-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
Reksio pozdrawia :)
-
Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie pani Ewa z taką informacją: Belgy został dzisiaj wykąpany i dokładnie obejrzany. Po pierwsze ma wyłysienia na ogonie, podobno futro mu wyłazi garściami, co może wskazywać na problemy z trzustką. Po drugie co prawda nie ma biegunek, ale nie trzyma dobrze kału, tzn. zwieracze nie działają porządnie. Pani pytała, czy może go zabrać do weterynarza na kontrolę. Oczywiście się zgodziłam, będziemy zaciskać pasa, ale trzeba, żeby jakiś porządny weterynarz go obejrzał. Dostałam kilka zdjęć pokąpielowych, na razie wstawiam jedno :) [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/36_zps00d28add.jpg[/IMG]
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Zosia123 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
O rany co się tutaj dzieje.... -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']Nie martw się przekleję najświeższe wieści i zdjęcia :)[/QUOTE] Dziękuję :) Miałam właśnie tel. w sprawie Onka. Facet, schrypnięty głos, założę się, że pali i pije. Stwierdził, że on ma w domu yorka, ale przecież taki duży pies nie może mieszkać w domu, tylko w budzie. Na pytanie, jakie oferuje Onkowi warunki, powiedział że idealne. Czy nie ma już normalnych ludzi??? -
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/2_zpsf7088880.jpg[/IMG]
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']To pewnie przez tą modernizację, która była tydzień temu :roll: Forum ma teraz trochę inny image Przy pierwszym logowaniu wybierz opcję [B]zapomniałam hasła[/B] Dostaniesz na maila nowy link aktywacyjny Jeśli to nie zadziała, to napisz do admina: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A Oluś wygląda pięknie :loveu: Trzeba by mu zrobić to RTG Dowiedz się o koszty I niech Ewa zapyta weta, co myśli o podaniu Olusiowi [B]CortaVet HA[/B] To najsilniejszy lek na stawy dostępny na rynku bez recepty Corta Vet HA jest weterynaryjną wersją Cortaflexu w kapsułkach. Jest dwa razy silniejszy. To najmocniejszy preparat z rodziny Cortaflex. Silnie skondensowany, zawiera największą możliwą dawkę kwasu hialuronowego (HA) - 10 mg w kapsułce. Stanowi alternatywę dla dostawowych iniekcji z kwasu hialuronowego. Zamawiałam go kiedyś dla Szarika u czarnej andy - koszt 60 kapsułek x 200 mg to około 180 zł Dla psa wielkości Olusia starczy na miesiąc. Może warto zrobić mu taką miesięczną kurację, a potem przejść na jakieś słabsze leki osłaniające stawy[/QUOTE] Już próbowałam odnawiać hasło, to wszystko mi wywaliło i wcale nie mogę wejść na forum :( RTG podobno 50 zł. Dzięki za podpowiedź! Powiem o tym leku następnym razem. Nie chcę tam codziennie wydzwaniać, bo już i tak chyba mają mnie dość :) -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Cholera nie potrafię wejść na forum na owczarek.pl -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
No te tylne łapcie trochę nie w porządku, tak mu się podobno plączą. Państwo dają Onkowi jakiś preparat na stawy, który im został po zmarłej suni. Ale pani Ewa sugerowała zrobienie RTG, podobno w miarę tanio to można zrobić u ich weterynarza. Szkoda że nie dostałam tych zdjęć RTG wtedy od pani Ani, no ale cóż, różni są ludzie. Poza tym całe stado było w tym tygodniu odrobaczane i odpchlane, ale nie wiem jeszcze, jakie koszta. -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Moje kundle też :) -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Fajne stado, ja też bym się tam położyła w słoneczku :) -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/86_zps2a897cbe.jpg[/IMG] -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/82_zpsc66b52ad.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/83_zps20c9423b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/84_zps23e916fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/85_zps4e1b250b.jpg[/IMG] -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/77_zps4fdf7776.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/78_zpsb7dfd8cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/79_zps57d01d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/80_zpsa412eca5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/81_zps1236ce75.jpg[/IMG] -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Onka :) [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/72_zpsdd53b90e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/73_zps922a6be1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/74_zps62d52f3f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/75_zpsa9ca73aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/76_zps1fcfb5d5.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/124_zpsc8823de4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/125_zps6c4f4cba.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/126_zpsdd724a09.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/127_zps14e84dda.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/119_zps2f700d83.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/120_zpsa41948c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/121_zps8d39bb4b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/122_zps4dbcd299.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/123_zpsa7ba341f.jpg[/IMG]
-
Nowe zdjęcia Ramziulka :) [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/114_zps6ec12da1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/115_zps79d788df.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/116_zps2ceb0213.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/117_zpsbaec0cec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/118_zpsbd3fc761.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/32_zpsdc64fa2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/33_zps7efa6cd4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/34_zps3118c490.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/35_zps713f229e.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/28_zpseb8e388b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/29_zpsefb5e004.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/30_zps613d692c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/31_zps9bdb52a5.jpg[/IMG]