-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Cejlonek się przypomina.... -
zapiszę sobie :)
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Zosia123 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
zapisze sobie :) -
[quote name='kufcio']Stala deklaracja dla Belgy'ego 30 zl[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję! :loveu: Uzupełniłam wpłaty dla Ramzia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215447-RAMZES-w-hotelu-od-2-lat-ca%C5%82y-czas-za-ma%C5%82o-kasy[/url] i dla Onka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234041-Olu%C5%9B-vel-Onek-straci%C5%82-dom-od-16-02-2014-mieszka-w-hoteliku-bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc[/url]!!! po 50 zł dla każdego chłopaka od Ciebie :) A do Belgy'ego zapraszam tutaj :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251355-Depresja-i-nieuleczalne-biegunki-BELGY-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko[/url]!
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Uzupełniłam wpłaty w pierwszym poście, mamy już zapasik na następny miesiąc :D Bardzo dziękuję! :loveu: [COLOR=#cc0000][B][SIZE=3][U]Wydatki[/U]: [/SIZE] [/B]300 zł za hotelik (16 lutego - 16 marca 2014)[B] [U]Razem wydatki: 300 zł[/U] [SIZE=3][U]Wpłaty[/U]: [/SIZE] W lutym 2014: [/B]200 zł - Poker 20 zł - Zosia123 10 zł - panibuzza 50 zł - Renata K. 50 zł - egradska 50 zł - Maruda666 20 zł - Elżbieta K. 50 zł - Kufcio 10 zł - Aronkowa [U][B]Razem wpłaty: 460 zł[/B][/U] [B] [SIZE=3][U]SALDO: +160 zł[/U][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] :loveu:[/B][/COLOR] -
Szczerze przyznam, że hotel za 200 zł z wyżywieniem i na dodatek z usługami weterynaryjnymi wydaje mi się podejrzany... No ale tam teraz ktoś jedzie, to poczekamy na opinię. Ja nie jestem w stanie tam jechać na wizytę pa. Co do badań, to może sunia2000 nam podpowie, jakie badania on miał robione, ona bywa w schronisku regularnie, a ja bardzo rzadko.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Zosia123 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Kochani, proszę o pomoc dla Belgy'ego, mam nadzieję, że uda się go uratować :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251355-Depresja-i-nieuleczalne-biegunki-BELGY-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%87-schronisko[/URL]![/SIZE] -
Tutaj najnowsze zdjęcia robione w lutym. Pies jest w coraz gorszym stanie fizycznym i psychicznym. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/7a_zps83782b3c.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1779919_364362880373332_2063859126_n.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/14a_zps417b9db5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/11a_zps31c61d80.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1798826_354694478006839_970975092_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/558358_354694511340169_1991743614_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1623291_354694141340206_154968348_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/578942_354694318006855_58066834_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1016377_354694344673519_819912574_n.jpg[/IMG]
-
Belgy: Nr: 2081/12 W schronisku od: 10.12.2012 Wiek: 14 lat (ja w to nie wierzę!) [url]http://schronisko.in/208112/[/URL] [url]https://www.facebook.com/events/191634867712344/?fref=ts[/URL] Aktualizacja 16 III: Belgy zamieszkał w hoteliku Tymczasik pod Częstochową! Zbieramy pieniążki i szukamy domku!!! Aktualizacja 5 III: Belgy ma zarezerwowane miejsce w hoteliku Tymczasik pod Częstochową. Koszt to 250 zł razem z karmą, plus wydatki na weterynarza, szczepienie, odrobaczanie, odpchlanie. Muszę mieć co najmniej 300 zł miesięcznie dla Belgy'ego, żeby był zabezpieczony. Zbieram też na