Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. Po raz kolejny nie mogę zmienić tytułu wątku, zawsze tak się dzieje ze starymi wątkami...
  2. Wczoraj przelałam za kolejny miesiąc hotelowania 300 zł. Aktualny stan konta Ramzia: -317,94 zł.
  3. Dziękuję Cioci egradska za wpłatę dla Olusia. :loveu: Wczoraj przelałam za kolejny miesiąc 300 zł. Aktualny stan konta Olusia: 175 zł :)
  4. Po opłacie hoteliku mamy saldo 444 zł, tak więc trzeba dozbierać ok. 200 zł.
  5. [quote name='złośnica93']Dzwoniłam przed chwilą do hoteliku, pani Ewa (dobrze mówię?) dzisiaj jedzie do weta umówić Belgy'ego na operację. Ma przy okazji zapytać jaką karmę wet poleca dla naszego maluszka :)[/QUOTE] Tak, pani Ewa :) Dziękuję :loveu:
  6. [quote name='sunia2000']Dotarła wpłata od AniaB - 20zł:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :):)
  7. Figuniu, Twojej wpłaty nie widzę. Podaj mi na pw Twoje nazwisko, to zapytam o tę wpłatę, być może została przeoczona.
  8. Na szczęście trzymamy się jeszcze na plusie, tak że nie jest najgorzej. Saldo wynosi 606,55 zł, oby tak dalej! Asikowska - dzięki za chęć pomocy! :) Sama karma pewnie niewiele zdziała, na pewno najważniejsze są leki, to super że mamy pomoc na leki, trzeba będzie jednak zbierać na kolejne dawki.
  9. Mam już wyciągi - bardzo dziękujemy za wpłaty! W marcu: 5 droid-2005 70 Szira 30 Paulina H. 20 Aldrumka 50 Anna G.-R. 10 bea61 10 Dorota W. 20 sunia2000 20 Maciej M. 30 Jarosław K. 50 Basia M. Razem w marcu: 315 W kwietniu: 20 sunia2000 30 Mruczka 30 Jarosław K. 50 Basia M. 50 Anna G.-R. 10 bea61 20 Aldrumka 10 kikou 20 Maciej M. 5 droid-2005 Razem w kwietniu: 245 zł
  10. Dzięki dziewczyny!! Ja nigdy nie wysyłam zaproszeń, bo nie mam czasu :(
  11. Niestety nadal czekam na wyciągi, kompletnie nie wiem, ile mamy pieniędzy, ostatni wyciąg mam z 28 lutego. Wczoraj rozmawiałam Irkiem, obiecał wysłać, ale widać znowu zapomniał. Ja będę niedługo z Reksem u dra Kanzawy to może zapytam go o te karmy na stawy. Ale na pewno najważniejsze są leki.
  12. Na futerku :):) Ciekawe ile on ma lat, chyba strasznie dużo.
  13. Ten Hills wychodzi ok. 175 zł za miesiąc. Najgorsze są leki na stawy, bo one są naprawdę drogie... Dzięki Monika!
  14. [quote name='Doda_']Biedne te psy.. tak bezgranicznie ufaja .... :([/QUOTE] To tak jak bym teraz Reksa oddała do schroniska - akurat jest u mnie trochę ponad rok, tak jak Oluś był w swoim domu.
  15. [quote name='Doda_']Ja moge zrobic osobny bazarek cegielkowy :) zawsze jakis grosik sie uzbiera..[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Tymczasem zapraszam do podrzucania słonia z mojego podpisu :)
  16. [quote name='Mysza2']Przepraszam, że tak rzadko zaglądam do Ramzia, ale cały czas o nim pamiętam Zosiu:):)[/QUOTE] Dziękuję Mysza :loveu: Dotarło 30 zł od Cioć Egradska i Maggie :loveu:
  17. Dostałam dyszkę od Aronkowej, dziękuję :loveu:
  18. [quote name='Kocurek']Zosiu czy wplate dla Olusia na Twoje konto wyslac?[/QUOTE] Tak, na Olusia do mnie, dziękuję :loveu:
  19. [quote name='sunia2000']Ostatnie wpłaty: Magda Ćwiąkała - stała 10zł Magda Ćwiąkała - 30zł na leczenie Agnieszka Kołcz 20zł Przelałam 91zł za leczenie Zaraz przeleje za kolejny mc za hotelik 250zł , przelew dotrze akurat na 14.04[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :loveu: Sunia, wielkie dzięki! (Miesiąc mija 16 IV tak więc spokojnie :)).
  20. [quote name='Szira']Zosiu może zrobimy osobną zbiórkę na operację, pod koniec miesiąca mogę dorzucić dodatkowo na ten cel, a po operacji Belgy do domu na kanapę:)[/QUOTE] Dzięki Szira! Tyle że Belgy podobno nie bardzo lubi przebywać w domu :) [quote name='paula_t']Zgadzam się z Szirą. Co z tego, że założy się pieniądze z tych 614zł, jak potem będzie na hotelik brakować:roll: Warto na zabieg zrobić osobną zbiórkę.[/QUOTE] To jest dobry pomysł. Właśnie dostałam propozycję od Ick bazareczku dla Belgy'ego. Można by też do tego bazarku dodać parę cegiełek.
  21. [quote name='paula_t']Wspaniale, że złośnica zafunduje Belgy'emu karmę i że udało się znaleźć tańszą opcję, jeśli chodzi o operację. Zosia, ile potrzebujemy uzbierać/dozbierać i ile mamy na to czasu?[/QUOTE] To nie jest sprawa na cito, ale na pewno trzeba niedługo zrobić, bo ten kał tam mu się gromadzi w tym zagięciu. Mamy teraz 614 zł, być może trochę więcej (skarbniczka po przeprowadzce nie ma jeszcze stałego dostępu do internetu). Za 5 dni trzeba zapłacić za hotel 250 zł. Trochę pieniążków zostanie, ale nie na całą operację.
  22. Trzymaj się Sarciu :) Sarunia ma lepiej od Ciebie, bo ona nie wie, co ją czeka. Zaśnie sobie spokojnie i tyle.
  23. Ja też tu jestem, chociaż rzadko... to są najgorsze decyzje, i co gorsza nigdy się nie wie, czy to już, czy jeszcze parę dni zaczekać...
  24. [quote name='Doda_']Jestem u Olusia.. eh, biedaczysko! Stracił dom, bo stary ?[/QUOTE] Pan go chciał oddać z powrotem do schroniska z powodu operacji. Miałam nadzieję, że to sytuacja przejściowa, ale niestety pan już psa nie chce. Oluś jest już w piątym miejscu (jakieś tam miejsce kiedyś, schronisko, dom tymczasowy, dom stały, hotelik). Dlatego teraz pójdzie już tylko do tego ostatecznego, najlepszego domku.
  25. Tak, taniej o całe 200 zł :) Zapraszam na mini-bazarek ze słoniem ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252357-Du%C5%BCy-i-ci%C4%99%C5%BCki-S%C5%81O%C5%83-na-szcz%C4%99%C5%9Bcie-bez-k%C5%82%C3%B3w-dla-Belgy-ego-do-15-kwietnia-%29?p=22052001#post22052001[/url]
×
×
  • Create New...