Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Śliczny Chłopak, dołączę ze stałą 20 zł, ale dopiero od lipca (wpłacę w połowie miesiąca). Poproszę o nr konta .
  2. Jestem i ja u Maleńkiej. Stałej niestety nie dam rady, ale po pierwszym wpłacę jednorazowo 20 zł. Miejmy nadzieję, że z jej urodą i wdziękiem nie będzie długo czekać na dom.
  3. Dziękuję za zaproszenie, niestety w tej chwili mogę tylko kibicować.
  4. Gabi, spokojnie, zajmuj się Mamą. Ja też mam mocno zakręcony okres w życiu, stąd moje pytanie. Zdrówka dla Mamy .
  5. Gabi, mam pytanie, czy moja stała październikowa dotarła czy coś pokręciłam ? :)
  6. Fajne zdjęcia, bardzo się cieszę że Mufcia tak szybko poczuła, że to jej domek.
  7. Bardzo się cieszę!!! Bądź szczęśliwa w swoim domku!
  8. Fajnie, że coś drgnęło. Miejmy nadzieję, że to TEN domek.
×
×
  • Create New...