-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
[quote name='Doda_']Zaraz porozsylam pw . . . .[/QUOTE] Dziękuję kochana! Z tego, co pisze Szira, wynika, że Belgy jest w takim samym stanie jeśli chodzi o biegunkę. Musimy się liczyć z tym, że po zabraniu ze schroniska od razu pojedzie do weterynarza, a wiadomo, ile kosztuje weterynarz... Ja dług po Emce, która długo chorowała w hoteliku u ZuziaM, spłaciłam dopiero niedawno, i to tylko dzięki kochanym dziewczynom, które zostały na wątku jeszcze długo po śmierci Emki. Z Atosem (z tego samego hoteliku) było podobnie, i też dług pomagały mi spłacać kochane Cioteczki. Nie chciałabym, żeby się ta sytuacja powtórzyła, musimy zapewnić chłopakowi życie przy założeniu że jednak nikt go już nie adoptuje.
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorcia2']pieniążki dla misiaczka poleciały, przesyłam dla niego buziaczki:calus: tak, niestety to prawda i to jest bardzo smutne:shake: pracuję w dużej korporacji i jak była zorganizowana zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska to zapełnione zostały tylko dwa małe pudełeczka, taka to znieczulica i tacy to niby dobrzy ludzie a większość tylko gadać potrafi a szkoda im nawet 5zł na puszkę dla bezdomnego zwierzaczka :angryy:[/QUOTE] Ja też zrobiłam kiedyś zbiórkę, to rzeczy przyniosła tylko jedna osoba - nasza sekretarka! -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']dorcia, we wrockawskim schronisku. Tez mysle, zeby go na juz zabierac,bidulek .Doda, podeslij mi nr konta.[/QUOTE] Dziewczyny, najpierw musi być komplet deklaracji, bo biedna kikou i tak już ma pod swoimi (anielskimi) skrzydłami cały komplet dziadków. Przepraszam, że tak się tu wtrącam, ale miewałam i nadal miewam psy w hotelikach na ogromnym minusie i wiem, co to znaczy. -
Dziękuję rutko :)
-
[quote name='paula_t']Na szczęście z finansami nie jest najgorzej biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy ledwo się da deklaracje zebrać, bo wszyscy zadeklarowani po uszy. Nie zmienia to faktu, że za pół roku odpadnie ogromna deklaracja w wysokości 100zł, więc trzeba co nieco jeszcze dozbierać jeśli się tylko uda...[/QUOTE] Plus wiadomo, że deklarowicze czasem rezygnują po jakimś czasie.
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Ułożyłam nowy tekst, ale coś nie mam weny... Zobaczcie czy tak może być: [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/opole/piekny-owczar-onek-szuka-nowego-pana-lub-pani-563405013?Guid=143e942b-73d0-a20b-26c4-840bffffe0b9&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D563405013%26Guid%3D143e942b-73d0-a20b-26c4-840bffffe0b9%26Location%3D3200234[/url] -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Hopamy staruszka..... -
Zapraszam kochane Ciocie do Belgy'ego, który ma depresję i groziło mu uśpienie z powodu choroby. Teraz w schronisku już wiedzą, że go zabieramy, ale przydałoby mu się jeszcze parę grosików, żeby był zabezpieczony na przyszłość, jeśli nie znajdzie domu. http://www.dogomania.pl/forum/threads/251355-Depresja-i-nieuleczalne-biegunki-BELGY-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko!
-
[quote name='Doda_']psinek ma 290 zl miesiecznie deklaracji ?[/QUOTE] Tak - do września. To dzięki stówce od Gosi z forum owczarka belgijskiego. Ale dziewczyna nie będzie zawsze na niego tyle wpłacała. Dlatego trzeba się zabezpieczyć. Opłata za hotel to nie wszystko, trzeba jeszcze odrobaczać, odpchlać, szczepić, no i nie daj Boże leczyć...
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
U kikou będzie miał super :) Ale koniecznie trzeba uzbierać komplet deklaracji, żeby miał zabezpieczoną przyszłość! Postaram się też trochę porozsyłać dziadeczka. -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Witamy u Olusia/Onka :) Oluś zgadza się z Ramzesem, tylko odgania go jak pan pojawia się na podwórku. Muszę mu ułożyć nowy tekst do ogłoszeń, wykasować stare ogłoszenia i zrobić nowe. Może przez weekend dam radę. -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Ale się tu dzieje, super! :loveu: Cejlonek jest taki większy średniak, mniejszy od owczarka - drobny owczarek :) Na moje oko to on jest przerażony schroniskiem i stąd ten jego wygląd. Niektóre psy tak właśnie reagują. Weźmiesz na spacer poza teren, to odżywają, a po powrocie znowu to samo - szybciutko do budy... -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłatę od Marudy :loveu: -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']To ja proponuję przepisanie wątku na Ciocię [B]Doda_[/B] ;)[/QUOTE] Skoro nikt nie protestował, napisałam do moderatora :)