tym ja nigdy w zyciu nie slyszalam nic bardziej debilnego niz okreslenie "instynkt lowiecki". ej serio: moja suka ostatnio na field trialsach zrrobila wszystko zajebiscie, moj chlopak juz wital sie z gaska, juz czul, ze jest w niebie a tu po strzale nie wytrzymala stojki i pogonila ptaka. oczywiscie wrocila na gwizd, ale pozamiatala. i to, ze to zrobila nie swiadczy, ze ma "instynkt lowiecki". tylko po prostu, ze PUSCILY JEJ NERWY. a jesli ktos widzial wyzla w stojce, ten wie jakie to sa dla psa emocje-nie ma go wtedy na ziemi:))) za to wszystko, co zrobila przed strzalem czyli: dobra praca, przekladanie pola, wspolpraca z przewodnikiem, dobre chody, dobry wiatr gorny, to, ze ani razu nie wyszla z reki, ze nie pogonila zajaca, ktorych bylo na polu mnostwo to jest wlascnie PASJA MYSLIWSKA oraz oczywiscie wyszkolenie.
  22. [quote name='sleepingbyday']w lato nad wisłą, w weekend, tłum ludzi, zagajnik z setką niewidocznych ścieżek,a tam facet z rodziną (małe dzieci) strzelnice sobie urządził. zadzwoniłam na policje, ale nie wiem, czy przyjechali, bo nie chciałam tam stac, moja zoska boi sie strzałów.[/QUOTE] moje pieski to sie nie boja, a nawet je lubia. ale serio jak zobaczylam gowniarzy, ktorzy strzalaja do butelek w miejscu, gdzie zawsze psy sie kapia to zmusilam ich do wyzbierania calego szkla. niestety nie mialam telefonu, ale twardo twierdzilam, ze mam. a jeden gonj do mnie wyskoczyl z tekstem, ze to jest legalne, bo mu sprzedali w sklepie. a ja na to, ze to spoko w takim razie zaraz zadzwonie na policje i jak dostanie 500 zlotych mandatu oraz kuratora (hahahaha) to zobaczymy, co jest w tym legalnego. a jego kolega na to "to jak to jest nielegalne, to dlaczego sprzedaja to w sklepie?" a moj chlopak, ze po to, aby zarobic na roznych tumanach i debilach. ej serio oni sie nas troche bali, ale ja to niczym rekin, ktory poczul krew. myslalam, ze im wtluke wlanymi rekami mimo ze nie mam za duzego bica:))))))))))
  23. a trasa dla softow taka sama jak ta zeszloroczna? bo my gdybysmy mieli przyjechac calym stadem to poza jednym zaprawionym w gorskich bojach kundlem, mamy jednego zawodnika, ktoremu jeszcze wlosy na lapie nie odrosly po tym jak jej dr niedzielski zlozyl kolano, wiec mimo ze waleczna to musi sie troche oszczedzac i klase baby niepelne 6 miesiecy, ale jest duza, wiec moze nikt sie nie skapnie:))
  24. [quote name='sleepingbyday']jest zakaz strzelania w obrębie zabudowań (i bodaj 300 metrów od). facet stwarza niebezpieczeństwo dla ludzi i tym torem należy[B] także[/B] prowadzic sprawę.[/QUOTE] dokladnie. zawsze jak ktos ustrzeli psa to pojawiaja sie jakies idiotyczne w tej sytuacji komentarze o psach luzem, nieodpowiedzialnuch wlascicielach itd. a tak naprawde to troche pomyslunku-to nie sa ZADNE argumeny swiadczace o tym, ze dzialanie strzelajacego jest usprawiedliwione na najmniejszym nawet stopniu. niby zwykla wiatrowka, co? a jakby czlowiek dostal strzala z wiatrowki np. oko, to by nie przezyl. sama osobiscie wygonilam gowniarzy, ktorzy u nas nad rzeka strzelali do butelek z wiatrowki. szczerze mowiac to myslalam, ze zaraz ziene sie w chucka norrisa albo himena tak bardzo mnie wkurzyli, a na pozegnanie puscilam jeszcze psa za nimi z komenda "atak", bo ona wtedy zajebiscie drze pale. serio jak uciekali na rowerkach to szkoda mi bylo psa odwolywac. nie wolno strzelac i to jest prawdziwy problem w tej sprawie, a nie, ze komus pies uciekl. eeej i serio nie chce mi sie znow dyskutowac o mysliwych, o gonieniu zwierzyny itd. ale powinniscie wiedziec, ze mnostwo psow mysliwskich ma na koncie pogon za sarenka, zajaczkiem czy czym tam chcecie. ale jezeli ten pies jest w rekach mysliwego to jest ok:))) ale reszta NA LINKE:))) wiem to stad, ze mam psy mysliwskie, ktore wiedza, co to lowisko, wiedza, co to zwierzyna i kilka dni temu po strzale mojej suce podniosla sie na treningu sarna a nie bazant. i ja pogonila-puscily jej nerwy. a jest to na serio ULOZONY (i specjalnie uzylam tego czasownika zamiast "dobrze wychowany") pies, ktory bardzo dobrze respektuje zwierzyne. tak wiec od razu mowie: nie interesuje mnie dalsza dyskusja w te strone.
  25. [quote name='rashelek']Chciałam Ci tak bezszczelnie przypomnieć, że kiedyś-kiedyś obiecałaś przy praniu fotę tego wszystkiego! :eviltong:[/QUOTE] serio to sie nie da zrobic:))) nie mam takiej lufy w aparacie hahaha moze kurde jak sie wypierze i wyschnie to cos porobie, zeby ktos cos ode mnie kupil, bo musze kupic sobie jakies nowe hahaha
×
×
  • Create New...