Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. [quote name='Doda_']Super, ze tyle ogloszen ! trzymam kciuki zeby telefon sie rozdzwonil ! tak jak obiecalam-jesli nie znajdzie DS pomoge przed zimą - w uzbieraniu deklaracji ..............[/QUOTE] Dziękuję :) Ale telefon nie dzwoni nawet w sprawie pięknego Olusia/Onka, który ma 8/9 lat...
  2. [quote name='złośnica93']Tak jak wcześniej pisałam :)[/QUOTE] Dzięki kochana :loveu: Pani Ewa skontaktowała się z drugim weterynarzem, podobno bardzo dobry chirurg. Za operację łącznie z kastracją podał cenę ok. 600 zł. To teraz trzeba użebrać pieniążki, bo tyle nie mamy, za chwilę trzeba przecież przelać za kolejny miesiąc hotelowania...
  3. Skończyliśmy antybiotyk, nos dalej nieciekawy. Ale chyba nie zdecyduję się na tomografię, przecież to znowu trzeba by go usypiać...
  4. Reksio niestety gorzej chodzi, łatwiej się męczy, trudniej mu wstać z podłogi, jak nie leży na posłaniu. Dostaje codziennie łyżkę Canivitonu i dwie tabletki ArthroVetu. Muszę pomyśleć nad nowymi lekami.
  5. [quote name='Szira']w związku z możliwą decyzją, a właściwie pewną decyzją Misio już w hoteliku, wiem, że szanse Miśka na adopcję nie są tak duże jak zdrowych psiaków, ale czy to znaczy, że on nie ma prawa żyć? on naprawdę jest fajnym głupolem, i można go pokochać...[/QUOTE] To znaczy, że potrzebne pieniądze?
  6. Udało się dziewczynce :loveu: Mój starutki Alf też sobie pojękiwał, chociaż nic go nie bolalo, a teraz mam kolejnego staruszka Reksa, który czasem pojękuje, aż mu się nie przypomni, że pić mu się chce, wtedy wstaje i idzie się napić i już jest dobrze :) Starość nie radość :)
  7. Sylwester dziękuje za obecność :)
  8. Dostałam 10 zł od Brunka i 100 od Kikou z bazarku - ślicznie dziękuję :multi: :loveu:
  9. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zps5e05013a.png[/IMG]
  10. Belgy był dzisiaj u pani weterynarz. Pani weterynarz trochę się zdziwiła, że podobno miał operację odbytu... Diagnoza: zachyłek jelita, tam zbiera się kał, który potem wypływa, stąd problem z brudzeniem pupy. Nie jest to pilna sprawa, ale jest to dla psa dyskomfort i na pewno trzeba zoperować. Przy okazji wykastruje się go, bo te jądra też jakieś nie takie :) Jest tylko jeden problem: operacja miałaby kosztować 800 zł... Pani Ewa obiecała zapytać o cenę innego weterynarza. Na podstawie najnowszych wyników krwi ze schroniska pani weterynarz stwierdziła też jakiś problem z wątrobą i Belgy będzie brał Hepatiale. Na 10 dni przed operacją Belgy będzie musiał jeść jakąś lekką karmę z wyższej półki, tutaj przydałby się sponsor :) Po operacji ma przez 2 tygodnie jeść jakąś bardzo płynną karmę. Koszt pierwszej wizyty plus tabletki: 91 zł. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/2_zpscf334d8f.png[/IMG]
  11. Tylko że takiego psa to nikt "normalny" nie weźmie, a w schronisku... hmm wolę nie myśleć o możliwej decyzji weterynarza :(
  12. Rozmawiałam dzisiaj z hotelikiem, wszystkie moje bąble miewają się dobrze :) Dzisiaj było cieplutko, to wszyscy hasali sobie po podwórku przez cały dzionek :smile: Ramzio pojedzie niedługo do weterynarza, bo mimo trzech porcji żarełka dziennie jest jeszcze za chudy.
