Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/24_zps0e6c37f6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/25_zps7279f641.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/26_zps5c4d846a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/27_zpsf632c609.jpg[/IMG]
  2. Belgy nie ma biegunek... Może miał robaki... Jestem naprawdę w szoku
  3. [quote name='Korenia']Czy któraś z Was lub Waszych znajomych nie chciałaby chomika? Chomiczek młody, do oddania z całym osprzętem - dużą klatką, kulą do biegania itd. Znajoma kuzyna dostała na urodziny od znajomych. Oczywiście go nie chciała. Chomik jest męczony i kuzynowi serce się kraje, jak patrzy jak jest traktowany :( Chomik jest biało rudy - więc chyba syryjski.[/QUOTE] Zapytam sąsiadki - jej wnuczka kocha zwierzęta, tzn. naprawdę kocha.
  4. [quote name='wolf122'][URL]https://www.facebook.com/events/137492766382753/?notif_t=plan_admin_added#[/URL] Jest ;)[/QUOTE] Dzięki, już Marzenka mi podpowiedziała :)
  5. [quote name='monika083']przelalam bezposrednio do [B]Lilu[/B] deklaracje za luty i marzec w imieniu Kocurka, (2x12zl) i od siebie 15 zl . Powinno byc juz na koncie, Lilu , potwierdz tu prosze.[/QUOTE] Dziękujemy :):)
  6. [quote name='Maruda666']Dyszka dla Ramzesa poleciała - zrobiłam stałe zlecenie. Ładny misiek :)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: To już dopisuję tę dyszkę dla Emusi. Misiek jest superowy, bardzo bym go sama chciała wziąć, ale jakoś przeciwności losu nie pozwalają... ;)
  7. Zefirzasty ma nowe zdjęcia :) Dziękujemy LiluTosi :) [url]https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/5762898571272908817?banner=pwa[/url]
  8. Aktualne rozliczenie (z pierwszego postu): [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty[/U]: [/B][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]30 Kufcio 30 sharka 20 Zosia123 20 Agnieszka K. 10 Magdalena Ć. 10 Basia N. 15 Mańka Lufcia 250 Św. Mikołaj[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#ff0000]5 Edyta 20 Elżbieta N. 10 Szira 50 Kufcio 100 od Bimusia 50 Agata O. 30 Mag Foi[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#ff0000]50 zł Zosia123 (jednorazówka)[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B] [U]Razem wpłaty: 700 zł [/U][/B][/COLOR][COLOR=#4b0082][B][U]Wydatki: [/U][/B][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=#4b0082][SIZE=3]-250 zł hotelik do 16 kwietnia -210 zł transport[/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#4b0082][SIZE=3][B][U] Razem wydatki: 460 zł [/U][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B][U][SIZE=4][SIZE=5]SALDO: 240 zł[/SIZE][/SIZE][/U][/B][/SIZE][/COLOR][/B]
  9. Wklejam rachunek za benzynę. 50 zł mogę dołożyć do transportu (takiej jednorazówki). [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/rachunekzabenzyn1190_zps552d5239.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Doda_']Wiesz, że prawie wszędzie w hotelikach psy śpią w kojcu. Cena dużo wyższa. 250 zł to mało, wiesz może czy mają tam domowy hotelik ? Oni nie wchodza na dogo ?[/QUOTE] Tam większość psów siedzi w domu, tylko duże są w kojcach. Jak z nimi siedziałam, to cały czas byłam obskakiwana przez stado psów, one nawet na plecy włażą, nie da się normalnie rozmawiać :) Na Dogo nie wchodzą, są na FB, ale też raczej nie wchodzą (nie mają czasu). Trzeba dzwonić. Tylko że coś mówili, że już więcej psów nie będą brać, bo mają za dużo.
  11. I jeszcze 20 zł od Andrzeja B. i 50 zł od Renaty K. :loveu::loveu:
  12. [quote name='sunia2000']Zapraszam na bazarek dla Belgy'ego:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251784-Wszystko-dla-wszystkich-do25-03-2014godz-20-00[/URL][/QUOTE] Dziękuję :loveu:
  13. [quote name='Doda_']Tani hotelik :) belgy bedzie spal w kojcu ?[/QUOTE] Tak, w kojcu. Na szczęście robi się ciepło.
  14. [quote name='sunia2000']Dotarły kolejnje wpłaty: 5zł - p.Edyta 20zł- Elżbieta Nowakowska FB 10zł -szira 50zł -Kufcio 100zł - od Bimusia 50zł - Agata Orłowska 30zł - Mag Foi Serdecznie dziękujemy:loveu:[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu: Później uzupełnię w pierwszym poście. Belgy wczoraj nie chciał jeść, ale dzisiaj już troszkę zjadł. Biega po podwórku z innymi psami i ładnie się dogaduje. Na dłuższym spacerku jeszcze nie był. Wczoraj został odrobaczony. Pan oczywiście obiecał zdjęcia. :)
  15. [quote name='Doda_']super zdjecia, ciesze sie ze juz opuscil schron :) czy 250 zl u tymczasik to z karmą?[/QUOTE] Tak, zakwaterowanie i wikt :)
  16. Wczoraj zostawiłam w hoteliku 300 zł gotówką. Aktualne saldo: - 597,94 zł :shake:
  17. Dostałam 100 od Ani G. i 20 zł od mdk8 - bardzo dziękuję! :loveu: Wczoraj zostawiłam w hoteliku 300 zł gotówką za kolejny miesiąc.
  18. Hmm to może popytam o tę akupunkturę. Na razie chyba jednak wykupię mu ten antybiotyk, tak mi go żal że tak sapie przez ten swój kinolek... I podjadę do weterynarza po jakieś witaminki może.
  19. [quote name='sunia2000']Przelew za Belgy'ego właśnie poleciał - pozostało 55zł.[/QUOTE] Dzięki :) Czekamy na nowe wpłaty ;)
  20. A tutaj z Belgy'm - chłopakiem uratowanym dzisiaj ze schroniska (uratowanym proszę czytać dosłownie). [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/19_zpsecfa3f92.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/20_zpsbf5821bd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/22_zps0b92e104.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/111_zps3b433c05.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/69_zpsfe1466b5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/70_zps916f2ff5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/71_zps1475fa89.jpg[/IMG]
  22. Pogoda była dzisiaj straszna, ale udało mi się zrobić parę fotek między jedną chmurą a drugą :) Onek jest w dobrej formie, nawet ucieszył się na mój widok (czyżby mnie poznał??), dał się pogłaskać. Mokry był strasznie, bo on wchodzi do budy tylko w nocy, gdy nie ma już najmniejszej szansy że ktoś z ludzi wyjdzie do niego... [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/112_zps38f995b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/107_zpsef417089.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/108_zps493c5f26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/109_zpsa14af6f0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/110_zps1495a053.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/109_zpsa14af6f0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/110_zps1495a053.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/111_zps3b433c05.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/112_zps38f995b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/113_zps37d49b55.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...