-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Super halszka, bardzo Ci dziękuję w imieniu dziadeczka :loveu::multi: -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za pomoc dla staruszka :loveu: Możecie podawać mój nr telefonu plus nr telefonu schroniska. Może przed zimą zwolni się jedno miejsce w Tymczasiku (strasznie bym chciała, żeby Oluś znalazł dom) - to Sylwester mógłby tam pojechać. -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Doszło też 20 złociszów od Cioci Marudki - Oluś dziękuje :loveu: -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beta1']Zosiu, Witam i tutaj, Pieniążki wpłacone (Oluś +Belgy :)) Pozdrawiam BETA[/QUOTE] Witamy u Olusia! :loveu: Kaska się przyda, bo Olutek będzie miał badane łapska :) A te 50 zł to dla Olusia, tak? :):loveu: Skarbniczka Belgy'ego ma przeprowadzkę, więc musimy trochę zaczekać na aktualizację wpłat rudzielca. -
[quote name='Beta1']WITAMY Wszystkich, a szczególnie Zosię 123, która nas odnalazła na forum belgowym :) Dziś zarejestrwałam się na dogo, będę chłopaka odwiedzać, bardzo się cieszę, że Belgy uśmiechnięty, chłopak głęboko zapadł mi w serce. Podziwiam Waszą determinację w walce o te wszystkie bezbronne i skrzywdzone psie biedy! Pozdrawiamy BETA i stadko[/QUOTE] Witamy, a Belgy przesyła buziaki i dziękuje za pomoc! :loveu:
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Mamy nowe wpłaty: [COLOR=#cc0000]10 panibuzza 10 brzośka[/COLOR] Ślicznie dziękuję, mamy już na następny miesiąc! :multi: -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']u Hałabajówki 300 zł z wyżywieniem i dojazdami do weta.[/QUOTE] Doda, nie damy rady, zwłaszcza że w przypadku starego psa trzeba się liczyć z wydatkami na weta :( -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Nie chce sie wtracac, ale moze zmienic tytul watku? na przyklad na taki: "12 letni onek w schronie... Marnieje, chudnie, gaśnie. Pomocy!" ludzie zwracaja uwage na wiek, a starszych psiakow zal najbardziej w schronach, no i wielbicieli onkow moze tez przyciagnie? ale to tylko taka luzna propozycja, zeby nie bylo ze sie rzadze badz cos takiego :lol: Chyba na banerku tez dodam wiek, jednak starszy to moze byc na przyklad i 10 letni, a 12 lat to juz sporo, musimy sie spieszyc naprawde.[/QUOTE] Dzięki za podpowiedź :) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Dodalam w poscie 51.[/QUOTE] Dziękuję :D -
Zapraszamy Kocurku, nie tylko wirtualnie :loveu:
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Zosiu, teraz jest ciepło, szukajmy intensywnie DS-moze poszczęści mu się.. a hotelik Tymczasik za ONka ile bierze? i zapomnialam czy ma zewnetrzne kojce czy wewnetrzne ?[/QUOTE] 300 zł za dużego, kojce zewnętrzne, chyba że pies sobie nie radzi na zewnątrz, a dogaduje się z innymi. [quote name='kolejna kobietka']Wystawiłam od siebie na tablica.pl, Zosiu podałam kontakt do ciebie, bo na stronie schronu nie mogłam znaleźć żadnych imiennych danych, i na Poznań, żeby się z twoim nie zdublowało. Na gumtree na Wrocław z danymi do schronu i będę co drugi dzień na gumtree robić od nowa. Więcej niestety nie dam rady.[/QUOTE] Dzięki kochana :loveu: [quote name='kolejna kobietka']Dodalam druga wersje banerka z odwroconym pycholkiem, jakos tak mi sie bardziej spodobala ta fotka :cool3:[/QUOTE] Dzięki :) A gdzie ten banerek? [quote name='Doda_']a ile lat ma sylwester? Kiedy trafil do schronu? w zeszlym roku ?[/QUOTE] Oceniony na 12 i chyba tyle ma :( tu są jego dane: [URL]http://schronisko.in/174613/[/URL] [quote name='halszka']w ogłoszeniu widziałam,że jest podane 12 lat Witam się u Sylwestra,finansowo nie mogę pomóc,ogłoszenia chłopak ma (chyba,że potrzebne nowe,to z przyjemnością zrobię) póki co rozsyłam na FB gdzie się da [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=652609991471448&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=1&theater[/URL][/QUOTE] Dziękuję :loveu: Sylwester miał 50 ogłoszeń i żadnego odzewu, niestety nikt nie chce starych psów, a jeszcze stary duży samiec to już wyrok... -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dzięki kochane Ciocie w imieniu staruszka :loveu: Banerek śliczny :multi: Na szczęście zima była łagodna, bo nie wiem, co by z nim było...:shake: Doda - ja mam aktualnie cztery psy w hotelikach, to jest ogromna odpowiedzialność, nie wiem, czy odważę się wziąć następnego... -
Bono- Onek znaleziony w lesie , lapy obwiazane drutem, zerwane sciegna
Zosia123 replied to Uru's topic in Już w nowym domu
Zapisuję :( -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dzięki Doda :loveu: Sylwester jest bardzo grzeczny, na boksie nie ma z nim problemów. -
Sniezka odeszla za TM..nawet niebo po niej płakało.
Zosia123 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Tak smutno i tragicznie zaczął się ten wątek, a tak cudnie się potoczyło. Grażynko wielkie dzięki i mocne kciukasy za podróż Śnieżynki[/QUOTE] Faktycznie, cudownie :) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Smutny, stary i chudy Sylwester nadal za kratami :( -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Zosia123 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']Dwie są na bazarku sznupowym. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252097-Próbki-psie-i-kocie-(nie-tylko)-na-Waszkowe-sznupy-Do-30-04-(godz-20-00)[/URL][/QUOTE] Dzięki! :) -
[quote name='monika083']ja sie z mleczami w sobote policzylam, mam wrazenie, ze cala zime byly, a stokrotki faktycznie przez zime kwitly.Jesli mielibysmy mie. takie zimy juz, to bym palmy w ogrodku posadzila.Raz tylko musialam odsniezac ulice.I sarny do nas nawet nie przychodzily-w zeszlym roku sypalam im warzywa do ogridu, bo biedne chodzily po uliczkach glodne.[/QUOTE] [quote name='Doda_']jakas dziwna zima w tym roku... snieg byl tylko kilka dni ... u nas tez cieplutko a na zdjeciu trojka sliczna:)[/QUOTE] Ja się chyba starzeję, bo zawsze lubiłam zimy, ale już chyba nie... A może też dlatego, że i tak na narty nie możemy teraz jeździć przez nasze stado...
-
[quote name='kufcio'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.png[/IMG] A co to za słodziaki ? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.png[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.png[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.png[/IMG][/QUOTE] To moje dzikusy - od lewej: Tola (wredne suczydło), Reks (na dożywotnim BDT) i Bruno (straszne ADHD) :)
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Zosia123 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Muszę kupić 4 obróżki przeciwpchelne - czy wiecie, gdzie można kupić w miarę dobre i w miarę tanie?