Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Ja swoją deklarację przelałam dzisiaj- ale miesiące mi się pomyliły i napisałam wrzesień :) Gabi- ulica Bienia jest na drugim końcu Częstochowy, ale nie oszukujmy się- Częstochowa metropolią nie jest :) A zaproszenie do mnie jest zawsze aktualne :D
  2. Oj Dziewczyny, w Częstochowie byłyście i nie dałyście znaku życia- na kawę trzeba było do mnie podjechać, chętnie bym Was poznała :D Super, że wizyta wypadła dobrze. Czekamy na decyzję Państwa :D
  3. Szkoda Zulki, ale z drugiej strony to dobrze, że ludzie podchodzą do adopcji odpowiedzialnie patrząc nie tylko na jej zjawiskową urodę. Pewnie nieśmiała już pozostanie, ale postępy robi olbrzymie i w którymś momencie skradnie serce TEMU człowiekowi.
  4. Zaglądam do Malutkiej Iskierki, w tym miesiącu nie dam już rady, ale w październiku jakiś grosik podrzucę.
  5. Dziękuję za zaproszenie, na razie mogę wspierać tylko dobrymi myślami, ale trzymam kciuki za maliznę :D
  6. Też myślę, że to dobra decyzja. Postępów w tym momencie, mimo starań, nie ma, a wszystkie chcemy żeby Zulka znalazła dom.
  7. Gabi, ale ja nie w tym celu zaglądam. Bardzo współczuję pożegnania z Tuptusiem, wiem jak to strasznie boli :( Trzymaj się.
  8. Też jestem. Teraz przed nim szczęśliwa przyszłość. Brawo, Dziewczyny!
  9. Powodzenia Florciu! Trzymam kciuki za jak najszybszą aklimatyzację i obopólną miłość. :D
  10. To ja już zaczynam trzymać kciuki :D
  11. Jednak ZONK :D Jest ślicznym maluszkiem, ale z teriera tybetańskiego to on nic nie ma. Ważne, że go kochasz i ma u Ciebie super dom :)
  12. I co słychać u pięknego Kaszmira? Są postępy?
  13. Dziękujemy za pierwsze wieści i czekamy na dalsze :)
  14. Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż Karolci i jej szybką aklimatyzację :)
  15. Dziękuję za zaproszenie. Chciałoby się pomóc tym wszystkim skrzywdzonym psiakom, a jest ich tyle ... Niestety stałej nie mogę teraz dać, - będę starała się od czasu do czasu coś podsyłać. Podeślijcie nr konta (chyba, że to konto Gabi- to mam :) )
  16. Dobrze, że rozmyślili się teraz. Szukanie psich sobowtórów to nie jest wg mnie najlepsze postępowanie. Każdy pies jest inny i powinien być kochany za to jaki jest. Florcia znajdzie jeszcze swoich ludzi , dla których będzie Flocią a nie kopią innego psiaka.
×
×
  • Create New...