transport. Kto pomoże??? Aktualizacja 27 II: Poniższy opis wkleiłam na FB ok. miesiąca temu. Niestety jest coraz gorzej, pies ma depresję, a jego biegunki nie ustają. Chyba wiecie, co robi się z psami, których nie da się wyleczyć w warunkach schroniskowych. :-( Bardzo proszę o najmniejsze deklaracje. Na FB mamy zaledwie 100 zł miesięcznych deklaracji. Żeby psa wyciągnąć ze schroniska, potrzebujemy chociaż 300 zł miesięcznych deklaracji. Belgy to mieszaniec owczarka belgijskiego, który mieszka sobie w klateczce we wrocławskim schronisku od grudnia 2012. Został wtedy znaleziony na ulicy. Do schroniska trafił obustronną przepukliną odbytu. Przebył dwie operację, które na szczęście odbyły się bez komplikacji i całkowicie się udały. Nieraz występuje u niego biegunka, ale przy odpowiedniej karmie można się spodziewać unormowania pracy jego jelit. Wydaje mi się, że na Intestinalu czy innej dobrej karmie mogłoby być zupełnie dobrze. Poza tym ogólny stan zdrowotny psa jest dobry. Mimo swoich lat Belgy jest bardzo energiczny i skory do zabaw. Nie bardzo lubi inne psy, z sukami żyje w zgodzie, za kotami nie przepada. Do ludzi jest natomiast po prostu uroczy, niezwykle przyjazny. Znosi z pokorą wszelkie zabiegi kosmetyczno-weterynaryjne. Ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny. Biegał przy mnie na 10-metrowej lince i nie było mowy żeby próbował się oddalić, chociaż nie zna mnie przecież. Bez problemu mógłby zamieszkać z dziećmi. Odpowiedni również dla osób starszych. Idealny byłby dom z ogrodem, ale pies koniecznie musi mieszkać w ciepłym pomieszczeniu. Bardzo prosimy o udostępnianie wydarzenia. Może ktoś zechce przygarnąć tego cudownego psa?... Deklaracje: 20 zł - Elżbieta N. (FB) 15 zł - monika083 20 zł - Zosia123 50 zł - Agata O. (FB) 10 zł - Magdalena Ć. (FB) 10 zł - Szira 10 zł - Basia N. (FB) 30 zł - Kufcio 5 zł - Edyta Sz-T. (FB) 100 zł do września - Małgosia 20 zł Agnieszka K. (FB) 10 zł Doda_ - od września! Razem: 290 zł miesięcznie do września potem nie wiadomo Deklaracje jednorazowe: mdk8 20 zł Wpłaty: Marzec 2014: 30 Kufcio 30 sharka 20 Zosia123 20 Agnieszka K. 10 Magdalena Ć. 10 Basia N. 15 Mańka Lufcia 100 Małgosia 150 Św. Mikołaj 5 Edyta 20 Elżbieta N. 10 Szira 50 Kufcio 100 od Bimusia 50 Agata O. 30 Mag Foi 50 zł Zosia123 (jednorazówka) 20 Anna B. 20 Magda I.10 Basia N. 100 barfnyświat Razem: 850 zł Kwiecień 2014 20 Zosia123 10 Szira 30 Kufcio 55 bazarek sunia2000 50 Agata O. 150 od Małgosi 10 Magdalena Ć. 30 Magdalena Ć. na leczenie 20 Agnieszka K. 20 Ania B. 5 Edyta Sz. 30 Mag Foi 30 Monika083 20 Magdalena I. 10 Basia N. 100 od Bima Razem: 590 zł Maj 2014 20 Zosia123 10 Szira 40 Kufcio 5 Edyta Sz. 100 zł Beta 10 Magda Ć. 37 ze słoniowego bazarku 20 Agnieszka K. 50 od Bima 310,50 z bazarku Ick [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252494-NOWE-FANTY-DODANE!-Belgy-zbiera-na-operację-i-zaprasza-na-zakupy!-do-27-IV?p=22070609#post22070609[/URL] 30 MagFoi15 Magdalena I. 10 Basia N. Razem: 657,50 zł Czerwiec 2014 20 Zosia123 10 Szira 50 A. Orłowska 5 Edyta Sz. 100 beta 30 kufcio 10 mudliczka 50 od Bima Razem: 275 zł Lipiec 2014 20 Magda I. 10 Szira 100 Beta1 10 Basia N. 30 Kufcio 50 Agata O. 20 Zosia123 5 Basia Sz. 10 Mudliczka 30 Mag Foi 40 Agnieszka K. Razem: 325 zł Sierpień 2014 100 Beta1 10 Magda Ć. 30 Kufcio 5 Edyta Sz. 20 Agnieszka K. Razem: 165 zł Wrzesień 5 Edyta Sz. 100 Beta1 20 Zosia123 Razem: 125 zł Razem wpłaty: 2987,50 zł Wydatki: -250 zł hotelik do 16 kwietnia -210 zł transport -91 wizyta u weterynarza i tabletki -250 hotelik do 16 maja -146 weterynarz -250 hotelik do 16 czerwca -100 kastracja -250 hotelik do 16 lipca -250 hotelik do 16 sierpnia =>> Wpłata przeniesiona na czynsz dla Ramzesa. Razem wydatki: 1797 zł SALDO: 1190,50 zł :loveu: