Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. Reksio pozdrawia :)
  2. W schronie też miał łysy ogon. Dostaliśmy 20 zł od Magdy I. - dziękujemy! :)
  3. Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie pani Ewa z taką informacją: Belgy został dzisiaj wykąpany i dokładnie obejrzany. Po pierwsze ma wyłysienia na ogonie, podobno futro mu wyłazi garściami, co może wskazywać na problemy z trzustką. Po drugie co prawda nie ma biegunek, ale nie trzyma dobrze kału, tzn. zwieracze nie działają porządnie. Pani pytała, czy może go zabrać do weterynarza na kontrolę. Oczywiście się zgodziłam, będziemy zaciskać pasa, ale trzeba, żeby jakiś porządny weterynarz go obejrzał. Dostałam kilka zdjęć pokąpielowych, na razie wstawiam jedno :) [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/36_zps00d28add.jpg[/IMG]
  4. [quote name='DONnka']Nie martw się przekleję najświeższe wieści i zdjęcia :)[/QUOTE] Dziękuję :) Miałam właśnie tel. w sprawie Onka. Facet, schrypnięty głos, założę się, że pali i pije. Stwierdził, że on ma w domu yorka, ale przecież taki duży pies nie może mieszkać w domu, tylko w budzie. Na pytanie, jakie oferuje Onkowi warunki, powiedział że idealne. Czy nie ma już normalnych ludzi???
  5. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/2_zpsf7088880.jpg[/IMG]
  6. [quote name='DONnka']To pewnie przez tą modernizację, która była tydzień temu :roll: Forum ma teraz trochę inny image Przy pierwszym logowaniu wybierz opcję [B]zapomniałam hasła[/B] Dostaniesz na maila nowy link aktywacyjny Jeśli to nie zadziała, to napisz do admina: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A Oluś wygląda pięknie :loveu: Trzeba by mu zrobić to RTG Dowiedz się o koszty I niech Ewa zapyta weta, co myśli o podaniu Olusiowi [B]CortaVet HA[/B] To najsilniejszy lek na stawy dostępny na rynku bez recepty Corta Vet HA jest weterynaryjną wersją Cortaflexu w kapsułkach. Jest dwa razy silniejszy. To najmocniejszy preparat z rodziny Cortaflex. Silnie skondensowany, zawiera największą możliwą dawkę kwasu hialuronowego (HA) - 10 mg w kapsułce. Stanowi alternatywę dla dostawowych iniekcji z kwasu hialuronowego. Zamawiałam go kiedyś dla Szarika u czarnej andy - koszt 60 kapsułek x 200 mg to około 180 zł Dla psa wielkości Olusia starczy na miesiąc. Może warto zrobić mu taką miesięczną kurację, a potem przejść na jakieś słabsze leki osłaniające stawy[/QUOTE] Już próbowałam odnawiać hasło, to wszystko mi wywaliło i wcale nie mogę wejść na forum :( RTG podobno 50 zł. Dzięki za podpowiedź! Powiem o tym leku następnym razem. Nie chcę tam codziennie wydzwaniać, bo już i tak chyba mają mnie dość :)
  7. Cholera nie potrafię wejść na forum na owczarek.pl
  8. No, ale się nazywa, że psy są odrobaczone w schronisku :( Mój Alf [*] i mój Bruno miały straszne robale po zabraniu ze schronu.
  9. No te tylne łapcie trochę nie w porządku, tak mu się podobno plączą. Państwo dają Onkowi jakiś preparat na stawy, który im został po zmarłej suni. Ale pani Ewa sugerowała zrobienie RTG, podobno w miarę tanio to można zrobić u ich weterynarza. Szkoda że nie dostałam tych zdjęć RTG wtedy od pani Ani, no ale cóż, różni są ludzie. Poza tym całe stado było w tym tygodniu odrobaczane i odpchlane, ale nie wiem jeszcze, jakie koszta.
  10. [quote name='Doda_']ciesze sie, ze nie ma! Moim zdaniem biegunka byla przez karmę. Czy dziewczyny od owczarków belgijskich wiedzą o nim ? jest chyba też forum takich owczarków..[/QUOTE] Tak, ma tam wątek. Dwie dziewczyny stamtąd mi pomagają :)
  11. [quote name='kikou']a ja jestem w trakcie "wymęczania" bazarku w części dla Ramzia zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251865-dziewczyński-dla-Olego-Ramzia-i-kotów-do-03-04-do-21-00[/URL][/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję!!! :loveu:
  12. [quote name='sunia2000']Dotarło 20zł od AnnaB:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu:
  13. Fajne stado, ja też bym się tam położyła w słoneczku :)
  14. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/86_zps2a897cbe.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/82_zpsc66b52ad.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/83_zps20c9423b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/84_zps23e916fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/85_zps4e1b250b.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/77_zps4fdf7776.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/78_zpsb7dfd8cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/79_zps57d01d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/80_zpsa412eca5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/81_zps1236ce75.jpg[/IMG]
  17. Nowe zdjęcia Onka :) [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/72_zpsdd53b90e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/73_zps922a6be1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/74_zps62d52f3f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/75_zpsa9ca73aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/76_zps1fcfb5d5.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/124_zpsc8823de4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/125_zps6c4f4cba.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/126_zpsdd724a09.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/127_zps14e84dda.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/119_zps2f700d83.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/120_zpsa41948c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/121_zps8d39bb4b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/122_zps4dbcd299.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/123_zpsa7ba341f.jpg[/IMG]
  20. Nowe zdjęcia Ramziulka :) [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/114_zps6ec12da1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/115_zps79d788df.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/116_zps2ceb0213.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/117_zpsbaec0cec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/118_zpsbd3fc761.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/32_zpsdc64fa2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/33_zps7efa6cd4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/34_zps3118c490.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/35_zps713f229e.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/28_zpseb8e388b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/29_zpsefb5e004.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/30_zps613d692c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/31_zps9bdb52a5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...