  13. Rozmawiałam dzisiaj z hotelikiem, wszystkie moje bąble miewają się dobrze :) Dzisiaj było cieplutko, to wszyscy hasali sobie po podwórku przez cały dzionek :smile:
  14. Rozmawiałam dzisiaj z hotelikiem, ale Belgy nie był jeszcze u weterynarza, bo pani Ewa miała auto w naprawie. Poza tym wszystko dobrze, dzisiaj było cieplutko, to wszyscy hasali sobie po podwórku przez cały dzionek :)
  15. Czekam na nowe wyciągi, muszę uzupełnić rozliczenie.
  16. Kolejny pies do ratowania na już... :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252199-Misiek-pilnie-potrzebny-doświadczony-DS-lub-DT-pies-po-ataku-padaczkowym"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252199-Misiek-pilnie-potrzebny-doświadczony-DS-lub-DT-pies-po-ataku-padaczkowym [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/N9vCCpmVvdWcihSYOmqarq1Fyv8w5J-ICKwqlr8Q6nY=w555-h480-no[/IMG] [/URL]
  17. Zapraszam na bazarek dla kolegi Ramzia - Zefira :) - Podrzucanie mile widziane :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252228-Biblia-dla-dzieci-i-par%C4%99-innych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Zefira-do-15-kwietnia!?p=22037019#post22037019[/url]
  18. Zapraszam na bazarek dla Zefira - podrzucanie mile widziane :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252228-Biblia-dla-dzieci-i-par%C4%99-innych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Zefira-do-15-kwietnia!?p=22037019#post22037019[/url]
  19. Zapraszam na bazarek dla Zefira :) Podrzucanie mile widziane :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252228-Biblia-dla-dzieci-i-par%C4%99-innych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Zefira-do-15-kwietnia!?p=22037019#post22037019[/url]
  20. Dzwoniła dzisiaj pani w sprawie Sylwestra, ale niestety stwierdziła, że jest za stary :(
  21. [quote name='sunia2000']Skarbniczka na chwilę dpadła internet i juz aktualizuje 10zł szira 30zł kufci 55zł z mjeg bazarku 50zł Agata 0rł0wska 150zł - św, Mik0łaj:)[/QUOTE] Ślicznie dziękujemy!!! :multi::loveu:
  22. [quote name='milagros19853201']jej naprawde cudy psiak na fotkach zwlaszcza z ta muszka 4 nozny dzentelemen hop watek w gore[/QUOTE] Belgy jest naprawdę wyjątkowo uroczy :)
  23. [quote name='Beta1']Tak, te 50 pln to moja stała deklaracja na kolegę Belgiego :) Trzymaj się BETA[/QUOTE] Dziękuję w imieniu naszego pechowca :loveu:
  24. Zmieniłam trochę tekst do ogłoszeń. Gdyby ktoś miał ochotę porozwieszać papierowe ogłoszenia, to chętnie przyślę na maila! [B][U]Starszy owczarek niemiecki długowłosy[/U][/B] [B][U]Onek szuka swojej ostatniej przystani –[/U][/B] [B][U]domu, którego już nie straci!!![/U][/B] Onek ma ok. 8/9 lat i ma pecha w życiu, bo już dwa razy stracił dom. Kiedy w styczniu groził mu powrót do schroniska, gdyż jego pan zachorował i postanowił go oddać, dobre dusze zabrały psa do hoteliku dla zwierząt pod Częstochową. Onek jest prześlicznym starszym owczarkiem. Jest bardzo grzeczny, zna podstawowe komendy. Na spacerze bardzo się pilnuje, nie ma mowy, żeby uciekł. Onek kocha ludzi, jest łagodny do dzieci. Niestety w hoteliku jest bardzo biedny, bo potrzebuje swojego własnego człowieka i nie bardzo lubi dzielić się nim z innymi zwierzętami. Nie jest agresywny (w hoteliku mieszka ze stadem psów i kotów), ale próbuje inne zwierzęta odganiać od swojego opiekuna. Wydaje mi się, że dla Onka idealny byłby dom z ogrodem, żeby pies nie chodził po schodach, a miał szansę się wybiegać (pies jest w dobrej formie, bawi się jak szczeniak, ale jego stawy nie są pierwszej jakości). Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony. Może jeść suchą karmę albo naturalne mięso z jarzynami; powinien dostawać preparaty na stawy. Onek ma jedną wadę: nie lubi być sam, zamknięty szczeka (chociaż nie cały czas) – dlatego dobrze byłoby, gdyby zamieszkał z suczką. [B]Kontakt w sprawie adopcji: Zosia: 783 302 665, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B]
×
×
  • Create New...