Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. [quote name='Doda_']Zaraz porozsylam pw . . . .[/QUOTE] Dziękuję kochana! Z tego, co pisze Szira, wynika, że Belgy jest w takim samym stanie jeśli chodzi o biegunkę. Musimy się liczyć z tym, że po zabraniu ze schroniska od razu pojedzie do weterynarza, a wiadomo, ile kosztuje weterynarz... Ja dług po Emce, która długo chorowała w hoteliku u ZuziaM, spłaciłam dopiero niedawno, i to tylko dzięki kochanym dziewczynom, które zostały na wątku jeszcze długo po śmierci Emki. Z Atosem (z tego samego hoteliku) było podobnie, i też dług pomagały mi spłacać kochane Cioteczki. Nie chciałabym, żeby się ta sytuacja powtórzyła, musimy zapewnić chłopakowi życie przy założeniu że jednak nikt go już nie adoptuje.
  2. [quote name='dorcia2']pieniążki dla misiaczka poleciały, przesyłam dla niego buziaczki:calus: tak, niestety to prawda i to jest bardzo smutne:shake: pracuję w dużej korporacji i jak była zorganizowana zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska to zapełnione zostały tylko dwa małe pudełeczka, taka to znieczulica i tacy to niby dobrzy ludzie a większość tylko gadać potrafi a szkoda im nawet 5zł na puszkę dla bezdomnego zwierzaczka :angryy:[/QUOTE] Ja też zrobiłam kiedyś zbiórkę, to rzeczy przyniosła tylko jedna osoba - nasza sekretarka!
  3. [quote name='monika083']dorcia, we wrockawskim schronisku. Tez mysle, zeby go na juz zabierac,bidulek .Doda, podeslij mi nr konta.[/QUOTE] Dziewczyny, najpierw musi być komplet deklaracji, bo biedna kikou i tak już ma pod swoimi (anielskimi) skrzydłami cały komplet dziadków. Przepraszam, że tak się tu wtrącam, ale miewałam i nadal miewam psy w hotelikach na ogromnym minusie i wiem, co to znaczy.
  4. [quote name='mdk8']kiedy biedaczek opuszcza schron?[/QUOTE] Będę dzwonić, zapytam jak tam badania. No i jest kwestia mojego braku czasu... planowałam przyszły weekend, zobaczę jak wyjdzie.
  5. Dziękuję rutko :)
  6. [quote name='paula_t']Na szczęście z finansami nie jest najgorzej biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy ledwo się da deklaracje zebrać, bo wszyscy zadeklarowani po uszy. Nie zmienia to faktu, że za pół roku odpadnie ogromna deklaracja w wysokości 100zł, więc trzeba co nieco jeszcze dozbierać jeśli się tylko uda...[/QUOTE] Plus wiadomo, że deklarowicze czasem rezygnują po jakimś czasie.
  7. [quote name='Doda_']a sunia2000 jeździ do schronu ?[/QUOTE] Tak, jeździ regularnie.
  8. Ułożyłam nowy tekst, ale coś nie mam weny... Zobaczcie czy tak może być: [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/opole/piekny-owczar-onek-szuka-nowego-pana-lub-pani-563405013?Guid=143e942b-73d0-a20b-26c4-840bffffe0b9&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D563405013%26Guid%3D143e942b-73d0-a20b-26c4-840bffffe0b9%26Location%3D3200234[/url]
  9. [quote name='betkak']Jak tam się nasz staruszek trzyma?;)[/QUOTE] Nie mam pojęcia, może dziewczyny coś napiszą. Ja już teraz długo nie pojadę do schroniska, nie mam czasu.
  10. [quote name='Doda_']to ja porozsyłam ale w wolnej chwili .[/QUOTE] dziękuję :loveu:
  11. Zapraszam kochane Ciocie do Belgy'ego, który ma depresję i groziło mu uśpienie z powodu choroby. Teraz w schronisku już wiedzą, że go zabieramy, ale przydałoby mu się jeszcze parę grosików, żeby był zabezpieczony na przyszłość, jeśli nie znajdzie domu. http://www.dogomania.pl/forum/threads/251355-Depresja-i-nieuleczalne-biegunki-BELGY-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko!
  12. Nadal zapraszam do Belgy'ego, chłopakowi przydałoby się kilka grosików, żeby był zabezpieczony na przyszłość, jeśli nie znajdzie domu! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251355-Depresja-i-nieuleczalne-biegunki-BELGY-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko[/url]!
  13. [quote name='Doda_']racja, musi mieć wiecej pieniazków... watek byl rozsylany czy jeszcze nie?[/QUOTE] Nie był, ja wpadam na Dogo i na FB na parę minut dziennie, mam za dużo obowiązków... Wracam z pracy do domu, jem coś szybko i rzucam się do pracy...
  14. [quote name='Doda_']psinek ma 290 zl miesiecznie deklaracji ?[/QUOTE] Tak - do września. To dzięki stówce od Gosi z forum owczarka belgijskiego. Ale dziewczyna nie będzie zawsze na niego tyle wpłacała. Dlatego trzeba się zabezpieczyć. Opłata za hotel to nie wszystko, trzeba jeszcze odrobaczać, odpchlać, szczepić, no i nie daj Boże leczyć...
  15. U kikou będzie miał super :) Ale koniecznie trzeba uzbierać komplet deklaracji, żeby miał zabezpieczoną przyszłość! Postaram się też trochę porozsyłać dziadeczka.
  16. [quote name='Doda_']doczytałam, że za 2-3 tygodnie. Miesiecznie to 250 zl ?[/QUOTE] Tak, 250 zł miesięcznie. Powinnam uzbierać przynajmniej 300 zł miesięcznie, żeby mieć też na weterynarza. No i jest jeszcze transport - na razie mam 60 zł u siebie, które chcę przeznaczyć na transport.
  17. Witamy u Olusia/Onka :) Oluś zgadza się z Ramzesem, tylko odgania go jak pan pojawia się na podwórku. Muszę mu ułożyć nowy tekst do ogłoszeń, wykasować stare ogłoszenia i zrobić nowe. Może przez weekend dam radę.
  18. Ale się tu dzieje, super! :loveu: Cejlonek jest taki większy średniak, mniejszy od owczarka - drobny owczarek :) Na moje oko to on jest przerażony schroniskiem i stąd ten jego wygląd. Niektóre psy tak właśnie reagują. Weźmiesz na spacer poza teren, to odżywają, a po powrocie znowu to samo - szybciutko do budy...
  19. [quote name='monika083']Zosiu jeszcze przeleje za Kocurka za marzec, slac tez do Lilu na dlug, czy gdzie?[/QUOTE] Ja uregulowałam już wszystko z Lilu. Pieniążki na moje konto, please :) Dziękuję! :)
  20. Dziękuję za wpłatę od Marudy :loveu:
  21. No komuś się powodzi :) też bym tak chciała :)
  22. [quote name='Zosia123']To ja proponuję przepisanie wątku na Ciocię [B]Doda_[/B] ;)[/QUOTE] Skoro nikt nie protestował, napisałam do moderatora :)
  23. Do skarbonki Belgy'ego wrzucam też 30 zł od Cioci sharki, które miały być dla Emki, ale ja już dług za Emkę sama spłaciłam do końca. Czyli mamy już 60 zł na transport ;)
  24. Z mojego bazarku wpadło nam jeszcze 45 zł [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250727-Ksi%C4%85%C5%BCek-kilka-dla-Ramzia-wilka-%29-do-12-lutego-%29/page5[/url]
×
×
  • Create New...